This Is Us This Is Us je opět nominován na seriál roku

This Is Us je opět nominován na seriál roku

This Is Us je opět nominován na seriál roku

This Is Us si opět dokazuje, že nestojí za starou belu, protože je nominován na MTV Movie and TV Awards 2017 hned v několika kategoriích. V článku se dozvíte, jaký moment z příběhu rodiny Pearsonů oslovil nejvíce lidí.


8 0
15.4.2017

Máme tu další rok s MTV, které se každoročně rozhoduje, komu udělí cenu za nejlepší práci na filmu, ale tentokrát na nominační listinu přidává televizní svět. V různých kategoriích budou proti sobě soutěžit seriály a filmy, které čerstvě pohnuly se světem. Mezi konkurenty nechybí ani seriál This Is Us, který bude bojovat ve čtyřech kategoriích.

Samotný seriál se stal tak žhavou podzimní novinkou, že každý vyhlíží informace o nadcházející řadě, proto není divu, že soupeří v kategorii Seriál roku. V další kategorii Nejlepší herecký výkon v seriálu získává pozornost Mandy Moore za ztvárnění Rebeccy. V neobvyklé kategorii Nejlepší moment, který vás dohnal k slzám bude konkurovat chvíle souznění Randalla a Jacka během hodiny karate. V Nové generaci herců boduje zaslouženě herečka Chrissy Metz, které seriál nastartoval hereckou kariéru.


Vyhlášení se bude konat 7. května. Česká republika je bohužel z hlasování vyřazena, ale aspoň uvidíme, jak si seriál vede v domácí Americe. Je úžasné vidět, kolik lidí seriál oslovil a jak úspěšně si vede. Listinu všech soutěžících najdete na této stránce.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Druhá série

Druhá řada seriálu This Is Us:

  • bude mít osmnáct epizod,
  • vrátí se 26. září 2017,
  • natáčení začalo 12. července 2017,
  • vysílání se opět přesouvá na úterní večery,
  • dočkáme se speciální epizody o Super Bowlu.

Reklama

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Nepřehlédněte

Sylvester Stallone je novou posilou druhé série

Sylvester Stallone je novou posilou druhé série

Mistr akčních příběhů Sylvester Stallone si zahostuje ve druhé řadě seriálu This Is Us. Herec se má zatím objevit v jedné epizodě, kde má rozvíjet Kevinovy herecké vlohy.

Recenze první řady

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Stanice NBC nedávno odvysílala nový dramatický seriál, který svým příběhem oslovil i naši redakci. Umí stále NBC vyrábět kvalitní seriály? Pojďte se tedy podívat, co na první sérii říkají redaktoři.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie z natáčení

Fotografie z natáčení

Narozeniny

Hlídejte si nás