Assassin's Creed Ellen Kaye

Ellen Kaye

Ellen Kaye

Ellen Kaye je předsedkyní představenstva společnosti Abstergo Industries, která financuje zařízení Animus. To ale nepřineslo po dobu tolika let takové výsledky a Ellen chce program uzavřít. Alan Rikkin ji nicméně přesvědčuje, ať vydrží o něco déle, protože už jsou blízko k nalezení vzácného artefaktu.

Sezóny 1
2016 - 2016


Ellen Kaye je předsedkyní představenstva společnosti Abstergo Industries. Přímo jí odpovídá Alan Rikkin, který je ředitelem firmy. Ellen už několik let investuje do Animu, ale popravdě tento stroj nepřinesl žádné výsledky. A hlavně se templáři nikdy nezmocnili artefaktu Kousku ráje. Alan nicméně Ellen přesvědčuje, ať vydrží financovat projekt ještě o něco déle. Ellen ale dává Alanovi jasné ultimátum.

Alan se pokusí Ellen přesvědčit, že potřebuje už jen pár dní. Nyní má v moci Calluma Lynche, u kterého doufá, že ho jeho předek Aguilar de Nerha dovede ke Kousku ráje. To se nakonec podaří a Alan zjistí, že jakmile se Aguilar zmocnil artefaktu, daroval ho Kryštofu Kolumbusovi, kterého požádal, ať ho střeží a vezme si ho do hrobu.


Jakmile se to Alan dozví, okamžitě se vydá se Sophií a Ellen do Londýna, kde Rikkin představí všem vysoce postaveným templářům Kousek ráje. Do Londýna ale dorazí i Callum společně s Moussou a Lin, kteří společnými silami zabijí Alana a znovu se zmocní artefaktu. Templáři tak Kousek ráje opět ztrácejí, i když už byli tak blízko, aby ovládli lidskou mysl.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Blackhand47XD

Nemám rád tyhlety stařecké šéfy, mají vždycky plno keců, ale nic nedělají.

webmaster, grafik
6.1.2017 | 21:37:46
tom99

Bába stará…

webmaster, grafik
4.1.2017 | 10:57:26

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy z filmů

Reklama

Zajímavosti

Bleeding effect, Baptiste, Abstergo a další

Bleeding effect, Baptiste, Abstergo a další

Film Assassin's Creed nás čeká již za tři měsíce, proto vám přinášíme nové informace o filmu. Ve filmu se dočkáme předka Baptisty, známého ze hry Assassin's Creed: Liberation. Dále se můžeme těšit na bleeding effect a propojení filmu s ostatními hrami ze série.

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

O filmu

Všechny historické sekvence budou namluveny španělsky

Všechny historické sekvence budou namluveny španělsky

Studio a režisér filmu Justin Kurzel nyní oznámili, že v historických sekvencích neuslyšíme ani jedno slovo v angličtině a všechny pasáže ve filmu byly natočeny ve španělštině. Co na to říkáte, že značná část filmu bude pro Američany v cizím jazyce? Může se to projevit v tržbách?

Narozeniny