Batman Do chystaného filmu míří další člen Justice League

Do chystaného filmu míří další člen Justice League

Do chystaného filmu míří další člen Justice League

Z filmu, který měl původně sledovat pouze střet dvou nejikoničtějších superhrdinů světa DC Comics, Batmana a Supermana, se pomalu ale jistě mění v úvodní kapitolu filmové adaptace komiksové týmovky Justice League. K Batmanovi, Supermanovi a Wonder Woman se totiž nyní přidává i Cyborg.


2 0
27.4.2014

Napůl člověk a napůl stroj, který po svém robotickém těle schovává skoro tolik hraček jako Batman ve svém opasku. Cyborg byl původně členem týmu mladých hrdinů Teen Titans, v roce 2011 ruku v ruce s nastartováním nového komiksového světa The New 52 se z Cybogra však stává jeden ze zakládajících členů Justice League.

Cyborga si v Batman vs. Superman zahraje dosud převážně divadelní herec Ray Fisher, který ztvárnil titulní roli legendárního boxera Muhammada Aliho v broadwayské hře Fetch Clay, Make Man. Podle dosavadních informací by však Cyborg (podobně jako Wonder Woman) měl v Batman vs. Superman mít pouze menší roli, která by se rozvinula až v budoucích filmech o Justice League.


Aby toho ale nebylo málo, do filmu byl nově obsazen rovněž i třiačtyřicetiletý Jason Momoa (Hvězdná brána: Atlantida, Hra o trůny). Přestože dosud nebylo zveřejněno, koho bude Momoa ve filmu hrát, někteří fanoušci už spekulují o tom, že by mohl ztvárnit dalšího z klasických členů Justice League – Aquamana.

Je však otázkou, kolik dalších superhrdinů je bezpečné do tohoto filmu ještě cpát, než název Batman vs. Superman pro tento projekt ztratí na účinnosti. Co myslíte vy?

Diskuze /12

TheDarkKnight

Spekuluje se o tom, že by se ve filmu měl objevit i Green Lantern.

Je skoro jasné, že si studio chce připravit základy pro JLA, která by se měla v kinech objevit už dva roky po Batman vs. Superman. Jelikož je doposud plán postavený na tom, že se natočí JLA, a pokud se bude líbit, dotočí se filmy jednotlivých hrdinů (opačný postup než u MARVELovek), musí se na týmovku někde diváky pořádně navnadit. A Batman vs.Superman je k tomu ideální. Zřejmě to tedy dopadne tak, že na konci filmu budou Batman i Superman bezradní, a tak se objeví další hrdinové (celá JLA), aby jim pomohli. Společně vyhrají a vytvoří Justice League (buď v tomto filmu, ale spíše až v JLA).

Pokud se tedy ostatní hrdinové objeví jen na chvíli (třebaže s o nich bude mluvit už dřív, aby jejich objevení nebylo takovým šokem), bude to v pohodě, pokud se ale Snyder pokusí v jednom filmu představit celou JLA, nebude to asi nejlepší.

Co s týče výběru herců, přijde mi, že jsou nabíráni především podle vzhledu a ne tolik podle toho, jak sedí ke svým postavám jinak než vzhledově. Zack Snyder by se měl inspirovat způsobem výběru Christophera Nolana, který si Balea vybral do role Batman, protože mu viděl v očích, že on je ten pravý Batman, že jemu lidé uvěří, že je Temný rytíř (samozřejmě musel to umět taky zahrát).

27.4.2014 | 11:19:46
SerFirox

Jsem zvědavej na toho aquamana, jelikož mi příjde, že to není moc zajímavá postava. :)

#3 Hurley
webmaster
27.4.2014 | 13:08:56
Hurley

#2 SerFirox: Protože není. :)

webmaster
27.4.2014 | 13:09:31
maxf1

Strašně bych tam chtěl vidět Arrowa… Otázka je, jestli by tam namíchali toho seriálového nebo by tam dali nového.

#5 Hurley #6 TheDarkKnight
27.4.2014 | 13:24:39
Hurley

#4 maxf1: To se podle mě nestane. Svět seriálovýho Arrowa by totiž musel být ten samej jako svět Muže z oceli, a to by museli asi promýšlet docela dopředu.

webmaster
27.4.2014 | 13:28:20
TheDarkKnight

Stephen Amell nedávno potvrdil, že jednal s tvůrci filmu o zasazení Arrowa do děje, ale zatím z toho nic nevzešlo.#4 maxf1:

27.4.2014 | 14:25:29
Aprok

fakt blbost to takhle přecpávat hrdinama a představit nám JLA v jednom filmu a jěště v takovým kde se mají představit dva nejlepší komixový hrdninové od DC :( měl natočit jen pokračování Man of Steel a pak novýho Batmana a pak JLA ale podle mě to bude bud naprostá blbost s přehnanejma efektama a nebo to bude opravdu epický ale podle mě to bude blbost!! pač Dark Knight od Nolana už nikdo nemůže překonat jedině kdyby se Nolan s bráchou rozhodli natočit novou netopýří trilogii a nebo i JLA ale jedině by musel opět nasadit masku Bale a to už se nikdy nestane :(

#9 TheDarkKnight #11 Jáchym Pochop
27.4.2014 | 16:24:57
maxf1

Anebo ještě Flashe

27.4.2014 | 19:18:56
TheDarkKnight

Pokud by se toho ujal Nolan, tak by to bylo nejlepší, ale jelikož ohlásil, že se superhrdinským žánrem končí, je to asi marný. Na jednu stranu je to sice škoda, ale na druhou je zase dobrý, že si Nolana budou všichni pamatovat jako režiséra nepřekonatelné trilogie o Temné rytíři.

Co se týče Balea, na Batmana snad není nikdo lepší. Snyder si je toho vědom, nabídl Baleovi 50 miliónů dolarů za účast ve filmu, ale ten to odmítl s tím, že chce, aby si ho lidé pamatovali jako Batmana od Nolana.#7 Aprok:

#10 Aprok
27.4.2014 | 19:51:57
Aprok

#9 TheDarkKnight: a určitě kdyby se Nolan vrátil k Dark knight tak Bale by se hned vrátil jako batman to je jasný se mu ani nedivím že to nepřijal pač ví že to bude blbost :D :D

27.4.2014 | 21:12:41
Jáchym Pochop

#7 Aprok: Píše se „komiksový“ hlupáku

#12 nimbus212
22.12.2014 | 21:20:38
nimbus212

#11 Jáchym Pochop: Ať žije gramatický nacismus :D

12.2.2016 | 12:31:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

DC Extended Universe

Pro aktuální informace o Batmanovi a Justice League navštivte náš web DC Extended Universe 

Reklama

The Dark Knight Rises

Temný rytíř povstal (2012)


Premiéra: 20.7. USA/26.7. ČR 2012
Režie: Christopher Nolan
Scénář: Jonathan Nolan, Christ. Nolan
Hudba: Hans Zimmer
Hrají: Christian Bale, Michael Caine, Gary Oldman, Morgan Freeman, Tom Hardy, Anne Hathaway, Joseph Gordon-Levitt, Marion Cotillard, Liam Neeson, Christopher Judge

Momentka

Momentka