Ash vs Evil Dead Ash bude potírat Smrtelné zlo i ve druhé sérii

Ash bude potírat Smrtelné zlo i ve druhé sérii

Ash bude potírat Smrtelné zlo i ve druhé sérii

Nový seriál Ash vs Evil Dead oficiálně startuje sice až o tomto víkendu, už nyní však kabelová televize Starz potvrdila jeho pokračování pro druhou řadu. Starz tak jistě reaguje na nadšená očekávání i zatím velmi pozitivní reakce fanoušků i kritiků na uběhlou předpremiéru pilotní epizody.

12 0
28.10.2015

Že se seriál Ash vs Evil Dead dočká druhé sezóny možná není až tak velkým překvapením, zároveň ale není nijak zvlášť překvapující ani onen fakt, že jsme se tohoto prodloužení dočkali vlastně ještě dřív, než samotný seriál vůbec začal. Stanice Starz je s jeho předpoklady totiž spokojena už od vydání prvního traileru, který se setkal s masivním množstvím pozitivních ohlasů, a důvěra televize v tento projekt posílila i po nedávném speciálním promítání první epizody na newyorském Comic-Conu a řadách pozitivních mediálních recenzí prvních dílů série.

Starz navíc nedávno ohlásila, že první epizoda seriálu bude mít premiéru současně ve více než sto světových zemích, a to konkrétně v sobotu v devět hodin večer amerického východního času (pro nás v neděli ve dvě ráno, byť z našich televizí seriál nevysílá žádná). Carmi Zlotnik, generální ředitel Starz, k prodloužení seriálu Ash vs Evil Dead navíc uvedl následující:

Jen jedna série po dvacetiletém čekání na Ashův návrat fanouškům stačit nebude. Prvotní pozitivní reakce diváků i médií, spolu s mezinárodní vysílací poptávkou, nás jasně přesvědčily o tom, že dobrodružství Ashe Williamese nemůžou skončit po pouhé první řadě.

Bruce Campbell, představitel hlavní role Ashe Williamese, se v minulosti už několikrát nechal slyšet, že i s ostatními tvůrci má v plánu na seriálu pokračovat, dokud o něj fanoušci budou mít zájem. Režisér původní trilogie Sam Raimi navíc prohlásil, že v rámci druhé řady by si chtěl zrežírovat více epizod (v první sezóně režíruje pouze tu první) a rád by k projektu přizval i svého nejmladšího bratra Teda Raimiho, který byl úzce spojen i s původní trilogií.

První řada seriálu Ash vs Evil Dead se sestává z deseti třicetiminutových epizod a můžeme předpokládat, že u série druhé by formát zůstal obdobný.

FOTO: StarzDiskuze /4

Darxtar

Doufám, že bude mít každá epizoda 45 minut, že jo? :)

#2 Hurley
28.10.2015 | 22:55:05
Hurley

#1 Darxtar: Hele ani ne. Já myslím, že ten 30minutovej formát by tam moh fungovat celkem dobře. Halt uvidíme.

webmaster
29.10.2015 | 6:13:10
Alex02

tak prvá epizóda už je vonku ako webrip…

#4 Hurley
31.10.2015 | 11:14:06
Hurley

#3 Alex02: !!!!!

webmaster
31.10.2015 | 11:54:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Sledujte první řadu

Přečtěte si

Nebeský hrdina a Freddy Krueger ve finále první řady

Nebeský hrdina a Freddy Krueger ve finále první řady

Jakožto třetí díl ode­hrávající v původní lesní chatě a zároveň i finále celé první řady seriálu Ash vs Evil Dead nám epizoda The Dark One nabídla nejen opět spoustu odkazů na původní filmy, ale navíc i hned několik otevřených vrátek k tomu, co bychom také mohli čekat od série následující.

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás