Killjoys Postavy

Postavy

 • John Jaqobis

  John Jaqobis

  John Jaqobis, nejlepší přítel Dutch a bratr D´avina má za sebou stejně jako všichni naši hrdinové drsné dětství. Johnův a D´avinův otec byl násilník, kterému se děti nedokázaly bránit a matka taky nestála za nic. Proto D´avin jednoho dne zmizel a nechal Johnnyho, aby se se vším nějak vypořádal.

  Proto Johnny nemohl chodit do školy a nemohl se stát stavitelem vesmírných lodí, jak snil. Naštěstí potkal Dutch, když se jí snažil vykrást loď a stali se z nich nejen blízcí přátelé, ale i parťáci. Johnny, který je Killjoyem na třetí úrovni, nevyhledává konflikty, ale když už k nim dojde, dokáže se o sebe postarat, což potřebuje, protože jeho sarkastické vtipy ho mnohokrát dostaly do problémů, což ho naučilo, jak dělat věci dobře a nečestně.

  Johnny je z našeho tria tím nejvíce technicky zdatným a není divu, že je to právě on, kdo vždy vše opraví a zprovozní a je miláčkem jejich lodi Lucy.

  Sezóny 2
  2015 -
 • Dutch

  Dutch

  Dutch je nádherná, komplikovaná a smrtící. Je vysoce postavenou členkou Killjoys, dosáhla nejvyšší páté úrovně a ve své komunitě je milovanou a okouzlující členkou s unikátním darem získávat si důvěru a respekt lidí bez ohledu na jejich postavení.

  Je velmi odvážná a působí tak, že ji zajímá pouze zábava. Realita je ovšem jiná. Pod vším tím škádlením a ochranným flirtováním se skrývá bolest, vyzrálost a vážnost pramenící z temného tajemství v její minulosti.

  V průběhu seriálu se dozvídáme, že Dutch vyrostla v harému, kde se naučila tři věci. Zabíjení, tancování a vzít si šlechtice. A ty dvě poslední jí práci nesehnaly, proto se poté, co odtamtud utekla, přidala ke Killjoys. Před minulostí se ovšem tak snadno utéct nedá a proto i Dutch ta její neustále pronásleduje.

  Sezóny 2
  2015 -
 • Lucy

  Lucy

  Lucy je malá vesmírná loď řízená umělou inteligencí vlastněná Dutch, používaná k meziplanetárnímu transportu, která je místem k životu / práci pro Dutchin tým Killjoys. Lucy má výraznou osobnost a zdá se, že má slabost pro Johna Jaqobise. Loď má malý kokpit, spací ubikace, společenskou místnost a nákladový prostor. Auto s pohonem na všechna čtyři kola pro pozemní přepravu je zaparkované v nákladovém prostoru. Lucyiným domovským přístavem v Quadu je Staré město na Westerley.

  Sezóny 2
  2015 -
 • D’avin Jaqobis

  D’avin Jaqobis

  D’avin je pohledný, drsný, sarkastický a neuvěřitelně loajální bývalý voják. Již od dětství snil o tom, že se přidá k armádě, hlavním důvodem bylo to, že se nedokázal postavit jeho násilnickému otci, který terorizoval jeho i jeho bratra Johnnyho. Vždy chtěl být hrdinou, ale jednoho dne začal mít pocit, že nejspíš není hrdina, ale padouch. Hodně tomu určitě pomohlo to, že byl využit pro jisté vládní experimenty a to ho přimělo udělat něco strašného, kvůli čemu ho z armády nakonec propustili a, ač se mu snažili vymazat paměť, dodnes ho to pronásleduje.

  Jeho těžce vydobyté znalosti v oblasti taktiky, manévrů a boje jsou pro Killjoys obrovským přínosem. I proto dostal rovnou čtvrtou úroveň a Dutch dovolila, aby se přidal k jejich týmu.

  Sezóny 2
  2015 -
 • Alvis Akari

  Alvis Akari

  Alvis je členem náboženské sekty zvané Zjizvenci a členem odboje v rebelii proti Společnosti. Žije ve Starém městě, kde se nejednou stává Dutchiným informátorem. Jeho sekta se vyznačuje tím, že se řežou a napichují opakujíce heslo „Naše bolest, vaše spása.“

  Sezóny 2
  2015 -
 • Illenore Pawter Simms

  Illenore Pawter Simms

  Překrásná, Rack certifikovaná doktorka, Illenore Pawter Simms vyrostla na Qreshi a je členkou Země Simms, jedné z Devíti rodin.

  Během studií na medicíně se stala závislou na Jakku. Poté, co se stala lékařkou, operovala pod vlivem drogy a pacient zemřel. Byla by zatčena, ale zakročili její rodiče a byla nucena opustit Qresh a přestěhovat se na Westerley, aby se vyhnula vězení.

  Nyní Pawter praktikuje medicínu v klinice nad bare, ve Starém městě na Westerley. Aby vyléčila své pacienty, udělá cockoli, včetně získávání zdravotnických potřeb na černém trhu. Svou závislost řeší tím, že bere malé dávky čistého Jakku.

  Sezóny 2
  2015 -
 • Pree

  Pree

  Pree je majitel a provozovatel baru The Royale ve Starém městě, kam často chodí Dutch a D´avin s Johnem. Pree jim nalévá zdarma výměnou za to, že v baru udržují klid, když se něco zvrtne. Pree výrazně vyčnívá chytrými, často vtipnými radami, které našemu triu poskytuje.

  • Hraje: Thom Allison
  Sezóny 2
  2015 -

Třetí řada seriálu

Seriál Killjoys byl pro úspěch první a druhé řady obnoven pro třetí řadu, která bude mít deset epizod. Dočkáme se jí 30. června 2017.

Podívejte se na první upoutávku

Uvidíte...

Uvidíte...

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...

Titulky

Titulky k seriálu pro vás překládali Danyssimo a Milenka
Přečas na WEB-DL verzi Supe

Stáhnout je můžete v profilech jednotlivých epizod nebo v rubrice Titulky

Galerie postav

Galerie postav