Legends of Tomorrow Wentworth Miller: Tuším, že Captain Cold bude cestovat časem, žádné oživování se konat nebude

Wentworth Miller: Tuším, že Captain Cold bude cestovat časem, žádné oživování se konat nebude

Wentworth Miller: Tuším, že Captain Cold bude cestovat časem, žádné oživování se konat nebude

Legion of Doom je velikým lákadlem druhé poloviny druhé řady, ale spousta diváků se především těší na Leonarda Snarta v podání skvělého Wentwortha Millera. Na Leonardův návrat přišla řeč během rozhovoru pro magazín EW. Co nám Miller prozradil o svém znovuobjevení v seriálu?


19 0
18.1.2017

Wentworth Miller zažívá skvělý start roku 2017. Nejprve se objeví ve druhé polovině Legends of Tomorrow jako jeden z hlavních padouchů série, posléze ho diváci budou vídat od dubna jako Michaela Scofielda v seriálu Prison Break. Sám Wentworth přiznal, že by Prison Break nikdy nevznikl, kdyby nebyli on a Dominic Purcell, který v seriálu také hrál, obsazeni do rolí Leonarda Snarta a Micka Roryho.

I výkonný producent seriálu Marc Gugenheim to v jednom z rozhovorů během crossoverové epizody Invasion! přiznal. Zároveň prozradil, že má rád skryté vtípky na předchozí a známé role herců. V případě Victora Garbera se často v seriálu odkazuje na Titanic, u Brandona Routha je to zase nepříliš povedený film se Supermanem od Bryana Singera, dvojice Miller a Purcell v první řadě vtipkovala přímo o Prison Breaku.


(Captain Cold se stal jednou z nejoblíbenějších postav seriálu. Foto: CW)

A na co se představitel Leonarda Snarta v nové sezóně těší? V krátkém rohovoru pro EW Wentworth prozradil:

Něco mi říká, že jakmile se Snart vrátí do příběhu, bude hlavním padouchem série. Všichni víme, že Snart není zvyklý, že by mu někdo rozkazoval. A není to týmový hráč. Tak uvidíme, jak zapadne do Legion of Doom. Jeho příběh ještě nebyl uzavřen, takže když se s ním setkáme v současnosti, bude nám více připomínat Leonarda z první série Flashe, na což se velice těším. Nemyslím si, že dojde k nějakému oživování mé postavy. Spíš uvidíme jeho verzi z minulosti. Nezapomínejme, že Eobard Thawne umí cestovat časem.

Snartův návrat bude mít největší dopad na Micka a Saru. Na setkání s nimi se Wentworth velice těší. Ale samotná postava Leonarda nebude ze svých bývalých kolegů nadšena:

Snart bude z Micka zklamaný. Bude ho ubíjet vidět svého bývalého kamaráda, který byl ještě nedávno velkým kriminálníkem, v ne zrovna nejlepší formě. Mick změkl a přidal se na stranu hrdinů. Snarta to bude zároveň děsit, protože pokud dokázal pookřát Mick, existuje tu naděje i pro Leonarda, že by mohl také změknout. Na tuto interakci se velice těším. Také se těším na setkání s White Canary. Ti dva se ve velice emocionální chvilce políbili, ale bohužel si to pamatuje jen Sara.

Těšíte se na návrat Snarta? Myslíte si, že se nakonec Leonard opět přidá na stranu dobra a budeme ho pravidelně vídat ve třetí sérii?

Diskuze /3

Lex Luthor

Těším se na návrat Captaina Colda z první série Flashe, doufám, že Thawn bude mít rozum a rekrutuje ho z dřívější doby kdy byl ještě zlí. Klidně i před rokem 2014. Pokud ho nějak oživí zadělá si na pořádný problém, i hodný Snart je baddas.

#2 nowas
18.1.2017 | 17:19:15
nowas

#1 Lex Luthor: ve 2k14 neměl coldgun ještě :-D

18.1.2017 | 18:33:32
Miss_Electra

Peachy :D Len ma mrzí, že si to čo sa stalo nebude pamätať :( :D

18.1.2017 | 20:00:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás