Legends of Tomorrow Lance Henriksen o své roli Obsidiana v Legends of Tomorrow

Lance Henriksen o své roli Obsidiana v Legends of Tomorrow

Lance Henriksen o své roli Obsidiana v Legends of Tomorrow

Lance Henriksen si v epizodě Compromised zahrál starší verzi Obsidiana a je to zatím jediná starší verze z Justice Society of America, kterou jsme viděli. Co na svou roli říká Lance? Má rád komiksy? A co dělal ve skutečnosti v roce 1983, kam zamířily v epizodě Legendy?


13 0
16.11.2016

Lance Henriksen je akční hvězdou, která se objevila například ve Vetřelcovi či Terminátorovi. Teď měl seriál tu čest přivítat Henriksena v Legends of Tomorrow, kde si Lance zahrál Todda Riceho, superhrdinu, který si říká Obsidian a kdysi býval členem Justice Society of America.

S Obsidianem jsme se setkali již v epizodě The Justice Society of America, tam ho ovšem hrál Dan Payne, kterého si můžete pamatovat z filmu Watchmen. Obsidian byl ve 40. letech členem Justice Society of America, ale (zřejmě) jako jediný přežil z této superhrdinské skupiny a nyní poklidně žije v 80. letech.


Lance Henriksen natáčel epizodu v mezičase, protože aktuálně má dva rozpracované projekty – komedii After the Sun Fell a westernovku Gone Are the Days. „Natáčení jsem si užíval. Příběh se posunul ze 40. let do 80. let. Příběh byl skvěle napsán a jsem rád, že jsem si mohl zahrát superhrdinu. Přeci jen jsem v seriálu synem Green Lanterna,“ prohlásil Lance po skončení natáčení.

Lance se také rozpovídal o své lásce ke komiksům: „Když jsem byl malý, měl jsem radši komiksy než třeba dívání se na televizi. Miloval jsem komiksy. A teď jsem si v jednom komiksovém seriálu zahrál. Dostal jsem nabídku a věděl jsem, že do toho půjdu, i když jsem neviděl ani jednu stránku scénáře. Pak jsem dostal scénář a byl jsem nadšený, co mě čeká.

(Lance je ve svých 76 letech stále ve formě. Foto: CW)

Henriksenovi při hraní také pomohly scény s Danem Paynem ve druhé epizodě: „I když jsem s Paynem přímo nepracoval, tvůrci mi pustili s ním pár scén, což mi pomohlo se více ponořit do mé postavy. Snažil jsem se tam přenést všechno, ten vztek a zmatení, který převládá v mé postavě. Obsidianovi se za tu dobu staly příšerné věci. Snažil jsem se, aby ta postava byla stále stejná, i když ji hráli dva odlišní herci.

Asi nejzajímavější skutečností je to, že Legendy se v epizodě vypravily do Bílého domu v roce 1983, kde ve skutečnosti v tom samém roce Henrikesen byl. Po natočení filmu The Right Stuff byl Lance a ostatní herci pozváni do Bílého domu, kde právě úřadoval prezident Reagan.

Lance Henriksen měl tedy pocit jako by se skutečně vrátil v čase: „V seriálu Legends of Tomorrow jsme natáčeli scény za dob prezidenta Reagana. Vzali mě na plac a já měl takový zvláštní pocit. Jako bych už na tomto místě někdy byl. A taky že jo. Po natáčení The Right Stuff jsme dostali pozvání do Bílého domu a když jsme teď natáčeli Legendy, na place to vypadalo úplně stejně, jako když jsem byl kdysi v pravém Bílém domě.

Zatím bohužel nemáme žádné zprávy o tom, že by se Lance Henriksen objevil ještě v nějaké epizodě. Pokud se ale podaří Vixen chytit Reverse-Flashe a změnit minulost, je možné, že ještě uvidíme i všechny členy Justice Society of America pohromadě v jejich mladších verzích. Jak se vám líbil Lance v roli Obsidiana?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás