New Girl (Nová holka) Schmidt

Schmidt

Schmidt

Žid, Casanova dnešní doby a nejlepší přítel Nicka. Není známo jeho křestní jméno.

Sezóny 5
2011 - 2016


Schmidt je jakýmsi Casanovou dnešní doby. Díky jeho vypracovanému tělu, neustálému posilování, smyslu pro módu a duševní rovnováze se z něj stal muž, kterého lákají ženy a on je. Díky jeho židovskému vyznání je jako děs na peníze, proto má rozumnou práci, která mu vydělává dostatečné množství na to, aby si mohl pořídit luxusní oblečení a stylové auto. Proto se kvůli tomu někdy nepohodne s Nickem.

Schmidt je spolubydlícím, který má neustálá překvapení. Vždy jej napadne něco, co ostatní někdy ani nechápou. Doma funguje jako „paní domácí“, kde se stará o čistotu bytu a dokáže perfektně uvařit, do čehož se pouští s patřičným nasazením.


Schmidt ale takový nikdy nebýval. Od mládí byl obézní a to až do doby, kdy se nastěhoval k Nickovi a Winstonovi. S Nickem se seznámil na koleji a od té doby jsou nejlepší přátelé. Schmidtovi ale vadí, že Nick nedokáže vyjádřit své city, protože on sám to dokáže.

Ve své práci pracuje jako jediný muž, ostatními spolupracovníky jsou jenom ženy. Rád chodí do klubů a na party. Nikdo neví jeho křestní jméno. Schmidt je neustále hláškující osobou. Doma někdy nosí otřesné obleky, které vadí spolubydlícím. Byl jediný pro to, aby Jess s nimi bydlela. Nick mu často říká „Schmidy“.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Delinly

Podle mě jedna z nej postav v serialu (i když jich tam moc není), má dost dobrý hlášky, dokáže pobavit i poradit (hlavně Jess)

19.11.2016 | 20:29:13

Stav překladu

Epizoda S06E17: Rumspringa

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: serialzone.cz

Překlad sedí na verze New Girl:

  • … S06E17 HDTV x264-FLEET

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Nejlepší epizody šesté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás