Outlander (Cizinka) O seriálu

O seriálu

O seriálu

V neděli 10. srpna začíná nový historický seriál stanice Starz, Outlander, založený podle stejnojmenné knihy. Pojďme si jej v následujícím článku trochu představit.


4 0
3.8.2014

Stanice Starz (seriály Spartacus, Da Vinci's Demons, Black Sails) objednala na letní část roku 2014 drama seriál Outlander, který je založený na nejprodávanější fantasy/roman­tické/historic­ké/dobrodružné knize americké spisovatelky Diany Gabaldon, jejíž kniha nese název, stejný jako seriál, Outlander. Seriál (první série) bude mít 16 epizod. Natáčení začalo v říjnu 2013 ve Skotsku.

Oficiální popis seriálu Outlander:


Seriál Outlander sleduje příběh Claire Randall, vdané bitevní sestry z roku 1945, která se záhadně dostane zpět v čase do roku 1743, kde je okamžitě uvržena do neznámého světa, který je plný nebezpečí. V tomto novém světě je nucena si vzít Jamieho Frasera, mladého a romantického skotského bojovníka, což ji dovede k situaci, kdy její srdce má dva rozdílné muže, kteří žijí ve dvou rozdílných dimenzích.

Výkoným producentem seriálu je Ronald D. Moore (Battlestar Galactica, Star Trek: Deep Space Nine, Star Trek: The Next Generation).

Hlavní herecké obsazení:

Diskuze /1

mi.sa

Knihy jsou výborné a hrozně čtivé. První díl už unikl na internet. Počkám si asi na oficiální datum. Na facebooku je i stránka o knihách, ale také i o seriálu – Outlander Cizinka Czech Republic. Doufám, že se jim zpracování vydaří.

3.8.2014 | 13:50:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Cizinka pokračuje

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Stanice dlouho otálela s konečným oznámením o prodloužení seriálu a o to sladší nám nyní přináší novinky. Cizinka se nám nejenže vrátí příští rok, ale s jistotou i ten rok následující.

Reklama

Nepřehlédněte

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Nové vydání románu Cizinka patřilo loni mezi nejprodávanější knihy. V září se na pulty vrátí i druhý díl příběhu o lásce napříč staletími s názvem Vážka v jantaru. Jak vznikl nápad udělat z Cizinky knižní sérii a jaká je každodenní práce spisovatele, nám prozradila autorka série Diana Gabaldon.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás