Outlander (Cizinka) Frank Randall

Frank Randall

Frank Randall

Manžel Claire Randall z 20. století, bývalý velitel britské špionážní rozvědky.

Sezóny 2
2014 -


Frank Randall je Claiřin manžel z 20. století. Je chytrý, vzdělaný a vyučený. Během druhé světové války sloužil u britské špionážní rozvědky. Za své služby se stal zodpovědným za smrt několika svých lidí, které poslal na nebezpečné a smrtící mise, z kterých se nikdy nevrátili.

Po konci druhé světové války se vydal na novou dráhu – chce se stát uznávaným učitelem historie na Oxfordu. V tom se stane ale něco, co změní jeho život – jeho manželka nečekaně zmizí.


Když se Claire z ničeho nic ztratí, začne po ní pátrat. Všichni ostatní mu začnou říkat, že mu utekla s jiným mužem, ale Frank tomu nevěří a dělá všechno pro to, aby ji našel. Cesta ho brzy zavede k záhadným kamenům, kde také najde Caliřino auto. Později Franka někdo kontaktuje se slovy, že ví, kde je jeho manželka. Když donese na místo setkání peníze, které muž za svou informaci požaduje, tak je přepaden.

Frank Randall je…

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Len_LenKa

Mrzí ma, že sa v seriáli ukázal málo :/ má niečo do seba, príde mi ho ľúto

5.8.2016 | 3:52:00
amaluna

Ja neviem mne príde veľmi jednotvárny, bez nejakých čitateľných čŕt… to mi už skôr Johnathan Randall príde zaujímavejšia postava – ale je to asi aj tým že pre Tobiasa Menzieseho musí byť strašne náročné hrať behom 2–3 mesiacov dve úplne rozličné postavy naraz – takže sa asi viac sústredí na Johnathana …

20.7.2016 | 12:50:56
SaDiablo

Mně přijde jako hodný chlap, co to trochu blbě schytal. :D

15.7.2016 | 22:38:00
Angelikaclare

nemám ho ráda

19.6.2016 | 19:04:16
Budlog

Hnusný Marcus Iunius Brutus

26.8.2014 | 1:05:13
vikimi

Postava mi přijde nudná, upjatá…moc zahleděná do jedné strany

webmaster
16.8.2014 | 17:53:33

Cizinka pokračuje

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Stanice dlouho otálela s konečným oznámením o prodloužení seriálu a o to sladší nám nyní přináší novinky. Cizinka se nám nejenže vrátí příští rok, ale s jistotou i ten rok následující.

Reklama

Nepřehlédněte

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Nové vydání románu Cizinka patřilo loni mezi nejprodávanější knihy. V září se na pulty vrátí i druhý díl příběhu o lásce napříč staletími s názvem Vážka v jantaru. Jak vznikl nápad udělat z Cizinky knižní sérii a jaká je každodenní práce spisovatele, nám prozradila autorka série Diana Gabaldon.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás