Outlander (Cizinka) Pohled na temnou mysl Black Jacka a jeho sexuální scénu

Pohled na temnou mysl Black Jacka a jeho sexuální scénu

Pohled na temnou mysl Black Jacka a jeho sexuální scénu

Dvanáctá epizoda Lallybroch odhalila mnoho podstatných věcí, které se v minulosti udály mezi Jamiem a Black Jackem. Herec Tobias Menzies, který hraje Black Jacka, se vyjádřil ke své temné stránce a zároveň prozradil pár věcí z natáčení své sexuální scény.


13 1
2.5.2015

Polovina druhé části první řady je za námi a my jsme se toho opět spoustu dozvěděli. Nejvíce informací však přinesla dvanáctá epizoda Lallybroch, která nám odhalila události, které se staly před čtyřmi lety, kdy byl Jamie zbičován Black Jackem.

Black Jack je vůbec nejvíce temnou postavou seriálu. Ani jednou jsme jej neviděli se přirozeně smát, vždy je vážný a surový. Nejvíce to potvrdil právě v poslední odvysílané epizodě, kdy jsme se opět dočkali několika ukázek z Lallybroch v minulosti.


(Foto: Starz)

Nejvíce ponižující chvíle se však Black Jack dočkal ve chvíli, kdy si odvedl Jenny, sestru Jamieho. „Je to samozřejmě nejvíce ponižující scéna pro Black Jacka v seriálu. Ve chvíli, kdy se mu Jenny směje do obličeje, je nejslabší a pravděpodobně nejzranitelnější,“ uvedl herec Tobias Menzies pro server Zap2it.

Jenny se ve složité chvíli zachová podle svého a začne se Jackovi smát za jeho intimní problémy. Právě v této scéně jsme viděli Black Jackovo „nádobíčko“ a i k tomu se Menzies vyjádřil: „Obávám se, že to všechno na obrazovce jsem skutečně já. Chtělo to jen zadržet dech a udělat to. Plánoval jsem, že do toho zapojíme i grafiku, ale nakonec jsem to udělal sám. Díky tomu, že jsem to udělal, to vypadalo skutečně, Black Jack byl skutečně ponížen. Black Jack má vždy všechno pod kontrolou, ale vidět jej, jak se mu mladá dívka směje do obličeje, je podle mě hodně zajímavé.“

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Cizinka pokračuje

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Stanice dlouho otálela s konečným oznámením o prodloužení seriálu a o to sladší nám nyní přináší novinky. Cizinka se nám nejenže vrátí příští rok, ale s jistotou i ten rok následující.

Reklama

Nepřehlédněte

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Nové vydání románu Cizinka patřilo loni mezi nejprodávanější knihy. V září se na pulty vrátí i druhý díl příběhu o lásce napříč staletími s názvem Vážka v jantaru. Jak vznikl nápad udělat z Cizinky knižní sérii a jaká je každodenní práce spisovatele, nám prozradila autorka série Diana Gabaldon.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás