Outlander (Cizinka) Třetí řada přivítala první hereckou posilu

Třetí řada přivítala první hereckou posilu

Třetí řada přivítala první hereckou posilu

Zvěsti a fámy ohledně obsazení role lorda Johna jsou u konce. Britského aristokrata se skandální minulostí si zahraje australský herec David Berry.


10 0
30.8.2016

Kabelová stanice Starz poskytla magazínu Entertainment Weekly exkluzivní informaci týkající se castingu pro třetí řadu seriálu Outlander: po Oscaru Kennedym převezme roli lorda Johna Greye dosud málo známý herec David Berry. Rodilý Kanaďan, který vyrůstal v Austrálii, jehož dosud největší rolí je James Bligh v australské sérii Místo zvané domov. David kromě herectví vystudoval i zpěv a je také členem hudebního uskupení Scream and Shout.


Seriál Outlander je pro mladého herce rozhodně příležitost jak prorazit a dostat se na výsluní. Podle oficiálního popisu od kabelovky Starz je lord John:

„Opravdový, vznešený britský občan, rozpolcený mezi typickým vybroušeným smyslem pro rodinnou povinnost a silným morálním cítěním rozlišujícím dobré a zlé. Je chlapecky pohledný s vybraným chováním vyšší třídy, zkrátka dokonalý gentleman, kterého neštastná skandální minulost jeho rodiny odsunula na nezáviděníhodnou pozici velitele odlehlé věznice na severu Skotska.“

Ačkoli se natáčení už rozeběhlo, casting na nové role dosud probíhá. Další jména na seznam hereckého ansámblu seriálu přibudou snad brzy. Přejeme štábu, aby se jim volba povedla stejně dobře jako v předcházejících sériích.

Líbí se vám nový lord John?

Diskuze /5

SaDiablo

Ja si ho teda predstavovala trochu jinak, ale musim rict, ze tohle je mnohem lepsi, nez co jsem si predstavovala. :D

#3 Miran
30.8.2016 | 20:15:28
ScaryX

Já tam chtěl toho Charlieho Hunnama:-)

#5 siri
webmaster
30.8.2016 | 20:30:37
Miran

#1 SaDiablo: Naprostý souhlas :-)

31.8.2016 | 9:40:19
40440

Opravdový fešák, snad z těch chlapů co tam hrají je nejhezčí. Rozhodně se mi líbí více než představitel Rogera.

31.8.2016 | 10:10:36
siri

#2 ScaryX: Já taky :) ale tento výběr mi přijde taky v pohodě.

webmaster
31.8.2016 | 16:07:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Cizinka pokračuje

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Stanice dlouho otálela s konečným oznámením o prodloužení seriálu a o to sladší nám nyní přináší novinky. Cizinka se nám nejenže vrátí příští rok, ale s jistotou i ten rok následující.

Reklama

Nepřehlédněte

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Nové vydání románu Cizinka patřilo loni mezi nejprodávanější knihy. V září se na pulty vrátí i druhý díl příběhu o lásce napříč staletími s názvem Vážka v jantaru. Jak vznikl nápad udělat z Cizinky knižní sérii a jaká je každodenní práce spisovatele, nám prozradila autorka série Diana Gabaldon.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás