Poldark Upoutávka na třetí díl

Upoutávka na třetí díl

Upoutávka na třetí díl

Rossovi se podařilo utéct z oprátky, ale dostihly ho dluhy, které se rozhodne řešit radikálním způsobem. George se plánuje pomstít Judovi a Francis se mezitím snaží znovu vzchopit a pozve na oslavu Rosse i Demelzu.

9 0
14.9.2016

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

TOMASH

Zasa spoiler hned v prvej vete…Ja clanky o Poldarkovi sice necitam, pretoze sa budem divat neskor, to ale neznamena ze nesledujem Ednu. A oci mi na to jednoducho padnu. Naozaj nemozete „zaskolit“ redaktorov, aby sa tomu vyhli? Niekedy to moze pokazit aj cely serial. Dik vopred.

#4 Arwenka
15.9.2016 | 12:51:15
Alibi

Toto je ukázka na třetí díl a Ross očividně kvete životem. Pro ty co jim spoiler ničí život doporučuji se nejdříve na díl podívat a nehledat na Edně důvod k naštvanosti. I tak se tu dělá co může, aby se moc dopředu neprozradilo co se klíčového bude dít. Jsem z těch co spoilery cíleně vyhledává :-). Mohla bych tu tedy vykřikovat, že to je web o seriálech a jestli ví něco co já ne tak není moc pěkný, že to přede mnou tají :-). Jsem spokojená jak to je, tedy s kompromisem, a děkuji všem redaktorům na Edně za jejich jistě „dobře placenou“ práci :-).

15.9.2016 | 19:13:32
hermionablack

No a vidíte, jak to má člověk těžké :D Pro popisy k upoutávkám využíváme oficiální synopse od BBC, takže… Ono zrovna tohle není zas tak velký spoiler – o čem by asi byla třetí řada, která se připravuje, kdyby nám hlavního představitele pověsili na začátku druhé série?

webmaster
16.9.2016 | 14:02:51
Arwenka

#1 TOMASH: Nikdo Vás nenutí to číst.

16.9.2016 | 19:46:19
hrubuh

teda nestačím se divit, že jsou i tací, kteří kritizují Ednu… Já teda články o Poldarkovi vyhledávám co to dá a jsem vděčná, že jsou takoví nadšenci, kteří se v rekordním čase starají o překlad titulek. Zabere jim to drahocenný čas a předpokládám, že to dělají pouze a jen pro radost. A upoutávka na třetí díl je opravdu z oficiálním stránek BBC, takže nic tajného. A navíc, to že Roos uteče z oprátky, bylo naštěstí jasné hned na začátku, o kom by točili tu třetí sérii? Bez Aidana Turnera? Vždyť toho celý nejen britský národ miluje! :-) A ještě jedna věc, já si ráda čtu rozhovory s herci a se štábem a prozradili daleko zajímavější věci. Takže v klidu Tomashi, celý seriál nemáš zkažený. :-) A redaktorům Edny velký dík nejen za titulky, ale i za ty články, aspoň mi to zkrátí to čekání na další díl. :-)

16.9.2016 | 21:24:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Stav překladu

Epizoda S03E09: Episode 9

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravuje: Anniie126 ze serialzone.cz, čímž jí velice děkujeme. 

Překlad sedí na verze:

  • … HDTV.x264-MTB

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit se můžete v našem fóru.

Teaser na třetí řadu

Thumbnail Play icon

Informace ke třetí řadě

Co víme o třetí sérii

Co víme o třetí sérii

Pokud jste sledovali poslední díl až do konce, možná jste na konci zpozorovali informaci, že se Poldark vrátí ve třetí sérii, a k tomu nás dokonce navnadily i záběry přímo ze třetí řady se spoustou nových postav. Že nevíte co čekat? Video i podrobnosti naleznete v článku.

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás