Pretty Little Liars (Prolhané krásky) Popis

Pretty Little Liars

Pretty Little Liars

Čtyři nejlepší kamarádky odkrývají pravdu o smrti jedné z nich, zatímco někdo odhaluje jejich největší tajemství.


Pretty Little Liars je americký televizní seriál, inspirovaný stejnojmennou knižní sérií spisovatelky Sary Shepard. Premiéra byla odvysílána na stanici ABC Family 8. června 2010. Po prvních 10 epizodách bylo natočeno dalších 12 epizod, které byly zahrnuty do první série. Díky vysoké sledovanosti bylo 10. ledna 2011 oznámeno, že seriál bude mít i druhou sérii. Kromě původně plánovaných 24 epizod byl natočen i speciální Halloweenský díl, který byl později součástí i následujících sérií (Halloweenskou epizodu nahradila v páté sérii Vánoční epizoda How the ‚A‘ Stole Christmas). V červnu 2014 bylo oznámeno, že seriál bude mít ještě šestou a sedmou sérii, která byla plánována jako poslední, nicméně v srpnu 2015 se nechala producentka Marlene King slyšet, že se možná fanoušci dočkají ještě osmé série a možná i filmu.

Děj se odehrává v malém městečku Rosewood, kde sledujeme životy čtyř mladých dívek, Spencer Hastings, Hanny Marin, Arii Montgomery a Emily Fields, jejichž přátelství se rozpadlo po zmizení jejich společné přítelkyně Alison DiLaurentis. O rok později se dívky shledají a zjistí, že všechny dostávají výhružné SMS zprávy od tajuplné -A, která jim vyhrožuje, že odhalí jejich největší tajemství. Nejdříve si myslí, že za tím stojí Alison, ale když je nalezeno její tělo, dívky si uvědomí, že jim někdo chce zničit celý život.

Trailer k druhé části šesté řady

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Regi

Nejlepší seriál ze všech za mě! Příběhy a jak dlouho to vše trvá, vážně k tomu člověk když to sleduje tolik let celé epizody má i nějakou tu vazbu. Prostě dokonalost, samé tajemství, zápletka jak má být za mě 100%

5.2.2017 | 0:00:47
Kikeouje

Začátek perfektní, postupem času je všechno zbytečně zdlouhavé. V tomto případě by 5 sérií bohatě stačilo. Z druhé strany mě to nutí dokoukat a zjistit, kdo za tím stojí. Snad bude závěr stát za to :)

7.10.2016 | 12:37:45
Tercii

Tři hvězdičky, a to možná ještě přilepšuju… Bývávalo dobré, ale teď už je vidět, že jde především o peníze. Ještě, že blížící se konec seriálu je oficiálně oznámený, jinak nevím.

30.8.2016 | 10:11:09
lucc789

Nevím co proti obnoveným sériím máte :) Pretty Little Liars je pro nejlepší seriál :)

19.8.2016 | 18:03:40
Nymeria the direwolf

Kdyby to ukončili po třetí sérii, úplně by to stačilo..

1.7.2016 | 14:20:02
papushka

Ze začátku super, pak to šlo ale pomalu do kopru a teď je z toho hnusná omáčka jak ze školní jídelny. Opět ukázka toho, jak americké seriály bazírují na kvantitě, jen aby z toho tvůrci vytřískali co nejvíc peněz.

25.6.2016 | 13:11:06
m.k.t.t.

Kedysi velmi dobry serial, ktoreho kvalita klesala az z neho ostal iba uplny brak…

6.5.2016 | 18:12:39
makishek

milion nedomyšleností, logických děr, nepochopitelných hoven ze strany hlavních aktérek, ale něco na tom prostě je.. zvláště na poměry teen produkce ABC. navíc jde kvalita s každou další sérií dolů. přesto dávám 100%, my guilty plesure :)

webmaster
23.2.2016 | 10:15:19
sarcatko

Chtělo by to obnovit vzhled stránky… na všech fotkách včetně hlavního vzhledu jsou to ještě takové puberťačky ale teďka už jim je o dost víc i promo fotky k nové ředě už jsou o něčem jiném :) …jinak seriál dobrej, chvílema už mi to příjde překombinované, hlavně co se A týkalo a vzniká i hodně nesrovnalostí. Ale seriál je originální a nestojí na místě ani se nemotá pořád dookola co se postav a vztahů mezi nimi týče takže spokojenost :)

18.1.2016 | 19:09:51
Bětula

Pokracovani- Je zde hrozne moc nesrovnalosti a jinych veci, pri kterych si asi sama Marlene myslela ze bas obelsti a udela z nas divaku blbce. Napriklad fleshback ve kterem je Alison s Tobym uz postarsiho veku a prijde za nima jeho mamka. Pote tam je scena jak jeho matku zhazuje nejaka bethany, ktere nohlo byt max 10.A takovych bylo nespocet.Sama se docela divim ze jsem serial dosledovala az sem ale asi jsem byla zvedava jak sama M. Z toho vybrusli. A prvni dil po pauze (6×11) wtf?? S tema opakujicima scenama uz je taky pekne trapna – tenhle konec diku byl treba na uplne stejne bazi jak kdyz serial zacinal. 3 hvezdy davam za prvni 2 serie a napad na serial ktery byl fajn.

15.1.2016 | 18:29:50

Stav překladu

Epizoda S07E15: In the Eye Abides the Heart

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Co náš čeká

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Napětí mezi Liamem, Ariou a Ezrou roste, lhářky začnou podezřívat Elliota a pokusí se Ali dostat ven. Jedna velká chyba však všechno změní.

Reklama

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars