Sleepy Hollow (Ospalá díra) Co nás čeká v příštích dílech

Co nás čeká v příštích dílech

Co nás čeká v příštích dílech

Nadcházející epizody se částečně ponesou ve znamení návratů. Očekávaných, překvapivých či nebezpečných. Podívejme se, na co se můžeme těšit.


9 0
9.2.2016

V honbě za záchranou Abbie jsou Crane a Sophie nuceni bojovat s nadpřirozenou sílu zaměřující se na občany Sleepy Hollow, zatímco Pandora a Skrytý nabírají na síle. Ve snaze zjistit, co se opravdu stalo s její sestrou, se mezitím Jenny postaví starému protivníkovi, svému otci. Dokáží naši hrdinové vyřešit své nejniternější problémy?

Zatímco se Abbie, Crane a Jenny snaží zase fungovat normálně, objeví se nová hrozba v podobě Spřízněného. Zatímco se všichni snaží zjistit, proč Spřízněný přešel ke zlu, Ichabod zjišťuje, že jeho romantické schůzky se Zoe můžou způsobit dlouhodobé problémy.


3×11 Spřízněné duše

Když se Jenny rozhodne konfrontovat svého otce, vyplavou na povrch rodinné neshody z minulosti. Mezitím se do města vrací Atticus Nevins a vyvolá větší nebezpečí než si FBI mohla vůbec představit.

3×12 Hříchy otce

Zřejmě nejzajímavější bude návrat Spřízněného, o jehož osudu i návratu se dlouho diskutovalo a spekulovalo. Jenže tentokrát propůjčí své služby temné straně. Návrat Abbie asi nikoho nepřekvapí, ale i tak bude zajímavé sledovat její cestu zpět. Do popředí se také dostane otec sester Millsových a ukáže se, že vžitý rodinný příběh byl možná úplně jinak. Nakonec se nám vrátí i Atticus Nevins, který se v příběhu příliš neohřál, a s sebou zavleče do městečka velké nebezpečí.

V následující třinácté epizodě Temné zrcadlo se pak opět můžeme těšit na linku Benjamina Franklina. Setkáme s jeho tehdejším protivníkem a kolegou alchymistou, který se v honbě za prvenstvím a touze předehnat Franklina obrátil k černé magii. Nyní se v moderní době postaví Ichabodovi, který brzy zjistí, že za své experimenty zaplatil tento muž až příliš vysokou daň. Jeho příběh navazuje na americkou legendu o Jerseyském ďáblu. Můžeme se tak těšit na další děsivé stvoření.

Navnadili vás střípky na další epizody? Věříte, že směřování příběhu splní i letos vaše očekávaní?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

O osudu seriálu je rozhodnuto

Seriál Sleepy Hollow končí

Seriál Sleepy Hollow končí

Po čtyřech letech boje s nadpřirozeným zlem a pátrání v alternativní americké historii se musíme rozloučit s Ichabodem a jeho spolubojovníky. Stanice se rozhodla seriál dále neprodloužit.

Reklama

Z historie

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Pokud si před finálovou epizodou chcete připomenout, kdo vlastně je bezhlavý jezdec, naše nová redaktorka Týna Janska pro vás připravila delší povídání.

Hlášky ze seriálu

Hlášky ze seriálu

Promo postav

Promo postav