Sleepy Hollow (Ospalá díra) Vznikne seriál na motivy Sleepy Hollow a Supernatural?

Vznikne seriál na motivy Sleepy Hollow a Supernatural?

Vznikne seriál na motivy Sleepy Hollow a Supernatural?

Spin-off seriálů Sleepy Hollow a Supernatural? Představitel kapitána Irvinga by do toho šel. Ale jedině s Castielem od Winchesterů. Bohužel ale asi zůstane jen u zbožného přání.


5 0
18.1.2017

„Jestli nás dáte dohromady s Mishou Collins ze Supernatural, utvoříme společně vymítače démonů“, ohlásil s úsměvem Orlando Jones pro TVGuide.com během konference TCA, kde propagoval svou minisérii Madiba o životě Nelsona Mandely. Jeho herecký kolega Laurence Fishburne byl z toho nápadu poněkud skeptický, ale nakonec se také přidal. „To bych rád viděl. Mlácení démonů, o to tady jde“, pronesl nadšeně. Orlando už dříve uvedl, proč se s tvůrci rozešel a že jeho návrat se neplánuje. Bezhlavý jezdec se sice do seriálu vrátí, ale kapitán Irving je nejspíš bez šance. Nakonec si můžete celou scénku pustit ve videu.

Thumbnail Play icon

Zaujala vás myšlenka takového příběhu? Nebo byste měli i vlastní námět?

Diskuze /3

Lex Luthor

Radši ani ne

18.1.2017 | 17:25:54
006

souhlasím

19.1.2017 | 14:55:31
Kalam

ty dva herce v nějakém novém story o vymítání klidně, ale crazy crossover pls, to by zřejmě skončilo na úrovni špatné fan fiction…

31.1.2017 | 19:48:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

O osudu seriálu je rozhodnuto

Seriál Sleepy Hollow končí

Seriál Sleepy Hollow končí

Po čtyřech letech boje s nadpřirozeným zlem a pátrání v alternativní americké historii se musíme rozloučit s Ichabodem a jeho spolubojovníky. Stanice se rozhodla seriál dále neprodloužit.

Reklama

Z historie

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Pokud si před finálovou epizodou chcete připomenout, kdo vlastně je bezhlavý jezdec, naše nová redaktorka Týna Janska pro vás připravila delší povídání.

Hlášky ze seriálu

Hlášky ze seriálu

Promo postav

Promo postav