Star Wars: Rebels Titulky k epizodě Double Agent Droid

Titulky k epizodě Double Agent Droid

Titulky k epizodě Double Agent Droid

Wedge a jeho droidí společníci mají za úkol získat od Impéria bezpečnostní kódy potřebné pro útok na Lothal. To by ale nebylo jen tak, aby se plán rebelů nějakým způsobem nepovedl. Titulky připravili @Gripe, @Geek's Idea a @Zero. Užijte si epizodu a nezapomeňte ji ohodnotit.

5 0
14.3.2017

Diskuze /2

Needle

Začalo to velice dobře, ale skončilo to jako jeden z nejhorších dílů vůbec. Nejdříve to skoro vypadalo, že Impériu se něco podaří a pak tam zničí celou loď na dálku tím, že pošlou zpětný výboj skrz astromecha!… To je asi jako sestřelit letadlo ukazovátkem. A ještě z toho na konci udělali muzikál a čistě náhodou tam zrovna byli nějaký vesmírný motýli, to byl poslední hřebíček do rakve. Scénáristy bych vyhodil…

16.3.2017 | 10:53:59
Blob

Náhodou ten muzikál byl z celého dílu nejlepší. :D

19.3.2017 | 23:31:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás