Star Wars: Rebels R2-D2

R2-D2

R2-D2

Astromechanik, který je nyní ve službách princezni Leii Organy

Sezóny 2
2014 - 2016


1. sezóna

R2-D2 je droid, který si zasloužil svou pozornost, když dokázal opravit uprchlickou loď z blokády na Naboo. Stal se věrným doprovodem Padmé, po pádu Republiky se ho ujal Bail Organa, po jeho smrti zase Leia Organa. V první řadě máme na maličký okamžik droida vidět, když společně s C-3PO doprovází Maketh Tua na Garel. Oba známí droidi se poprvé setkávají s Povstalci. Je to také poprvé, co se setká R2-D2 a Chopper.

2. sezóna

R2-D2 je pouze na maličký okamžik vidět ve druhé řadě, když Sabine Wren společně s Chopperem a Ketsu Onyo doručují zásilku Bailovi Organovi. Bail právě posílá svého droida, aby zásilku vyzvedl.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás