Star Wars: Rebels Ryder Azadi

Ryder Azadi

Ryder Azadi

Bývalý guvernér Lothalu a starý přítel Bridgerových

Sezóny 2
2015 - 2016


2. sezóna

Ryder Azadi se stal guvernérem na Lothalu během kralování Impéria. Podporoval ale rodiče Ezry Bridgera, kteří vystupovali proti Císaři. Ryder tak byl odvolán ze své funkce a nahrazen Arihndou Pryceovou. Azadi byl následně s Bridgerovými odveden do vězení. Když o osm let později Ezra informoval Lothal o utlačování práv Impériem, zpráva se dostala i do vězení. Azadi v čele s Bridgerovými rozpoutali vzpouru a pokusili se o útěk. Ryder sice utekl, ale Bridgerovy takové štěstí neměly. Ryder následně celý příběh vyprávěl Ezrovi.

3. sezóna

Po útěku z vězení Ryder využil svého velkého vlivu na planetě a založil na Lothalu své vlastní povstání. Většinou se svými lidmi ničil imperiální stroje. Když se Azadi dozvěděl od Fulcruma o nové zbrani, kterou Impérium vyrábí, rozhodl se kontaktovat Ezru a Kanana Jarruse. Společně přišli na to, že novou imperiální zbraní je stíhačka TIE Defender. Ryder je aktivním členem Povstání, který se zaměřuje čistě na Lothal. Svým charakterem připomíná Chama Syndullu, kterému jde zase o jeho domovskou planetu Ryloth.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Není to úplně nejhorší postava, ale na druhou stranu jsem si ho vůbec neoblíbil…

webmaster, grafik
6.1.2017 | 17:06:07

Stav titulků

Epizoda S03E20: Zero Hour: Part II

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad zajišťuje: @Gripe, @LordDaureen, @Geek's Idea@Zero

Sedí na verze:

HDTV.x264-BATV

720p.HDTV.x264-BATV

INFO K ČÍSLOVÁNÍ JEDNOTLIVÝCH EPIZOD

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Postřehy: Pořádná bitva mezi Impériem a Povstalci právě začala

Postřehy: Pořádná bitva mezi Impériem a Povstalci právě začala

V ohnivém finále třetí řady je velkoadmirál Thrawn připraven rozdrtit Povstalce jednou provždy. Bere své nejlepší vojáky a vyráží na Atollon. Slaboučcí Povstalci se snaží odrazit útok, ale na Impérium nestačí. Ezra a Kanan se tedy rozhodnou hledat pomoc u neobvyklých spojenců.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás