Star Wars: Rebels Saw Gerrera

Saw Gerrera

Saw Gerrera

Povstalecký extrémista, který bojuje na vlastní pěst na Jedhě

Sezóny 1
2017 - 2017


3. sezóna

Saw Gerrera pochází z Onderonu, kde se svou sestrou Steelou a dalšími pár odvážlivci bojoval proti Separatistům, kteří obsadili planetu. Jelikož byl ale Onderon neutrální planetou, systém nemohl požádat o pomoc Republiku. Ahsoka Tano přesto Sawovi pomohla a naučila jeho lid bránit se. Ti s pomocí zbraní od Honda Ohnaky dokázali Separatisty vytlačit z Onderonu, ale Saw zaplatil nejvyšší možnou cenu – ztratil svou sestru Steelu. Po kralování Impéria se Saw přidal na stranu Povstalců a bojuje za ně. Hrdinové z posádky Duch na Gerreru narazí na planetě Geonosis.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Spectre-0

V Clone Wars byl stínem své sestry, ale ve filmu byl úžasný. V Rebels se zatím pomalu ukazuje jeho šílená paranoia. Snad příště mu bude muset Ezra useknout nohy lightsaibrem :D

22.4.2017 | 7:47:46
Blackhand47XD

V Clone Wars jsem jej neměl rád, ale díky filmu jsem si jej trochu víc oblíbit. Rebels však tuto oblíbenost zase srazili dolů. Kéž by to byl ten psychopat jako ve filmu.

webmaster, grafik
7.1.2017 | 20:51:27

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás