Stranger Things Popis

Stranger Things

Stranger Things

Když se malý chlapec ztratí, jeho matka, přátelé a místní policie musí čelit děsivým, nadpřirozeným silám, aby ho získali zpět.


V malém městě Hawkins v Indianě si lidé žijí v poklidu a nic je netrápí. Jednoho dne se ale domů nevrátí školák Will Byers a život jeho kamarádů a rodiny se obrátí vzhůru nohama. Jeho matka Joyce se obrátí na místní policejní stanici, kde se šerifu Hopperovi moc do pátrání pouštět nechce, protože věří, že Will se brzy objeví. Přeci jen, tohle je Hawkins. Willovi kamarádi Mike, Dustin a Lucas to také nechtějí nechat být a vydají se Willa hledat. Při tom narazí na zvláštní dívku a rozpoutají kolotoč událostí, které se už nedají zastavit. Ale zároveň si stihnou užít i fůru legrace, i když musí prchat před různými nástrahami v podobě vládních agentů nebo děsivého monstra.

Trailer

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
bruno636

nuda,..atmoška dobrá,.no časom nuda a sklamanie,.

29.4.2017 | 10:28:46
Gus.

Dal jsem na hodnocení při výběru, na co se podívat. Hodnocení nelhalo, já jsem spokojen.

18.4.2017 | 16:54:05
LilyRehackova

Nejlepší!! <3

17.4.2017 | 14:06:25
Grazl

Skvělá věc, kdy se tvůrcům podařilo navodit opravdu horovou atmosféru se scifi prvky. Výborně zvolené postavy, které naštěstí nejsou tuctový MTV-like hrdinové, jaké známe z AMC.

redaktor
26.3.2017 | 12:21:15
nikolakrupicova

Asi nejlepší seriál co jsem viděla! Těším se na druhou sérii! :-)

15.3.2017 | 23:55:35
nipid

Jeden z top seriálov, teším sa na druhú sériu :)

11.3.2017 | 19:43:15
PRINC180

Mě se tento serial vůbec nelíbil nedokoukal jsem ani první díl znovu jsem zkusil koukat a znovu vypnul bud na to koukaj jen teenageři,dospělí asi ne divím se takové ohodnocení jsou lepší seialy to je můj názor.

22.1.2017 | 12:29:56
Historic

Sice tyhle drásavé lekačky moc nemusím, ale jsem rád, že jsem tady udělal výjimku. Ve všech ohledech strhující podívaná, ono to vydávání celé série najednou má něco do sebe. Jinak ta neustálá hra světel mi připomněla hru Alan Wake, kterou příznivcům žánru vřele doporučuju ^^

webmaster
20.1.2017 | 16:59:44
Alina91

Kvalitně natočený a kouzelný seriál, který navrací vzpomínky. Bohužel jsem ale očekávala více, tudíž se zklamáním dávám o hvězdičku méně. I tak je skvělý.

18.1.2017 | 14:57:24
BenyAlcedo

Jeden z nejlepších seriálů které jsem zatím viděl.

10.1.2017 | 11:54:07

Druhá série

Sean Astin a další noví herci ve druhé sérii

Sean Astin a další noví herci ve druhé sérii

Se začátkem natáčení druhé řady přichází i oznámení nových herců, kteří se připojí ke stávajícímu ansámblu. Kromě toho, že byl potvrzen návrat Millie Bobby Brown v roli Eleven, nyní známe i jména hned pěti nových herců, mezi nimiž jsou Sean Astin či Paul Reiser.

Trailer

Reklama

Recenze

Stranger Things očima redaktorů Edny

Stranger Things očima redaktorů Edny

Všichni milují Stranger Things. Ale proč tomu tak je? Čím nás tohle největší seriálové překvapení posledních let tolik nadchlo a proč nám zalezlo pod kůži? To se dozvíte v naší redakční recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Znělka Stranger Things

Znělka Stranger Things desetkrát jinak

Znělka Stranger Things desetkrát jinak

Stranger Things se svou unikátní znělkou ponoukají své fanoušky k tvorbě, a tak není divu, že je YouTube plný různých verzí této skladby. Některé byste čekali, jiné vás možná překvapí. V článku vám jako bonus přinášíme pár dalších hudebních lahůdek.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás