Wayward Pines

Poslední 3 epizody

2.6. | 3:00 Wayward Pines S02E02: Blood Harvest

S02E02: Blood Harvest

2.6.2016 | 3:00
26.5. | 3:00 Wayward Pines S02E01: Enemy Lines

S02E01: Enemy Lines

en cz sk
24.7. | 3:00 Wayward Pines S01E10: Cycle

S01E10: Cycle

en cz sk

Poslední novinky


Wayward Pines
91/100 - 41×

Wayward Pines

Dva federální agenti se pohřešují. Naposledy byli spatřeni ve městě Wayward Pines. Hledat je tam přijede agent Ethan Burke, který navíc s jednou ze ztracených agentek měl velmi blízký vztah. Namísto odpovědí na něj ale čeká jen příval dalších otázek. Neví, komu může věřit a kdo má jaké úmysly. Ztráta agentů navíc zjevně není jediným zločinem, který se ve městě odehrál a chladnokrevnost a vypočítavost některých obyvatel nezná mezí. Před Ethanem tak leží náročný úkol, během jehož řešení se musí zatraceně snažit, aby nepřišel o rozum a vyvázl z města živý.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
2 sezóny | FOX | 43 minut
hrají
Matt Dillon (Ethan Burke), Terrence Howard (Pope), Melissa Leo (Pam), Juliette Lewis (Beverly), Charlie Tahan (Ben Burke), Tim Griffin (Adam Hassler), Carla Gugino (Kate Hewson), Reed Diamond (Harold Balinger), Toby Jones (Dr. Jenkins), Shannyn Sossamon (Theresa Burke)

Wayward Pines prodlouženo

Wayward Pines vstává z mrtvých. V létě se vrátí s novou řadou

Wayward Pines vstává z mrtvých. V létě se vrátí s novou řadou

Již před koncem první řady seriálu Wayward Pines bylo rozhodnuto, že se té druhé nedočkáme. Minulý měsíc ale stanice FOX změnila politiku pro rušení a obnovování seriálů a dnes díky tomu znovu obnovila seriál o tajemném Městečku Pines.

Městečko Pines od Joty

Reklama

Časová osa Wayward Pines

Časová osa: od konce civilizace až po začátek té nové

Časová osa: od konce civilizace až po začátek té nové

Poslední dvě epizody Wayward Pines odhalily většinu záhad, které do té doby obestíraly tajemné městečko. Vzhledem k množství informací však nemusí být ani tak vše jasné. Pojďme si tedy chronologicky zrekapitulovat vše, co víme, a to od roku 1996 až do 18. října 4028.

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás