Lost (Ztraceni)

Poslední 3 epizody

24.5. | 3:00 Lost (Ztraceni) S06E17: The End

S06E17: The End

en cz sk
19.5. | 3:00 Lost (Ztraceni) S06E16: What They Died For

S06E16: What They Died For

en cz sk
12.5. | 3:00 Lost (Ztraceni) S06E15: Across the Sea

S06E15: Across the Sea

en cz sk

Poslední novinky

 • Lost po deseti letech

  Dnes je to přesně deset let, co se odvysílal pilotní díl seriálu Ztracení. Dovolte nám proto malé ohlédnutí. Je to totiž datum, které je důležité i pro Ednu. Díky úspěchu seriálu vznikl web Lost.cz, když seriál končil, vznikla Edna.cz. Svět seriálu se také proměnil. Před deseti lety byly seriály ještě spíše zábava pro pár fanoušků. Dnes je to fenomén. Proč vlastně?

  10 0
  22.9.2014 | 22:00ThomasDiskuze (48)
 • Ztraceni od září na Prima Cool

  UPDATE: Vysílat se bude od 16.9 každý všední den od 17:40.

  Seriál Ztraceni se po letech vrací na české obrazovky. Na včerejší tiskové konferenci Primy bylo oznámeno, že od září bude odvysíláno všech šest řad na stanici Prima Cool. Poslední dvě série si tak odbudou opožděnou premiéru v celoplošném vysílání.

  Po počátečních zmatcích okolo použitého dabingu, kdy twitter kanál Coolu tvrdil, že bude použit novácký dabing, ovšem nevěděl, že odvysílali pouze čtyři řady, bylo potvrzeno, že dabing bude z AXN. Volba nebyla ani tak na Primě, ale na majiteli vysílacích práv, kterým je Disney a ten poskytl Primě právě dabing AXN, protože k dabingu Novy nevlastní práva.
  Vysílat by se mělo od pondělí do pátku, ještě jednou zopakujme, že už od září.

  Zdroje: Prima, dabingforum.cz

  4 0
  2.8.2013 | 11:41barahirDiskuze (16)
 • Kolikrát v seriálu zaznělo slovo LOST?

  Fanoušek seriálu FringeMusic109 se rozhodl zachytit každé slovo „lost“, které zaznělo v seriálu a sestříhal je do tohoto zajímavého videa.

  Jeho původním cílem bylo zjistit, zda toto slovo zaznělo v každé ze 121 epizod, když zjistil, že tomu tak není, bylo už pozdě přestat. :)

  Spočítáte, kolik „lost“ je v sestřihu? Další fanoušek napočítal 119 nebo 120.

  2 1
  23.8.2012 | 16:00barahirDiskuze (5)
 • Terry O´Quinn věděl o tom, že záhady zůstanou bez odpovědí, dvě série před koncem

  Představitel seriálového Johna Locka přiznal, že ho vůbec nepřekvapilo, že ne všechny záhady byly odhaleny před tím, než byl seriál Ztraceni ukončen v roce 2010.

  Konec Ztracených rozdělil fanoušky do dvou názorových táborů podle toho, jak se podle nich vypořádal – nebo nevypořádal – s mnoha záhadami a různými zákoutími v seriálu, které se nakonec ukázaly jako slepé uličky.

  Terry O´Quinn, který v seriálu hrál Johna Locka nebo také muže v černém v tomto téměř kultovním seriálu, řekl: „Byl jsem si vědom už asi okolo čtvrté série, že mají ve vzduchu příliš mnoho míčů, takže budou muset nakonec nechat pár z nich spadnou na zem. Ale nevadilo mi to.“

  Nejen, že mu to nevadilo, ale považuje Lost za fenomén a ani si nemyslí, že by jeho nový projekt s nádechem hororu 666 Park Avenue, dosáhl takových výšek jako právě Lost.

  „Myslím, že už nic takového, jako byli Lost, prostě nebude. Byl to jedinečný fenomén. Myslím, že bych na 666 Park Avenue nakládal příliš velkou zátěž, kdybych čekal, že se Ztraceným vyrovná. Na druhou stranu, znáte to, všechno je možné. Už jsem viděl věci, které si pozornost nezasloužily a přesto ji měly. A naopak. Takže od toho upřímně nic nečekám. Jsem připravený na nejhorší a zároveň očekávám jen to nejlepší.“

  666 Park Avenue je „mírně sériový“ psychologický horor, který se začne od 30. října vysílat na stanici ABC. Terry O´Quinn byl obsazen do jedné z hlavních rolí. Tuto sezónu jste ho mohli vidět také jako profesora historie a politika Arthura Manchestra ve sci-fi seriálu Falling Skies nebo jako mentora Steva McGarreta z krimiseriálu Hawaii Five O jménem John White.

  Autorka článku: Clear

  0 0
  21.8.2012 | 15:00barahirDiskuze (3)
 • Mira Furlan na fanoušky čeká už zítra

  Už jsme vás informovali o tom, že přijede na Festival Mira Furlan, jenž hrála roli Francouzky Danielle Rousseau.

  0 0
  29.6.2012 | 20:40AlischDiskuze (1)
 • Rousseu přijede do ČR a vy jí můžete vidět!

  Na letošním ročníku Festivalu fantazie, který doufám nemusíme blíže představovat, uvidíte hned několik zajímavých zahraničních hostů, pro fanoušku Lostu je nejdůležitější, že jedním z nich je i herečka Mira Furlan, představitelka Rousseau.

  Ve spolupráci s pořadateli FF máme pro vás speciální příležitost vyhrát vstup na pořad, kde bude Mira Furlan vystupovat. Stačí jen správně odpovědět na následující tři otázky a pak být mezi vylosovanými šťastlivci.

  Otázky do soutěže zní:

  1.) Kdy a v jakém sále Festivalu fantazie má Mira Furlan samostatnou besedu?

  2.) Jací další herci a herečky přijedou na Festival fantazie?

  3.) Jak se jmenuje herečka, která hrála v seriálu mladší verzi Rousseau?

  Své odpovědi posílejte nejpozději do 22.6. na adresu soutez@festivalfantazie.cz. 1.cenou je vstupenka na dva dny Festivalu fantazie plus místenka na pořad Miry Furlan, 2.a 3.cenou je vstupenka jednodenní a opět místenka. Vstupenky vám budou zaslány, osobně potom ještě získáte dárkový balíček knih a časopisů.

  Ze setkání s Mirou Furlan připravujeme ještě speciální záznam, takže se můžete těšit na dojmy se setkání s Rousseau i když se Festivalu nezúčastníte.

  0 0
  8.6.2012 | 20:40ThomasDiskuze (2)
 • Ztraceni vstávají z mrtvých? Apríl

  J. J. Abrams, producent a scénárista Lost, který naštvaně odchází ze stanice FOX, protože mu nedávno zrušila oba jeho současné projekty, seriály Alcatraz a Fringe, prozradil v rozhovoru pro časopis People šokující novinku…

  0 0
  1.4.2012 | 10:35barahirDiskuze (25)
 • Ostrov s námi ještě neskončil

  Od posledních novinek na této stránce uplynulo přes rok. Zdá se, že Lost.cz is dead. Ale je to pravda? Ne všichni z nás zapomněli na časy, strávené na ostrově a s komunitou na téhle stránce. V diskusním fóru tedy uzrál odvážný návrh: Pokusme se alespoň trochu vrátit čas. Pojďme znovu sledovat jeden díl týdně a pak svoje poznatky probírat zde na stránkách! Stále je přece co probírat. Tvůrci nám zdaleka vše neodhalili. Stále je tu tedy prostor pro naše postřehy, teorie, záhady, povídky a hledání souvisLostí. Oživili jsme za tímto účelem i náhled blogů – po delší době se opět nové příspěvky objevují v pravém sloupci.

  Přidejte se k nám, jestli chcete. Je to jednoduché: každý týden si pusťte jeden díl. Na konci týdne, v neděli večer, se tu sejdeme a probírání aktuálního dílu může začít. Začínáme už tuto neděli –

  5. 2. dílem 1×01 Pilot I..

  Pokud se nám povede stránku trochu oživit, můžeme se pustit i do kvalitativních vylepšení stránek. Pokud nás na to bude víc a bude zájem, můžeme se postupně dát do aktualizování záhad, postav a hlášek, sledovat novinky kolem starých známých herců… případně i zkusit znovuoživit kvízy a podobné, kdysi slibované věci. Dá se udělat spousta věcí. Ale musí být motivace.

  Tak co, jdete do toho s námi? Nebo jste už s ostrovem skoncovali? Ale… jste si jisti, že skoncoval on s vámi?

  Namaste… a uvidíme se nikoli v příštím životě, ale v neděli.

  0 0
  3.2.2012 | 0:00TerryleDiskuze (54)
 • Lost pokračuje...tak trochu

  Fanouškovské filmy provázely Lost celou jeho historii a kdybychom o každém z nich měli psát novinku, byly bychom tu pěkně dlouho. Tenhle fan film je ale o něčem jiném. Má sice jen šest minut, ale způsob, prostředí a závěr, ten vás pořádně navnadí. Víc už neříkáme a dodáme jen název – The Man Who Brought Us Here.

  0 0
  18.1.2011 | 0:00ThomasDiskuze (30)
 • Lost.cz se stal součástí Edny

  Dnes nastalo to, co jsme již několik měsíců dopředu oznamovali. Lost se stal součástí projektu Edna.cz a od dnešního dne ho najdete pouze a jen na adrese www.edna.cz/lost/ (www.lost.cz bude trvale fungovat jako přesměrování). Je to změna na první pohled co nejméně násilná, přesun na jiný systém si přesto vyžádal několik úprav a omezení.

  Nejprve ty horší zprávy. Nebyl přesunut chat, možností více designu, přidávání fotek do profilu, přidávání přátel do profilu a některé další drobné nastavení profilu. Zatím dočasně jsou mimo provoz kvízy, mapa a scénáře, ty budou ale brzy obnoveny. Obsahově byly přesunuty všechny aktuální články, revizí prošla především rubrika Média, kde zmizelo hodně „mrtvých“ linků na videa. Galerie fotek a trailery na epizody najdete přímo u jednotlivých článků.

  Teď ty lepší zprávy – veškerá komunikace v diskuzích, vzkazících či novinkách zůstala po určitých úpravách nezměněna, stejně jako vaše veškerá hodnocení, blogy, teorie. Nyní je váš profil už plně součástí systému Edna, kde můžete plynule přecházet na další seriály (bez odhlašování) a vyměňovat si vzkazy či postřehy s dalšími seriálovými příznivci. Na celé Edně je nyní nově i karma, zatím pouze v testovacím režimu.

  Spojení s dalšími fanoušky seriálů je to, co bychom rádi, aby vy jako návštěvníci Lost.cz mohli dále realizovat. Chceme web posunout dále a nenechat ho po konci seriálu postupně umírat a tato integrace mezi ostatní živé komunity vás doufáme potěší.

  0 0
  3.1.2011 | 0:00ThomasDiskuze (1)

Lost (Ztraceni)
90/100 - 165×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | ABC | 40 minut
hrají
Alan Dale (Charles Widmore), Tracy Middendorf (Bonnie), Greg Grunberg (Seth Norris)

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie