Westworld Fotky

Fotky

 • Čtvrtá epizoda láká novými fotkami

  Stanice HBO publikovala několik fotek z blížící se čtvrté epizody s názvem Dissonance Theory. V ní se Dolores připojí k Williamovi a Loganovi na cestě za odměnou chyceného zločince. Vedoucí nevěstince Maeve trápí nekončící se vize a muž v černém najde důležitou indicii při hledání bludiště.

  18 1
  21.10.2016 | 16:20KuppiDiskuze (0)
 • Dva skvělé plakáty z Comic-Conu

  Tvůrci Westworldu a manželé v jednom Jonathan Nolan a Lisa Joy si spolu se čtyřmi seriálovými herci sedli na nedávném newyorském Comic-Conu, aby odpověděli na otázky zvědavým návštěvníkům. Připravili pro ně i dva skvělé plakáty, na které se podívejte v naší galerii.

  14 0
  16.10.2016 | 14:56KuppiDiskuze (0)
 • Teddy se loučí s Dolores na fotkách z třetí epizody

  Velkolepý seriál Westworld pokračuje na stanici HBO třetím dílem s názvem The Stray. Teddy dostává nový příběh, který ho však přinutí opustit Dolores na určitou chvíli. Bernard vyšetřuje původ halucinací konferenciérů a William si ve Westworldu najde atrakci, do které zatáhne i Logana.

  21 0
  13.10.2016 | 10:30KuppiDiskuze (0)
 • Kolekce fotek z blížícího se seriálu Westworld

  Nový seriál na HBO s názvem Westworld začíná 2. října a americká stanice v rámci propagace přináší množství fotografií. Temná desetidílná série o začátcích umělé inteligence a budoucnosti hříchu se bude vysílat každou neděli, respektive pro nás pondělí kvůli časovému posunu.

  14 0
  28.8.2016 | 12:03KuppiDiskuze (1)
 • Westworld na nových fotografiích

  Postavy ze zábavního parku Westworld se představují na prvních promo fotografiích, společně s jeho ředitelem, Dr. Robertem Fordem, kterého v seriálovém zpracování ztvárňuje Anthony Hopkins.

  10 0
  14.9.2015 | 19:22TheDarkKnightDiskuze (0)
 • První promo fotografie z Westworldu

  Seriálu Westworld od Jonathana Nolana se sice dočkáme již tento rok na HBO, přesto jsme zatím neviděli skoro žádné promo materiály. Propagace se však začíná zvolna rozjíždět, jelikož byla před nedávnem zveřejněna první promo fotografie k seriálu.

  3 0
  3.3.2015 | 18:00TheDarkKnightDiskuze (0)

Vydejte se do Westworldu!

Chcete navštívit Westworld? Informace, které potřebujete vědět

Chcete navštívit Westworld? Informace, které potřebujete vědět

Pokud se doma nudíte a chcete zažít pořádnou dávku adrenalinového dobrodružství na divokém západě, Westworld je pro vás to pravé. Kolik peněz bude stát taková zábava a co všechno musíte podstoupit, abyste se tam dostali? Předtím, než zarezervujete místenku, si přečtěte tento článek.

Dále uvidíte...

Reklama

Recenze

Recenze Westworldu: Firefly nové generace?

Recenze Westworldu: Firefly nové generace?

Nejspíše nejlepší novinka jak celého roku, tak i této seriálové sezóny odstartovala na začátku měsíce na HBO. Čím je Westworld výjimečný a proč se na něj dívat? To se dozvíte v našich recenzích.

Ze zákulisí

O Westworldu


Sci-fi se setkává s westernem

Rozhovor

Co se s náma, sakra, děje? ptá se Jonathan Nolan ve Westworldu

Co se s náma, sakra, děje? ptá se Jonathan Nolan ve Westworldu

„Co se s náma, sakra, děje?“ Jedna ze zásadních otázek, kterou si klade showrunner Westworldu Jonathan Nolan i samotný seriál. V rozhovoru pro Wired mluvil s Lisou Joy o seriálu, dnešní společnosti i pohledu na virtuální realitu.

Hlídejte si nás