APB Popis

APB

APB

Miliardář a technologický génius Gideon Reeves se rozhodne koupit upadající 13. okrsek v americkém Chicagu, aby dal policii upgrade, který tak zoufale potřebuje.


Technologický miliardář a talentovaný inovátor Gideon Reeves (Justin Kirk) se musí vyrovnat s těžkou ztrátou svého nejlepšího přítele, který přišel o život během ozbrojeného přepadení. Pan Reeves se rozhodne brát jeho smrt jako varování před tím, jak špatně na tom místní policie je, a vzhledem k tomu, že má více než dostatek finančních prostředků, aby dosáhl změny, začne konat.

(Osazenstvo nového seriálu APB. Foto: Fox)


Požádá město Chicago o zakoupení 13. okrsku, aby jej mohl proměnit v bezkonkurenční a technicky nejvyspělejší policejní jednotku ve městě, a vzhledem k nemalému nabízenému finančnímu obnosu je tato nabídka přijata. Samozřejmě není vřele přijat u všech členů sboru a nejvíce změnám vzdoruje detektiv Theresa Murphyová (Natalie Martinez), která vkládá největší důvěru ve starou dobrou policejní práci.

Tak či onak budou muset spolupracovat a dát městu Chicago restart a upgrade, který tak nutně potřebuje. To se neobejde bez kompromisů a otevřenosti jak na straně policistů, pokud jde o nevůli používat nové vybavení, tak i na straně pana Reevese ve věci respektování zaběhlých postupů a metod.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hanach80

85% zatím :-) Baví mě to, tak se uvidí jestli to časem neupadne.

16.2.2017 | 11:09:22
sandokan555

70% po druhej casti ..moc sladke (hrane na city) a modry filter …

15.2.2017 | 19:39:49
leonidas 300

je tam vidět silná inspirace Elonem a současným postupem technologii které by bylo možno realizovat se správným kontem už teď jen ne tu teaser pistoli v té podobě jak ji mají.

12.2.2017 | 11:55:20
pesvoboda

Ale jo líbilo se mi to, asi nejvíc ta volba herce, aby působil jako Elon Musk.

11.2.2017 | 8:05:00
Tinushka

Super. Teším sa na ďalšiu časť!

7.2.2017 | 16:29:20

Stav překladu

Epizoda S01E03: Hate of Comrades

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @lukascoolarik
Korekce: @lukascoolarik

Sedí na verze:

  • HDTV.x264-FLEET
  • INTERNAL.720p­.HDTV.x264-KILLERS

APB se představuje

APB: Spravedlnost potřebuje restart

APB: Spravedlnost potřebuje restart

Už 7. února se na americké stanici Fox představí nové kriminální drama APB, ve kterém v hlavních rolích září Justin Kirk a Natalie Martinez. Ať už o seriálu slyšíte poprvé nebo si jej chcete před jeho premiérou připomenout, tento článek je právě pro vás.

Reklama

Hlavní tváře seriálu

Hlavní tváře seriálu

Jste pozorným divákem?

Dávali jste u dílu Hard Reset pozor?

Dávali jste u dílu Hard Reset pozor?

Úvodní epizoda seriálu APB je za námi a vzhledem k tomu, že většina z vás má díl ještě v živé paměti, následující kvíz by vám měl dopadnout víc než dobře. Ověřte si svou pozornost a v komentářích se pochlubte s výsledkem.

Sledujte nás