Arrow Letošní velký crossover zná své datum

Letošní velký crossover zná své datum

Letošní velký crossover zná své datum

Crossover čtyř komiksových seriálů na stanici CW je velkou událostí, proto už nyní víme, kdy se ho dočkáme. A stanice CW mu konečně přizpůsobila svůj rozvrh.


24 1
3.8.2017

Do teď se crossovery na stanici CW vysílaly v pořadí, v jakém se vysílaly jednotlivé seriály, takže například minulý rok jsme se na crossover dívali od středy do pátku. Letos tomu však bude jinak. Čeká nás dvouvečerní crossover, který se bude skládat ze čtyř dílů.

V jakém pořadí se tedy seriály budou vysílat? První částí crossoveru bude díl Supergirl, kterého se dočkáme v úterý v brzkých ranních hodinách. Ihned po odvysílání Supergirl bude odvysílána druhá část crossoveru, protože po Supergirl se bude výjimečně vysílat Arrow. Oba tyto díly budou odvysílány 27. listopadu (u nás je to 28. listopadu).


(Čemu budou tito hrdinové čelit tentokrát? Foto: CW)

Hned druhý den, tj. 28. listopadu (u nás 29. listopadu), dojde k odvysílání dalších dvou částí crossoveru. Ve středu v brzkých ranních hodinách se tedy dočkáme dílu Flashe, na který naváže epizoda Legends of Tomorrow, která celý crossover uzavře.

Líbí se vám, že se čtyřdílný crossover odvysílá už během pouhých dvou dní?

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /5

Kimberlly

Tak dúfam, že to bude veľkolepé. Minulý rok to bol priemer.

3.8.2017 | 17:58:29
floowťák

Supergril. Ano ano, konečně někdo tento superslátaninu nazval nějak líp. Ten seriál na mě působí mnohem mnohem hůř než třeba Legendy, které považuju za nejslabší z ostatních CW (i když Flash tomu letos dost snaživě konkuroval). Takže abych se dostal k pointě, na klasických posledních minut tohoto seriálu se podívám, protože doufám, že uvidím postavy z oblíbenějších seriálů.

3.8.2017 | 22:14:18
league

Tak jaké jsou vaše pocity koho chcete vidět v crosferech. Myslým záporáky hlavně né už Dominátory to bylo zkažený to se mi líbila jenom epizoda u flashe. Kdyby tam dali válku proti Luthorům na zemi 1 to by bylo super a patřilo by to do předlohy DC. Lex Luthor se v supergirl neobjeví ale někde není psáno že by se nemohl objevit v crosferu.

3.8.2017 | 22:40:21
Lex Luthor

Já bych rád viděl nějaké infiltrátory mimozemštani nebo metalidi, kteří umí měnit podobu a rozhodli se nahradit důležité lidi po celé planetě a ovládnout ji. Hrdinové by nato přišli a chtěli by je zastavit. Pak by mohli bojovat proti svým zlým dvojníkům z jiné Země, jako byla Země 2 zrcadlová kde všichni z Flashe byli zlí, tak může být i Země kde hrdinové z Arrowerse jsou zlí a ovládnou svět, jeden by jim byl málo, tak by našli způsob, jak dobývat další paralelní země.

4.8.2017 | 17:21:27
league

Ale beztak že tam zase budou Dominátoři a půjdou po Legendách tentokrát protože zničili čas a to je něco horšího než udělal flash flaspoint

7.8.2017 | 9:09:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás