Arrow Popis

Arrow

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.


Seriál Arrow vychází z komiksů DC Comics, které vypráví příběh o emeraldovém lučištníkovi, který vystupuje pod přezdívkou Green Arrow. Tento samozvaný strážce ochraňuje město Star City, podobně jako Batman Gotham City, před zkorumpovaností a násilím, kterého je ve městě požehnaně.

Děj seriálu se zaměřuje na mladého playboye Olivera Queena, který svůj život absolutně neřeší. Jednou se však vypraví na Pacifik, kde jeho loď ztroskotá. Oliver Queen si tak prožije pět let pekla a vrátí se do Starling City (název města byl kvůli potřebám seriálu pozměněn), které se rozhodne ochránit před násilím.


Oliver Queen proti zločincům nebojuje klasickým způsobem. Pro vykonání spravedlnosti užívá luk a šíp, což je zbraň, kterou ovládá naprosto bravurně. Ve dne musí Oliver Queen plnit svou roli v rodinné firmě a v noci bojovat s městskou krutostí.

Za seriálem Arrow stojí tvůrci Marc Guggenheim, Andrew Kreisberg a Greg Berlanti. Seriál měl premiéru 10. října 2012 na stanici CW. Nikdo však netušil, co se na stanici CW bude dít – seriál Arrow se stal velkým hitem a odstartoval lavinu komiksových seriálů na stanici CW. V dalších letech se díky seriálu Arrow začaly vysílat seriály The Flash (2014), Vixen (2015) a Legends of Tomorrow (2016).

(Samozvaný strážce Starling City. Foto: CW)

V hlavních rolích hrají

Upoutávka k seriálu Arrow

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Arrow94

Arrow jeden z prvních a nejlepších seriálu od DC… první série byla super, dirty, zabíjení, atmosféra, druhé série byla nejlepší, protože deatstroke byla opravdu povedená postava i Manu Bennett to skvěle zahrál, třetí byla zajímavá kvůli lize stínů, která se povedla na jedničku, čtvrtá asi nejslapší série z Arrow, Damian Dark měl sice dobrý motiv, ale nějak mi jako padouch nesedl, pátá série je hodně tajemná, flasbacky z Ruska jsou super, záporák je zajímavý a tajemný, vražedný tak jak to má být :) jediné co by mohly zlepšit jsou ty kostýmy nových rekrutů :)

24.2.2017 | 9:06:59
NIGHTMARE022

Wau Comback se velmi podařil, po čtvrté sérii je tohle velké zlepšení :)

10.2.2017 | 10:31:38
R.-TedyS

První série mě moc nebavila a však ke konci to začalo být hodně dobrý . Pak druhá série se slaydem samozřejmě skvělá . Třetí mě bavilo mnohem víc než první a o trošku víc než druhá . Celkově se mi líbí to téma assinu . Čtvrtá je propadák (o proti minulým sériím ) ale pořád se to dalo. 1. Polovina páté série je skvělá jen mé serou ty nove postavy .

1.1.2017 | 0:53:51
HellTsuku

Děsný, první dvě série skvělý a pak to přišlo..... Olicity, a to byl konec seriálu Arrow, teď by se to mělo jmenovat Felicity, protože ej to jen o ní, The a její potenciál nevyužitý, Diggle a Laurel v podstatě to samé. Jen proto abych sledoval nějakou blonďatou p*** co nic neumí kromě brečení.

14.11.2016 | 12:49:21
Lucas288

1. séria bola skvelá, no postupne seriál zhoršili tými blbosťami (Mirakuru, Damien Darhk)

23.9.2016 | 17:21:18
panakoja

dávam 80%, prvá aj druhá séria geniálna, potom sa do toho začalo moc motať moc nadprirodzeno a to celému seriálu pokazilo čaro, viem že je to zasadené do DC komiksového sveta ale aj tak, tretia séria nič moc a štvrtá máličko lepšia, ale skôr to už pozerávam iba z toho že očakávam ako to celé dopadn. Postupne sa už z toho stáva až telenovela kvôli vzťahu Oliver-Felicity, z temného seriálu seriál o láske a pocitoch..

2.8.2016 | 12:06:06
KosSs

ehm … kvalita jako z devadesátých … to už si raději pustím Pobřežní Hlídku :)

28.7.2016 | 14:08:07
Lucifrid

První řada byla fajn, druhá byla jedna velká akce. Třetí je taková mezi a ve čtvrtý jsem se sekla a těžko říct, zda budu pokračovat.

webmaster, korektor
16.7.2016 | 1:10:54
WillMax

Příběh o tom jak se z playboye stane hrdina. Naprosto dokonalé :3

12.5.2016 | 18:31:54
JohnnyTfD

Třetí řada je plná akcí super, neustále mě Arrow překvapuje :-)

4.5.2016 | 17:39:57

Stav překladu

Epizoda S05E14: The Sin-Eater

cz1%
en100%
DOKONČENO

Překlad: CWzone.cz

Překlad sedí na verze Arrow:

  • … S05E14 HDTV x264-LOL
  • … S05E14 720p HDTV X264-DIMENSION
  • … S05E14 1080p WEB-DL

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 13. - 15. díle?

Co nás čeká v 13. - 15. díle?

Oliver jakožto starosta bude hodně pod palbou, protože se dočká minimálně dvou útoků na svou osobu. Kromě toho dojde k odhalení Reneho minulosti a seskupení dívčího gangu.

Reklama

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Partneři