Arrow Felicity Smoak

Felicity Smoak

Felicity Smoak

Bláznivá, pohledná a chytrá IT pracovnice, která se stala součástí Oliverova týmu.

Sezóny 5
2012 - 2017


Felicity je zaměstnankyní firmy rodiny Queenů, kde pracuje v IT oddělení jako technický a počítačový expert. Je známo, že své znalosti má na takové úrovni, že se dokáže hacknout skoro kamkoliv. Když zmizel Robert Queen, tak společnost převzal Walter Steele, kterého si Felicity velmi oblíbila.

Felicity je velmi chytrá, ale zároveň trochu bláznivá. Díky své práci hodně času tráví sama, což ji společensky odstavilo, proto má někdy problém při mluvení s lidmi. Zároveň je velmi zvědavá a vždy, když dostane tajný úkol od Waltera, tak si o tom zjišťuje něco víc.


Její schopnosti začne využívat Oliver Queen, ale neřekne jí, za jakým účelem to všechno potřebuje vědět. Felicity to po čase přijde divné a Oliverovi dojdou výmluvy, proto se se svým tajemstvím Felicity svěří a ta pro něj začne tajně dělat IT experta v jeho skrýši. Nutno uznat, že Oliverovi velmi pomůže.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
jebal

Její nesmrtelnost kazí seriál.

11.6.2017 | 0:32:24
league

Felicity od třetí série to začala střídat jak ponožky. Ve čtvrté řadě se jí povedlo zkazit seriál a pak ještě stala z vozíčku. A pátá série ta její debilní hláška nejlepší tým. Ve čtvrté sérii strašná histerka která furt bulela už jsem myslel že koukám na ordinaci v růžové zahradě! Pak ta kráva v desáté epizodě šla poštvat black siren proti Oliverovi. Dokonce zradí i tým arrow. Pak to posrala s tima nožičkama je invalidka a nemůže se udržet na Oliverovi tak dlouho tohle invalidní člověk nedokáže. A zase měla chcípnout když Tálie zneškodnila to auto a oni sním narazili tak měla být na místě mrtvá! Doufám že v šesté sérii pro ní připraví hrob.

11.6.2017 | 0:27:06
Timik

Bože jak by som bol rád keby hoc aj ona jediná zomrela :D :D :D :D :D jej odchod by veľmi pomohol seriálu :D

25.5.2017 | 21:53:18
Spiker

Nevadí mi, tak jako jinejm. Když si sudná brejle a rozpustí vlasy, umí bejt neskutečně sexy. Škoda, že to neni moc často. Už se i emocionálně uklidnila, takže pohoda.

10.5.2017 | 3:03:10
HellTsuku

Takže pro mě nejhorší postava, v první a v druhé sérii byla skvělá, ale třetí série zde je naprosto příšerná, většina ostatních postav nemá prostor kvůli tyhle postavě, která si neumí vybrat s kým půjde do postele. Co se týče fanoušků Olicity, ti mě štvou takhle, avšak ne protože se jím Olicity líbí, ale protože vlastně s jejích příspěvku jde jasně vidět, že kdyby bylo po jejich tak by tam byli jen Olive a Felicitiy a ostatní postavy jsou dle nich zbytečné.

Poslední věc nemůže tu být 0%?

EDIT k páté Spravila se jestli udrží to takhle i šestou sérii tak už mi vadit zase nebude a zlepším hodnocení.

16.3.2017 | 16:46:16
KaraSnowAllen

Felicity mám stále ráda, ač je někdy otravná, ač její matka je už pro mě taková recese, protože tohle tvůrci fakt nemůžou myslet vážně. Pokud jde o Olicity – fandila jsem jim, byla mezi nimi chemie a čekala jsem na to, kdy dá Oliver Felicity šanci, nicméně jsem nechtěla, aby z toho byla taková telenovela a z Felicity se stala Mary Sue. Její hackerské skilly. Můžeme argumentovat tím, že je to nejlepší hackerka na světě, ale i tak mi přijde uhozené, aby po zmáčknutí pár znaků byla hned ve všem. Felicity byla zprvu vtipná, sladká, příjemná a byla dlouho mojí nejoblíbenější postavou, ale nějak se okoukala, zevšedněla, ale i tak bych si to bez ní nedovedla přestavit. V zásadě jí mám furt ráda, jen už né tolik jako zpočátku.

8.3.2017 | 19:51:32
Hed94

Ze začátku byla vpohodě, ale od třetí serie potápí seriál. Chápu že jí odstranit nemůžou, protože by to fanouškové ulice a ordinace nerozdýchali, ale snad se k tomu někdy odhodlaj a zmizí nadobro.

27.2.2017 | 19:31:08
Meyan

Felicity, rovnako ako aj iné postavy v tomto seriály, majú niekedy svetlejšie niekedy tmavšie stránky, niekedy sú ich herecké výkony perfektné inokedy hodné nakopania do zadku, avšak za dej seriálu herci nemôžu,…Osobne si však myslím, že bez Felicity by tento seriál nebol ono…za mňa je tam klúčová a skvelá, mnohý mali plné ústa rečí,(sprostých rečí) keď Felicity a Oliver boli spolu, za mňa to boli najlepšie epizódy, lebo niesli v sebe posolstvo skutočného života, myslím, že aj ten najväčší hrdina potrebuje svoj vlastný život,kde vypne a môže sa o niekoho oprieť …Felicity je Oliverovou skalou!:)a pevne verím, že im dajú šancu byť spolu…

30.1.2017 | 11:32:07
CoRnDuCK

kráva

24.1.2017 | 18:15:55
AnonymousSovereign

Od 3. série tato postava seriálu pouze škodí, nejenže herečka není nijak extra atraktivní (jak se nám snaží tvůrci namluvit), ale ani její herectví není moc přesvědčivé… Když tyto nedostatky zkombinujeme s faktem, že její postava Felicity Smoak není ani příliš dobře napsaná (nejhorší jsou její rádoby vtipné hlášky a počítačové schopnosti, díky kterým je schopna hacknout Pentagon z notebooku během 5 sekund, aniž by na klávesnici stiskla více než 50 znaků – toto je pro mě jeden z největších failů celého seriálu), tak máme zaděláno na kandidáta na nejhorší postavu seriálu. Ve 4. sérii jsem se velmi přemáhal, abych scény s ní trochu nepopohnal, ale v 5. řadě je zatím celkem OK…

15.12.2016 | 18:03:11

Konec páté řady

Kdo přežil letošní finále?

Kdo přežil letošní finále?

Pátá série skončila velkým cliffhangerem kvůli tomu, co Prometheus v posledních sekundách udělal. Pojďme se podívat na to, kdo všechno letošní finále Arrowa přežil.

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Reklama

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás