Arrow Dinah Laurel Lance

Dinah Laurel Lance

Dinah Laurel Lance

Dcera detektiva Quentina Lanceho, odhodlaná a velmi pohledná advokátka.

Sezóny 5
2012 - 2017


Sympatická a velmi pohledná Dinah „Laurel“ Lance je bývalou přítelkyní Olivera Queena. Pracuje jako právní poradce pro společnost CNRI, která pomáhá lidem v nouzi a tísni. Její otec Quentin Lance je vynikající detektiv ve Starling City, kterému se vůbec nelíbí příchod maskovaného „zločince“.

Její mladší sestra Sara tragicky zemřela na jachtě spolu s Oliverem Queenem, kterého kvůli tomu začala nenávidět. Když se Oliver po 5 letech vrátí, tak jím stále opovrhuje, ale postupem času pozná, že se z ostrova vrátil jako úplně jiný člověk.


Laurel potkala také další nešťastná událost. Když její sestra zemřela, tak ji opustila její matka Dinah Lance, tudíž jí z rodiny zbyl už jen její otec Quentin. Laurel se rozhodla být silná, postavila se tvrdému životu naproti a nyní je z ní skvělá advokátka. Během toho se častokrát dala dohromady s Tommy Merlynem, ale nikomu o tom neřekla.

V původním komiksovém zpracování je Dinah „Laurel“ Lance druhou Black Canary, která je známá pro své bojové umění. Tak se můžeme těšit, jak se její seriálová role přiblíží ke komiksové předloze.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KaraSnowAllen

Vždycky jsem jí měla ráda, radši jsem viděla s Oliverem jí. V druhé sérii sice na pěst, ale jinak jsem s ní neměla problém. Ona je ta pravá Black Canary, jinou neuznám.

7.4.2017 | 20:35:07
calvary

Nenávist.

4.4.2017 | 20:58:16
Bane

Postava je tam už od začátku první série, ale pořád u mě skáče v hodnocení dolů a nahoru. A to je už co říci. Raději dám zlatou střední cestu a uvidíme, jak si povede ve třetí sérii, protože v té druhé byla na ranu.

14.2.2017 | 23:33:44
VampKošilka

Potřebovala hrdinu…tak se jím stala.

Jako právničku a otravnou přítelkyni superhrdiny jsem jí fakt nemusela. Typická láska, co ví prd, zmůže prd, ale přesto se do všeho se-e. Ovšem jako drsnačku Black Canary, která zjednává pořádek hezky po svém, to klobouk dolů, takhle jsem si jí vážně oblíbila.

25.12.2016 | 21:14:01
league

Ona si chcípne a zničeho nic ožije! A to říkali že se objeví jenom ve flasbeckách. Tak jako at nás tvůrci nekrmí sračkama.

14.12.2016 | 21:32:29
Kimberlly

raz je ok, raz je hrozná, raz je super! :D nikdy neviem! :D je to s ňou ako na kolíske! :D v novej sérií ma veľmi prekvapila! :)

7.12.2016 | 12:35:15
Nilly

Pro mě jedna z nejlepších ženských postav, ve 2. sérii jsem ji teda moc nemusela, ale pak jako Black Canary byla prostě super :)

29.11.2016 | 22:31:24
Qwer012

Najlepsia !! Zbožnujem ju ako právničku aj ako Black Canary :D

28.11.2016 | 14:45:22
Pegeta

Já tuhle postavu prostě nikdy neměl rád.

20.10.2016 | 15:50:10
CoRnDuCK

Nooo Laurel z první a druhé série byla fakt dobrá…ve 3 jí to ještě prominu díky té drsňačce Black Canary :D ale ve čtvrté sérií už nebyla mi moc zajímavá…a hlavně je mi líto že umřela :( Tak dávám ještě šanci na 100%

26.6.2016 | 16:04:42

Konec páté řady

Kdo přežil letošní finále?

Kdo přežil letošní finále?

Pátá série skončila velkým cliffhangerem kvůli tomu, co Prometheus v posledních sekundách udělal. Pojďme se podívat na to, kdo všechno letošní finále Arrowa přežil.

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Reklama

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás