Arrow Popis

Arrow

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

Seriál Arrow vychází z komiksů DC Comics, které vypráví příběh o emeraldovém lučištníkovi, který vystupuje pod přezdívkou Green Arrow. Tento samozvaný strážce ochraňuje město Star City, podobně jako Batman Gotham City, před zkorumpovaností a násilím, kterého je ve městě požehnaně.

Děj seriálu se zaměřuje na mladého playboye Olivera Queena, který svůj život absolutně neřeší. Jednou se však vypraví na Pacifik, kde jeho loď ztroskotá. Oliver Queen si tak prožije pět let pekla a vrátí se do Starling City (název města byl kvůli potřebám seriálu pozměněn), které se rozhodne ochránit před násilím.


Oliver Queen proti zločincům nebojuje klasickým způsobem. Pro vykonání spravedlnosti užívá luk a šíp, což je zbraň, kterou ovládá naprosto bravurně. Ve dne musí Oliver Queen plnit svou roli v rodinné firmě a v noci bojovat s městskou krutostí.

Za seriálem Arrow stojí tvůrci Marc Guggenheim, Andrew Kreisberg a Greg Berlanti. Seriál měl premiéru 10. října 2012 na stanici CW. Nikdo však netušil, co se na stanici CW bude dít – seriál Arrow se stal velkým hitem a odstartoval lavinu komiksových seriálů na stanici CW. V dalších letech se díky seriálu Arrow začaly vysílat seriály The Flash (2014), Vixen (2015), Legends of Tomorrow (2016) a další.

(Samozvaný strážce Starling City. Foto: CW)

V hlavních rolích hrají

Upoutávka k seriálu Arrow

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
EEvička

Jednou nahoře jednou dole… jeden ze seriálů, který mi asi trvá nejdéle zkouknout. První 3 série neskutečná bomba.. pak to šlo sice trochu z kopce, ale nebylo to furt špatné. Prostě jak na horské dráze. Momentálně jsem se nedívala rok, ale zase jdu na to zpátky a doufám, že mě to zase chytne! Momentálně jsem v 6. sérii, tak uvidíme co bude dál… :-)

25.9.2019 | 9:39:24
Milanss

Když jsem na to jako puberťák začal koukat, tak mě celý Arrowverse neskutečně pohltil a těšil jsem se na každou epizodu, kterou jsem žral a pořád jsem se nemohl nasytit. Bohužel postupem času mě to bavilo čim dál tím míň a v okamžiku, kdy jsem si uvědomil, že každá epizoda všech seriálů z Arrowverse má stejný vzorec, podle kterého jedou a tím je „Hrdina dostává do huby, pak přijde nesympatická ženská s 10 minutovým proslovem, hrdina vyhraje“. Mezitím je to jen hromadá keců a předvídatelných hovadin, které po 2–3. serii omrzí a opravdu přestane bavit. 45%

21.5.2019 | 1:22:51
Cocafull

30% za 3,4,6,7 serii, 100% za 1,2 a 5. Celkem 60%.

14.4.2019 | 13:06:32
Sněhurec

Joo, byly časy kdy jsem se těšil na nový díl. Dobrá oddechovka ke konci školního týdne. Někdy v půlce třetí série jsem se na to vybodl, stala se z toho strašně špatná komedie :D První 2 série dohromady 85%

14.3.2019 | 23:56:18
štývn

Hrozně zdlouhavé,spousta výplnových dílů ,ale není to chyba seriálu ale samotné série CW.Serál bych si představoval drsnější neco na styl daredevila.

23.2.2019 | 10:55:43
Kobyone

Seriál šel kvalitou hodně dolů…

22.1.2019 | 22:44:08
bloody_maniac

Sleduju 7 sérii a upřímně jsem se ji dost bála, protože už těch sérii je moc. Myslím ale, že se to dere dobrým směrem. Je to super seriál. :)

29.10.2018 | 18:04:10
Kikinous

Ze startu to bylo skvělé, ale po čtvrté sérii jsem to ukončila. Neuvěřitelný pokles kvality, což je škoda. Možná se k němu ještě vrátím, hodnocení 5. a 6. série vypadá slibně, ale teď je čas na pauzu…

4.10.2018 | 17:46:36
Onlajn

První série byly opravdu skvělé. Ale jako ve spoustě ostatních seriálů to začali zbytečně natahovat. Děj v pozdějších dílech je v základu stejný. Proto jen 60%.

20.6.2018 | 14:12:27
Cats

Dlouho jsem tenhle serial odkladala..az do pate rady..no a pak jsem do toho..takrikajic spadla..a dala jsem si o dovolene 48hodinovy maraton…At si rika ,kdo chce,..mam tenhle serial mezi nej :) A ze jich sleduji pozehnane :) :)

18.5.2018 | 1:23:32

Crossover 2019

Letošní velký crossover bude tvořit celkem pět epizod. Víte, kdy a v jakém pořadí je máte sledovat? Pokud ne, tak si přečtěte menší manuál, který jsme pro vás připravili. 

Stav překladu

Epizoda S08E07: Purgatory

cz2%

Překlad: @eetkikinka

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v šestém a sedmém díle?

Co nás čeká v šestém a sedmém díle?

Na Olivera čeká několik dalších výzev. Kromě toho, že se objeví v alternativním realitě, ho navíc čeká návrat na Lian Yu.

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás