Arrow Popis

Arrow

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.


Seriál Arrow vychází z komiksů DC Comics, které vypráví příběh o emeraldovém lučištníkovi, který vystupuje pod přezdívkou Green Arrow. Tento samozvaný strážce ochraňuje město Star City, podobně jako Batman Gotham City, před zkorumpovaností a násilím, kterého je ve městě požehnaně.

Děj seriálu se zaměřuje na mladého playboye Olivera Queena, který svůj život absolutně neřeší. Jednou se však vypraví na Pacifik, kde jeho loď ztroskotá. Oliver Queen si tak prožije pět let pekla a vrátí se do Starling City (název města byl kvůli potřebám seriálu pozměněn), které se rozhodne ochránit před násilím.


Oliver Queen proti zločincům nebojuje klasickým způsobem. Pro vykonání spravedlnosti užívá luk a šíp, což je zbraň, kterou ovládá naprosto bravurně. Ve dne musí Oliver Queen plnit svou roli v rodinné firmě a v noci bojovat s městskou krutostí.

Za seriálem Arrow stojí tvůrci Marc Guggenheim, Andrew Kreisberg a Greg Berlanti. Seriál měl premiéru 10. října 2012 na stanici CW. Nikdo však netušil, co se na stanici CW bude dít – seriál Arrow se stal velkým hitem a odstartoval lavinu komiksových seriálů na stanici CW. V dalších letech se díky seriálu Arrow začaly vysílat seriály The Flash (2014), Vixen (2015) a Legends of Tomorrow (2016).

(Samozvaný strážce Starling City. Foto: CW)

V hlavních rolích hrají

Upoutávka k seriálu Arrow

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
komcus

Pátá řada naprosto úžasná s famózním záporákem. :) 80% jen kvůli čtvrté řadě.

webmaster
7.9.2017 | 23:29:13
skvrnka

Za prvni dve serie 100%, pak uz tak 5–10%. V polovine pate serie vzdavam a nehodlam s tim dale ztracet cas.

1.9.2017 | 20:48:07
SKARL

Každou sérii je seriál horši a horši a když to má už 5 řad znamená to, že je to absolutní odpad. Za mě nejhorší seriál ze světa superhrdinu.

28.5.2017 | 13:43:35
No.R.Ma

Na seriál koukám už z vytrvalosti, ale i to muselo někdy skončit. Už ani nehodnotím jednotlivé epizody, abych nekazil radost fanoušků, práh tolerance kterých je zřejmě proklatě nízký. Zoufalý, trapný, ubohý, scenáristicky a herecky nezvládnutý projekt. Po S05E21 končím. Odpad!

16.5.2017 | 0:08:58
Nymeria the direwolf

Měli by seriál ukončit pátou sérií, už se to jenom zhoršuje… 50 %

23.3.2017 | 18:43:09
PRINC180

1– 2 serie 90% a pak serial upadá až do 20% ve 4.serii ,přestal jsem sledovat to se nedá je to sra*ka.

22.3.2017 | 16:18:02
nipid

7.5/10 v pohode seriál, prvé série boli na lepšie hodnotenie ale čoraz viac to ide do koša čo mi je lúto, hlavne pridaním postáv ako Black Canarry a najnovšie Curtis, Wild Dog a Rory škoda že už nie je Legion of Assasins to bolo v celom seriáli asi najlepšie :)

11.3.2017 | 20:04:12
Mishak6

Velice zajímavý serial z DC světa konečně i ne znalci poznají příběhy okolo Green Arrowa. 1–2. série super, 3 už byla trošičku horší. 4. se bohužel moc nepovedla. a 5. je opět na špici, dokonce si troufám říct že lepší než Flash. Stále je však co vylepšovat, proto dávám 80%. Chce to více promyšlených a záludných padouchů jako byl například Slade, či Prometheus, Vigilante. A neodhalovat totožnost padouchů příliš brzy. Ať máme o čem vymýšlet teorie. :-) Za mě prostě Super seriál a to že se některé série nepovedli není vůbec důvod proč nad tímto seriálem zanevřít.

9.3.2017 | 12:20:31
majdan

100% ale len za prvé dve série

2.3.2017 | 22:31:59
lokasko

už to nie je ono :/

24.2.2017 | 23:43:13

Nábor: Staň se redaktorem

Neváhej a staň se naším redaktorem

Přidej se k nám a piš články o svých oblíbených seriálech. Stačí nám jen poslat krátký text.

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás