Arrow Popis

Arrow

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

Seriál Arrow vychází z komiksů DC Comics, které vypráví příběh o emeraldovém lučištníkovi, který vystupuje pod přezdívkou Green Arrow. Tento samozvaný strážce ochraňuje město Star City, podobně jako Batman Gotham City, před zkorumpovaností a násilím, kterého je ve městě požehnaně.

Děj seriálu se zaměřuje na mladého playboye Olivera Queena, který svůj život absolutně neřeší. Jednou se však vypraví na Pacifik, kde jeho loď ztroskotá. Oliver Queen si tak prožije pět let pekla a vrátí se do Starling City (název města byl kvůli potřebám seriálu pozměněn), které se rozhodne ochránit před násilím.


Oliver Queen proti zločincům nebojuje klasickým způsobem. Pro vykonání spravedlnosti užívá luk a šíp, což je zbraň, kterou ovládá naprosto bravurně. Ve dne musí Oliver Queen plnit svou roli v rodinné firmě a v noci bojovat s městskou krutostí.

Za seriálem Arrow stojí tvůrci Marc Guggenheim, Andrew Kreisberg a Greg Berlanti. Seriál měl premiéru 10. října 2012 na stanici CW. Nikdo však netušil, co se na stanici CW bude dít – seriál Arrow se stal velkým hitem a odstartoval lavinu komiksových seriálů na stanici CW. V dalších letech se díky seriálu Arrow začaly vysílat seriály The Flash (2014), Vixen (2015), Legends of Tomorrow (2016) a další.

(Samozvaný strážce Starling City. Foto: CW)

V hlavních rolích hrají

Upoutávka k seriálu Arrow

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry serial ktery měl i dustojny konec, bavilo mě všecho na serialu a přišlo mi že tam moc netahali problemy nebo nazory ktere maji v jinych serialech, libilo se mi že vždycky Oliver měl nějaky plan ale pak ho najednou změnil, muj oblibenec byl Anatoly Knyazev, Slade Wilson a Malcolm Merlyn, nejlepši zaporak mi přišel Prometheus a nejvice se mi libila Nyssa, Sara, Laurel, Helena, Mia, Thea a Isabel.

redaktor
18.2.2020 | 13:32:03
Seemani

NEČÍTAŤ- SPOILER!

Som zmätená.. Som na piatej sérii… Prečo má Diggle odrazu syna, keď do 4tej série mal dcéru Sáru? A teraz má Juniora? Áno, viem, že to píšem k hodnoteniam, ale neviem kam inam, an diskusiách už nikto nebol tri mesiace…

13.2.2020 | 12:01:10
Arihant

Prve 3 serie boli super a zacali epochu dalsich serialov ako flash, supergirl, legends of tomorrow. Bohuzial s pribudajucimi seriami kvalita zacala klesat aj ked mala obcasne svetle chvilky zostupny trend bol jasny aj skalnemu fanusikovy. Ukoncit to o 3–4 serie skor hodnotenie by bolo celkom ine.

3.2.2020 | 18:54:49
RagnarokCzD

Já věřím, že ti kdo přetrpěli období rodinných šípout nelitovali. :)

A ti, kdo je přeskočili litovali ještě míň. :D

2.2.2020 | 10:59:23
EEvička

Jednou nahoře jednou dole… jeden ze seriálů, který mi asi trvá nejdéle zkouknout. První 3 série neskutečná bomba.. pak to šlo sice trochu z kopce, ale nebylo to furt špatné. Prostě jak na horské dráze. Momentálně jsem se nedívala rok, ale zase jdu na to zpátky a doufám, že mě to zase chytne! Momentálně jsem v 6. sérii, tak uvidíme co bude dál… :-)

25.9.2019 | 9:39:24
Milanss

Když jsem na to jako puberťák začal koukat, tak mě celý Arrowverse neskutečně pohltil a těšil jsem se na každou epizodu, kterou jsem žral a pořád jsem se nemohl nasytit. Bohužel postupem času mě to bavilo čim dál tím míň a v okamžiku, kdy jsem si uvědomil, že každá epizoda všech seriálů z Arrowverse má stejný vzorec, podle kterého jedou a tím je „Hrdina dostává do huby, pak přijde nesympatická ženská s 10 minutovým proslovem, hrdina vyhraje“. Mezitím je to jen hromadá keců a předvídatelných hovadin, které po 2–3. serii omrzí a opravdu přestane bavit. 45%

21.5.2019 | 1:22:51
Cocafull

30% za 3,4,6,7 serii, 100% za 1,2 a 5. Celkem 60%.

14.4.2019 | 13:06:32
Sněhurec

Joo, byly časy kdy jsem se těšil na nový díl. Dobrá oddechovka ke konci školního týdne. Někdy v půlce třetí série jsem se na to vybodl, stala se z toho strašně špatná komedie :D První 2 série dohromady 85%

14.3.2019 | 23:56:18
štývn

Hrozně zdlouhavé,spousta výplnových dílů ,ale není to chyba seriálu ale samotné série CW.Serál bych si představoval drsnější neco na styl daredevila.

23.2.2019 | 10:55:43
Kobyone

Seriál šel kvalitou hodně dolů…

22.1.2019 | 22:44:08

Stav překladu

Epizoda S08E00: Hitting the Bullseye

cz20%

Překlad: @eetkikinka

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás