Arrow S02E23: Unthinkable

S02E23: Unthinkable

S02E23: Unthinkable

Slade učiní další kroky ve svém plánu a chystá se zabít dalšího člověka v Oliverově životě. I přestože se Oliver celý rok snažil být více, než jen zabijákem, když Slade unese někoho jemu velmi blízkého, Oliver si uvědomí, že občas je zapotřebí udělat nemyslitelné věci, aby mohlo být monstrum zastaveno. Proto se Oliver jednou pro vždy musí rozhodnout, zda je vrahem nebo hrdinou. Mezitím se Diggle postaví Amandě a Thea hledá Roye.

14.5.2014
2 370 000
43 minut


Základní info:

Režie: John Behring
Scénář: Greg Berlanti, Marc Guggenheim, Andrew Kreisberg
Hrají: Stephen Amell (Oliver Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), David Ramsey (John Diggle), Willa Holland (Thea Queen), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Manu Bennett (Slade Wilson), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Caity Lotz (Sarah Lance), Celina Jade (Shado), Summer Glau (Isabel Rochev), Audrey Marie Anderson (Lyla Michaels), Cynthia Addai-Robinson (Amanda Waller), Katrina Law (Nyssa al Ghul), Michael Rowe Floyd Lawton), … 

Trailer ke třiadvacáté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bína

Nej díl

22.5.2016 | 21:52:03
Patrick8283

Tuto řadu už asi žádná nepřekoná …

25.2.2016 | 1:30:29
Bane

Tahle sezóna byla strhující. Nemůžu se dočkat na další. A nemůžu se dočkat na Ra's al Ghula.

4.10.2014 | 12:54:47
ZaraCON

Nejlepší díl! :O

19.6.2014 | 18:36:18
Oju

čakal som viac, vzhľadom na to, aké super boli predošlé diely… ale veľmi dobrý diel, len nie na 100% :)

17.6.2014 | 12:05:13
Hadrian

I love you asi 6× omg :D

25.5.2014 | 23:04:13
Zizas

Super finále :)

18.5.2014 | 2:49:53
ShiShinka

Omg, tak už jsem myslela, že jsem se konečně dočkala a on jí to řekne jen proto, aby nalákal Deathstrokea -_- Objektivně to byla ale parádní řežba.

17.5.2014 | 13:25:51
Spiker

Finále jak se patří. Desítky postav se mlátí na obrazovce, všechno do sebe začíná zapadat, vysvětlují se některé dosud nezodpovězené otázky, no a samozřejmě Deathstroke – super villain. A povinný Cliffhanger…

16.5.2014 | 18:00:33
Remi91

Druhá řada se v mnoha věcech polepšila. Příběh byl napínavý po celou dobu, dočkali jsme se pár zajímavých překvapení a zvratů a vše bylo zabaleno po krásného vizuálu, který se oproti loňsku o něco zlepšil. Dokonce jsme viděli zrod nejrychlejšího člověka :) S čím mám ale problém je finální trojdíl. První rok mě finále emočně naprosto pohltilo a dokázalo gradovat až do smrti oblíbené postavy. Letos nám byli přislíbené velké věci, které se stali jen tak napůl. Od začátku měli Arrow tým problém porazit byť jen jednoho mirakuru vojáka. Bili se s nim div ne minuty a dostávali celkem čočku. Na konci zaútočí na celou armádu a do pěti minut ji naprosto pokoří a ještě si stihnou skočit na shamarmu. Také poslední bitka mezi Arrowem a Sladem neměla žádnou gradaci, postrádala šmrnc a popravdě byla studená jak psí čumák. Celkově jsme viděli tři hodiny, které ale trestuhodně nevyužili svůj potenciál a na konci mi v ústech zůstala pachuť nevyužitého materiálu. Přesto se mi ale druhá řada jako celkem líbila a budu se těšit na season 3.

webmaster
16.5.2014 | 15:11:53

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás