Colton Haynes

Colton Haynes

Celé jméno: Colton Lee Haynes
Místo narození: Wichita, Kansas, USA
Známé projekty: Teen WolfArrow

Datum narození: 13.7.1988 (35 let)

Colton Haynes se narodil roku 1988 v Kansasu na farmě. Jeho předci pochází z domorodého kmene Čerokézů a druhá polovina jsou Evropani. Chodil na Navarre High School (Florida) a absolvoval Samuel Clemens High School v Schertzu.

Už ve věku 15 let započala jeho modelová kariéra v New Yorku. Fotil pro značky jako Abercrombie & Fitch, Ralph Lauren, Kira Plastinina, JC Penney, XY Magazine, Teen Vogue či Arena.

Od roku 2007 se začal věnovat herectví. Hned jeho první filmem byl trhák Transformers, kde se ale jen mihnul. Dále se představil v jedné epizodě CSI: Miami. Následovala účast v dalších seriálech, kde ale ztvárnil jen epizodní role. Zajímavostí je, že se neúspěšně pokoušel o roli Edwarda ve filmech Stmívání a o jednu z hlavních rolí seriálu Glee.

Tyto neúspěchy si vynahradil účastí v seriálech The Gates a Look. Roku 2011 se podílel na seriálu Teen Wolf, kde působil v prvních dvou sériích seriálu. Po této úspěšné roli přijal roli Roye Harpera v seriálu Arrow, která byla do druhé série povýšena mezi role hlavní.

Colton má staršího bratra Clintona a dvě starší sestry. V současné době se věnuje jak herectví, tak i modelingu.

Foto CC BY-SA 2.0 Thibault, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
American Horror Story Jack Samuels 2017 2017 1
Arrow Roy Harper Jr. 2013 2020 7
Teen Wolf Jackson Whittemore 2011 2017 3

Filtr seriálů