Avatar

Poslední novinky

 • Cameron: Všechny další filmy se budou soustředit na stejné hrdiny jako v prvním díle

  Jake Sully, Neytiri, Grace Augustine, Miles Quaritch a Norm Spellman. Kolem hlavních postav prvního filmu se nebude točit jen druhý díl, ale i všechny ostatní, které nás čekají. James Cameron se chce soustředit na úzkou skupinu lidí, které diváci již dobře znají. Souhlasíte s ním?

  6 0
  22.8.2017 | 17:34tom99Diskuze (4)
 • Záporákem druhého až pátého dílu bude opět Quaritch z prvního filmu

  Těšili jste se, že Jakeovi a ostatním Na'vi se v dalších dílech postaví někdo jiný? V tom případě vás asi budeme muset zklamat. James Cameron potvrdil, že ústřední zápornou postavou nadále zůstane Miles Quaritch, který si pro sebe ukradl první film a na konci snímku i zemřel.

  0 12
  15.8.2017 | 16:55tom99Diskuze (0)
 • Cameron: Mám ten nejlepší tým, ze kterého můžu vyždímat ještě lepší výkon

  Zatímco Christopher Nolan boduje v kinech s Dunkerkem, jiný režisérský král se nyní připravuje na několika měsíční natáčení Avatara. Dle jeho slov se už nemůže dočkat, protože má k dispozici ten nejlepší tým trikařů, který si může každý filmař přát. Bude film znovu revoluční?

  9 0
  7.8.2017 | 17:57tom99Diskuze (1)
 • Cameron chce ve dvojce představit novou technologii. Je ve hře 3D bez brýlí?

  James Cameron je režisér, který rád posouvá technologii kupředu. Dokázal to již v Avatarovi, kdy proslavil formát 3D. I když nás další pokračování čeká již za tři roky, Cameron musí plánovat už teď. Pakliže chce představit něco revolučního, musí mít ty nejlepší kamery. Představí nám 3D bez brýlí?

  11 0
  4.7.2017 | 17:19tom99Diskuze (7)
 • Manželka Robba Starka z Hry o trůny je novou posilou Avatara

  James Cameron chce mít ve filmu znovu silné obsazení. Tentokrát tedy začal lovit v seriálových vodách. Po Cliffu Cartisovi, který hraje Travise Manawu v populárním seriálu Fear The Walking Dead si železný James vyhlídl samotnou manželku Robba Starka z Game of Thrones.

  8 0
  23.6.2017 | 15:41tom99Diskuze (4)
 • Ve dvojce se znovu objeví Norm Spellman i hvězda z Fear the Walking Dead

  Už to vypadalo téměř jako nekonečné čekání, ale letos už by se skutečně měly roztočit kamery. James Cameron se chystá na natáčení pokračování Avatara. A herecké obsazení se pomalu rozrůstá. Aktuálně se k již ohlášeným hercům přidává další herec z jedničky. Těšíte se na nový film?

  9 0
  12.6.2017 | 18:17tom99Diskuze (0)
 • Svět Avatara se bude prozkoumávat i na Edně

  Již letos se opět rozjedou kamery Jamese Camerona, který se po osmi letech opět vrhne na natáčení. Tentokrát se bude natáčet již několik filmů naráz, tak sledujte s námi tuto zajímavou výpravu do světa Avatara. Nezapomeňte si přidat web do Bedny a pravidelně sledovat novinky ohledně Pandory.

  8 0
  5.6.2017 | 18:00tom99Diskuze (7)
 • Fanouškovský trailer na Avatar 2

  Parodická ukázka fiktivního pokračování Cameronova Avatara, podle jejíchž tvůrců se ve dvojce dočkáme stejně „originálního“ scénáře, jako v případě jedničky. Jelikož čekání na Avatara 2 bude dlouhé, určitě si zkraťte čas zhlédnutím tohoto fanouškovského traileru.

  2 0
  17.3.2010 | 0:00HurleyDiskuze (2)
 • Avatar opanoval Zlaté Glóby

  Nejnovější snímek Jamese Camerona na tradičním udílení Zlatých Glóbů překvapil a vedle sošky za nejlepší režii si odvezl i ocenění největší – pro nejlepší film roku. James Cameron tak se svým Avatarem sklidil obrovský úspěch a dokázal finančně překonat i snímek Titanic.

  1 0
  18.1.2010 | 0:00AladnielDiskuze (0)
 • Videohra: James Cameron's Avatar - The Game

  Dechberoucí příběh na motivy nejočekávanějšího filmu tohoto roku, nádherná next-gen grafika, dynamický engine navozující skutečný 3D zážitek a výborný multiplayer, ve kterém si vyzkoušíte jak kooperativní akci, tak bezmyšlenkovitou řežbu – právě toto jsou hlavní klady hry Avatar.

  1 0
  17.1.2010 | 0:00AladnielDiskuze (0)

Avatar
93/100 - 6×

Avatar

Vydejte se na planetu Pandora, kde se střetnou lidští kolonizátoři a místní kmeny nejen o vzácný nerost. Toto je příběh Jakea Sulleyho, bývalého mariňáka, který dostane úkol vetřít se mezi místní obyvatele Pandory. Jejich svět si ale zamiluje natolik, že bude muset přehodnotit své životní cíle. Na jakou stranu se Jake přidá?

USA | 2009 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna | FOX
hrají
Stephen Lang (Miles Quaritch), Dileep Rao (Max Patel), Laz Alonso (Tsu'tey), Sam Worthington (Jake Sully), Zoe Saldana (Neytiri), Joel David Moore (Norm Spellman), Giovanni Ribisi (Parker Selfridge), Sigourney Weaver (Grace Augustine), Michelle Rodriguez (Trudy Chacon), Matt Gerald (Lyle Wainfleet)

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Pokračování

Jelikož si režisér James Cameron dává na pokračování záležet, nový Avatar dorazí do kin až v roce 2020. Sice je to dlouhá doba, ale od té doby nás čeká ještě spoustu dalších filmů z Pandory, které jsou již oficiálně potvrzené.

Reklama

Nejlepší postavy

Nejlepší film

Naše hodnocení

Recenze: Avatar

Recenze: Avatar

Nový film Jamese Camerona je tu. Sbírá nadšené divácké ohlasy stejně jako pochvaly kritiků. Filmoví fanoušci jsou z Avatara jednoduše nadšeni a film láme rekordy v kinech. Nyní je čas, aby i Edna zhodnotila tento velkofilm. Líbí se nám Avatar, nebo nás vůbec neoslovil?

Galerie

Galerie

Okénko do historie

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Ač se první týden promítání kvůli nepříznivému počasí na východním pobřeží mohl prosinec zdát jako nešťastná volba, nyní se karta obrací. Nikdy se totiž do kina nechodí víc než o vánočních svátcích. A zvlášť, když tam na vás čeká epické dobrodružství od Jamese Camerona.

Narozeniny herců