Avatar
91/100 - 32×

Avatar

Vydejte se na planetu Pandora, kde se střetnou lidští kolonizátoři a místní kmeny nejen o vzácný nerost. Toto je příběh Jakea Sulleyho, bývalého mariňáka, který dostane úkol vetřít se mezi místní obyvatele Pandory. Jejich svět si ale zamiluje natolik, že bude muset přehodnotit své životní cíle. Na jakou stranu se Jake přidá?

USA | 2009 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | FOX
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Sam Worthington (Jake Sully), Zoe Saldana (Neytiri), Sigourney Weaver (Grace Augustine), Stephen Lang (Miles Quaritch), Joel David Moore (Norm Spellman), Michelle Rodriguez (Trudy Chacon), Giovanni Ribisi (Parker Selfridge), Laz Alonso (Tsu'tey), Dileep Rao (Max Patel), Matt Gerald (Lyle Wainfleet), Kate Winslet (Ronal), Cliff Curtis (Tonowari), Sigourney Weaver (Kiri), Jack Champion (Miles Socorro), Jamie Flatters (Neteyam)

Trudy Chacon

Trudy Chacon

Bývalá pilotka námořnictva, která na Pandoře dostala možnost svou zašlou dovednost znovu oprášit. Společně s plukovníkem Quaritchem podnikne útok na vesnici Na'viů, ale během boje si své stanovisko rozmyslí.

Sezóny 1
2009 - 2009

Bývalá pilotka námořnictva, která na Pandoře dostala možnost svou zašlou dovednost znovu oprášit. Stává se osobní pilotkou doktorky Grace Augustine a jejího týmu a vytvoří si tak s nimi vztah, který by u plukovníka Milese Quaritche neobstál. Když na Pandoru přijede Jake Sully, Trudy ho společně s Grace a Normem Spellmanem bere na výpravu, aby se alespoň trochu seznámil s novou planetou.

Během této výpravy se ovšem Jake ztratí. Trudy sice po něm pátrá, ale jelikož nejsou povoleny noční operace, Chacon toho moc nezmůže. K jejímu údivu se druhý den vrátí Jake živý a zdravý. Když plukovním Quaritch nařídí útok na vesnici Na'viů, Trudy se se svým letounem Samson zúčastní boje. V průběhu si ale uvědomí, že ničení přírody se jí nelíbí a odletí zpět na základnu, kde se pokusí provést menší převrat.

Trudy se tak přidá na stranu Jakea a společně s ním, Grace a Spellmanem uprchnou z hlavní základny. Trudy se přidává k hlavnímu oddílu klanu a podnikne letecký útok na Quatriche. Dokonce si i loď nabarvila do základních barev Na'viů, aby se odlišlila od Milesových letounů. Bohužel bitva o svobodu se jí stane osudnou a Trudy během souboje umírá.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Tu prostě nelze nežrat…

webmaster, grafik
3.6.2017 | 18:59:13

Pokračování a budoucnost série?

Aktuálně se připravuje třetí díl, který je již dotočený. Chybí dodělat digitální efekty, střih a hudba. James Cameron ale natočil již pár scén pro čtvrtý díl. Jeho osud bude ale zpečetěn, jakmile budou známy finanční výsledky třetího filmu. The Way of Water je v suchu, neboť film celosvětově utržil přes 2 320 milionů dolarů.

Nové postavy

V průběhu filmu Avatar: The Way of Water jsme měli možnost poznat několik nových postav. Níže vám přinášíme jejich profily, nezapomeňte každou postavu taktéž ohodnotit.

Reklama

Nejlepší postavy

Nejlepší film

Naše hodnocení

Recenze: Avatar

Recenze: Avatar

Nový film Jamese Camerona je tu. Sbírá nadšené divácké ohlasy stejně jako pochvaly kritiků. Filmoví fanoušci jsou z Avatara jednoduše nadšeni a film láme rekordy v kinech. Nyní je čas, aby i Edna zhodnotila tento velkofilm. Líbí se nám Avatar, nebo nás vůbec neoslovil?

Galerie

Galerie

Okénko do historie

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Ač se první týden promítání kvůli nepříznivému počasí na východním pobřeží mohl prosinec zdát jako nešťastná volba, nyní se karta obrací. Nikdy se totiž do kina nechodí víc než o vánočních svátcích. A zvlášť, když tam na vás čeká epické dobrodružství od Jamese Camerona.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama