Avatar Trudy Chacon

Trudy Chacon

Trudy Chacon

Bývalá pilotka námořnictva, která na Pandoře dostala možnost svou zašlou dovednost znovu oprášit. Společně s plukovníkem Quaritchem podnikne útok na vesnici Na'viů, ale během boje si své stanovisko rozmyslí.

Sezóny 1
2009 - 2009

Bývalá pilotka námořnictva, která na Pandoře dostala možnost svou zašlou dovednost znovu oprášit. Stává se osobní pilotkou doktorky Grace Augustine a jejího týmu a vytvoří si tak s nimi vztah, který by u plukovníka Milese Quaritche neobstál. Když na Pandoru přijede Jake Sully, Trudy ho společně s Grace a Normem Spellmanem bere na výpravu, aby se alespoň trochu seznámil s novou planetou.

Během této výpravy se ovšem Jake ztratí. Trudy sice po něm pátrá, ale jelikož nejsou povoleny noční operace, Chacon toho moc nezmůže. K jejímu údivu se druhý den vrátí Jake živý a zdravý. Když plukovním Quaritch nařídí útok na vesnici Na'viů, Trudy se se svým letounem Samson zúčastní boje. V průběhu si ale uvědomí, že ničení přírody se jí nelíbí a odletí zpět na základnu, kde se pokusí provést menší převrat.


Trudy se tak přidá na stranu Jakea a společně s ním, Grace a Spellmanem uprchnou z hlavní základny. Trudy se přidává k hlavnímu oddílu klanu a podnikne letecký útok na Quatriche. Dokonce si i loď nabarvila do základních barev Na'viů, aby se odlišlila od Milesových letounů. Bohužel bitva o svobodu se jí stane osudnou a Trudy během souboje umírá.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Tu prostě nelze nežrat…

webmaster, grafik
3.6.2017 | 18:59:13

Pokračování

Jelikož si režisér James Cameron dává na pokračování záležet, nový Avatar dorazí do kin až v roce 2021. Sice je to dlouhá doba, ale od té doby nás čeká ještě spoustu dalších filmů z Pandory, které jsou již oficiálně potvrzené.

Nejlepší postavy

Reklama

Nejlepší film

Naše hodnocení

Recenze: Avatar

Recenze: Avatar

Nový film Jamese Camerona je tu. Sbírá nadšené divácké ohlasy stejně jako pochvaly kritiků. Filmoví fanoušci jsou z Avatara jednoduše nadšeni a film láme rekordy v kinech. Nyní je čas, aby i Edna zhodnotila tento velkofilm. Líbí se nám Avatar, nebo nás vůbec neoslovil?

Reklama

Galerie

Galerie

Okénko do historie

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Ač se první týden promítání kvůli nepříznivému počasí na východním pobřeží mohl prosinec zdát jako nešťastná volba, nyní se karta obrací. Nikdy se totiž do kina nechodí víc než o vánočních svátcích. A zvlášť, když tam na vás čeká epické dobrodružství od Jamese Camerona.

Narozeniny herců