Avatar
91/100 - 28×

Avatar

Vydejte se na planetu Pandora, kde se střetnou lidští kolonizátoři a místní kmeny nejen o vzácný nerost. Toto je příběh Jakea Sulleyho, bývalého mariňáka, který dostane úkol vetřít se mezi místní obyvatele Pandory. Jejich svět si ale zamiluje natolik, že bude muset přehodnotit své životní cíle. Na jakou stranu se Jake přidá?

USA | 2009 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | FOX
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Sam Worthington (Jake Sully), Zoe Saldana (Neytiri), Sigourney Weaver (Grace Augustine), Stephen Lang (Miles Quaritch), Joel David Moore (Norm Spellman), Michelle Rodriguez (Trudy Chacon), Giovanni Ribisi (Parker Selfridge), Laz Alonso (Tsu'tey), Dileep Rao (Max Patel), Matt Gerald (Lyle Wainfleet), Kate Winslet (Ronal), Cliff Curtis (Tonowari), Sigourney Weaver (Kiri), Jack Champion (Miles Socorro), Jamie Flatters (Neteyam)

Videa

 • Cameron představuje finální trailer ke svému projektu Avatar: Way of Water

  A máme na světě finální trailer. Další již do premiéry neuvidíme. Poslední ukázka se soustředí na příchod Jakea a jeho rodiny k podmořskému lidu. Tam se všichni učí novým způsobům. Ale rodina není nikde v bezpečí. Znovu se to neobejde bez boje o svobodu, která je nesmírně důležitá.

  11 0
  23.11.2022 | 8:00tom99Diskuze (0)
 • Nový trailer na Avatara nabízí nádherný vizuál, úžasnou výpravu a příběh pro celou rodinu

  Máme tady nový trailer k filmu Avatar: The Way of Water. O případném ději toho sice moc neprozradí, James Cameron si dává tentokrát mnohem větší pozor než u jedničky, kdy v podstatě v prvním traileru představil celou zápletku. Nová ukázka má ale neskutečnou atmosféru.

  15 0
  3.11.2022 | 7:42tom99Diskuze (0)
 • Trailer na druhého Avatara sází na krásný vizuál: Konečně se můžete přesvědčit

  To, co jsme mohli vidět před týdnem v kinech před uvedením snímku Doctor Strange in the Multiverse of Madness, si konečně můžeme vychutnat i z našich domovů. Trailer na film Avatar: The Way of Water je konečně tady a výprava do Pandory vypadá parádně. Přesvědčila vás ukázka?

  20 3
  9.5.2022 | 21:54tom99Diskuze (16)
 • Na Avatara stále čekáme, ale máme tady povedený trailer na novou hru ze světa Pandory

  Hra Avatar: Frontiers of Pandora by měla dorazit někdy během roku 2022 a zřejmě to bude ještě před druhým filmem. Máme k dispozici první záběry, které nevypadají vůbec špatně. Pokud jste milovali vizuál prvního snímku, tak toto je hra přesně pro vás. Co říkáte na první trailer?

  17 0
  13.6.2021 | 21:25tom99Diskuze (4)
 • Fanouškovský trailer na Avatar 2

  Parodická ukázka fiktivního pokračování Cameronova Avatara, podle jejíchž tvůrců se ve dvojce dočkáme stejně „originálního“ scénáře, jako v případě jedničky. Jelikož čekání na Avatara 2 bude dlouhé, určitě si zkraťte čas zhlédnutím tohoto fanouškovského traileru.

  2 0
  17.3.2010 | 0:00HurleyDiskuze (2)
 • Píseň I See You od Leony Lewis

  Titulní píseň k Avataru, kterou jsme mohli slyšet i v závěrečných titulcích, a která samozřejmě vůbec nezní jako písnička k Titanicu od Celine Dion. Podívejte se na oficiální klip k písni I See You, který nazpívala popová hvězda Leona Lewis. Líbí se vám tato píseň?

  1 0
  18.12.2009 | 0:00HurleyDiskuze (0)
 • Oficiální trailer k filmu Avatar

  Na poli tří a půl minut prvního plnohodnotného traileru se vedle dalších fantastických záběrů z Cameronova exotického světa seznamujeme i s hlavními postavami a základní zápletkou celého filmu. Film působí poměrně epicky. Zajdete na Avatara do kina?

  1 0
  11.12.2009 | 0:00HurleyDiskuze (0)

Pokračování a budoucnost série?

Aktuálně se připravuje třetí díl, který je již dotočený. Chybí dodělat digitální efekty, střih a hudba. James Cameron ale natočil již pár scén pro čtvrtý díl. Jeho osud bude ale zpečetěn, jakmile budou známy finanční výsledky druhého filmu. The Way of Water by se dle režiséra měl dostat mezi pět nejvýdělečnějších filmů historie, aby byl vůbec považován za úspěšný.

Nové postavy

V průběhu filmu Avatar: The Way of Water jsme měli možnost poznat několik nových postav. Níže vám přinášíme jejich profily, nezapomeňte každou postavu taktéž ohodnotit.

Reklama

Nejlepší postavy

Nejlepší film

Naše hodnocení

Recenze: Avatar

Recenze: Avatar

Nový film Jamese Camerona je tu. Sbírá nadšené divácké ohlasy stejně jako pochvaly kritiků. Filmoví fanoušci jsou z Avatara jednoduše nadšeni a film láme rekordy v kinech. Nyní je čas, aby i Edna zhodnotila tento velkofilm. Líbí se nám Avatar, nebo nás vůbec neoslovil?

Galerie

Galerie

Okénko do historie

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Ač se první týden promítání kvůli nepříznivému počasí na východním pobřeží mohl prosinec zdát jako nešťastná volba, nyní se karta obrací. Nikdy se totiž do kina nechodí víc než o vánočních svátcích. A zvlášť, když tam na vás čeká epické dobrodružství od Jamese Camerona.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama