Avatar Videa

Videa

 • Na Avatara stále čekáme, ale máme tady povedený trailer na novou hru ze světa Pandory

  Hra Avatar: Frontiers of Pandora by měla dorazit někdy během roku 2022 a zřejmě to bude ještě před druhým filmem. Máme k dispozici první záběry, které nevypadají vůbec špatně. Pokud jste milovali vizuál prvního snímku, tak toto je hra přesně pro vás. Co říkáte na první trailer?

  17 0
  13.6.2021 | 21:25tom99Diskuze (4)
 • Fanouškovský trailer na Avatar 2

  Parodická ukázka fiktivního pokračování Cameronova Avatara, podle jejíchž tvůrců se ve dvojce dočkáme stejně „originálního“ scénáře, jako v případě jedničky. Jelikož čekání na Avatara 2 bude dlouhé, určitě si zkraťte čas zhlédnutím tohoto fanouškovského traileru.

  2 0
  17.3.2010 | 0:00HurleyDiskuze (2)
 • Píseň I See You od Leony Lewis

  Titulní píseň k Avataru, kterou jsme mohli slyšet i v závěrečných titulcích, a která samozřejmě vůbec nezní jako písnička k Titanicu od Celine Dion. Podívejte se na oficiální klip k písni I See You, který nazpívala popová hvězda Leona Lewis. Líbí se vám tato píseň?

  1 0
  18.12.2009 | 0:00HurleyDiskuze (0)
 • Oficiální trailer k filmu Avatar

  Na poli tří a půl minut prvního plnohodnotného traileru se vedle dalších fantastických záběrů z Cameronova exotického světa seznamujeme i s hlavními postavami a základní zápletkou celého filmu. Film působí poměrně epicky. Zajdete na Avatara do kina?

  1 0
  11.12.2009 | 0:00HurleyDiskuze (0)

Pokračování

Jelikož si režisér James Cameron dává na pokračování záležet, nový Avatar dorazí do kin až v roce 2021. Sice je to dlouhá doba, ale od té doby nás čeká ještě spoustu dalších filmů z Pandory, které jsou již oficiálně potvrzené.

Nejlepší postavy

Reklama

Nejlepší film

Naše hodnocení

Recenze: Avatar

Recenze: Avatar

Nový film Jamese Camerona je tu. Sbírá nadšené divácké ohlasy stejně jako pochvaly kritiků. Filmoví fanoušci jsou z Avatara jednoduše nadšeni a film láme rekordy v kinech. Nyní je čas, aby i Edna zhodnotila tento velkofilm. Líbí se nám Avatar, nebo nás vůbec neoslovil?

Reklama

Galerie

Galerie

Okénko do historie

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Ač se první týden promítání kvůli nepříznivému počasí na východním pobřeží mohl prosinec zdát jako nešťastná volba, nyní se karta obrací. Nikdy se totiž do kina nechodí víc než o vánočních svátcích. A zvlášť, když tam na vás čeká epické dobrodružství od Jamese Camerona.

Narozeniny herců