Avatar Lyle Wainfleet

Lyle Wainfleet

Lyle Wainfleet

Mariňák, který slouží pod Trudy Chacon. Na jejím Samsonu působí jako střelec. Když ale Trudy zběhne k Na'vi, Lyle zůstává věrný lidem a ve svém AMP obleku se vydá do války proti nepřátelské rase.

Sezóny 1
2009 - 2009

Lyle Wainfleet je mariňák, který žije již několik let na Pandoře. Mezi doktory a vědci není moc oblíbený, je to typický voják s mozkem kuřete. Když na planetu dorazí Jake Sully a doktorka Grace Augustine mu chce místní končiny ukázat, Lyle se chce vydat s nimi. Augustine to ovšem zakáže, protože Lylea nemá moc v lásce.

Lyle také patří do týmu Trudy Chacon. Na jejím Samsonu působí jako střelec. Když plukovník Miles Quaritch povolí útok na vesnici kmene Omaticaya, Wainfleet u boje nechybí. Společně s Trudy se vydá do bitvy, kde roztřílí svým kulometem rodný strom Na'vi. Trudy se ovšem rozhodne vrátit na základnu, a Lyle je nucen odletět s ní.


Po návratu na základnu Trudy uteče s Jakem, Grace, Maxem Patelem a Normem Spellmanem, Lyle zůstává věrný Quaritchovi. Společně s ním se vydá do boje proti Na'vi. Tentokrát ale nebude bojovat v letounu, ale ve svém speciálním AMP obleku. Lyle také zabije Neytiri Ikrana. Když se příroda Pandory spikne proti lidem, Lyle je během bitvy zabit.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Klasická vymletá hlava… :-)

webmaster, grafik
3.6.2017 | 19:00:33

Pokračování

Jelikož si režisér James Cameron dává na pokračování záležet, nový Avatar dorazí do kin až v roce 2021. Sice je to dlouhá doba, ale od té doby nás čeká ještě spoustu dalších filmů z Pandory, které jsou již oficiálně potvrzené.

Nejlepší postavy

Reklama

Nejlepší film

Naše hodnocení

Recenze: Avatar

Recenze: Avatar

Nový film Jamese Camerona je tu. Sbírá nadšené divácké ohlasy stejně jako pochvaly kritiků. Filmoví fanoušci jsou z Avatara jednoduše nadšeni a film láme rekordy v kinech. Nyní je čas, aby i Edna zhodnotila tento velkofilm. Líbí se nám Avatar, nebo nás vůbec neoslovil?

Reklama

Galerie

Galerie

Okénko do historie

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Ač se první týden promítání kvůli nepříznivému počasí na východním pobřeží mohl prosinec zdát jako nešťastná volba, nyní se karta obrací. Nikdy se totiž do kina nechodí víc než o vánočních svátcích. A zvlášť, když tam na vás čeká epické dobrodružství od Jamese Camerona.

Narozeniny herců