Avatar Max Patel

Max Patel

Max Patel

Doktor, který žije již několik let na Pandoře. Patří k týmu doktorky Augustine, stará se o synchonizaci mezi lidskou myslí a tělem Avatara. Planetu Pandora miluje a nechce, aby její bohatství bylo narušeno.

Sezóny 1
2009 - 2009

Doktor Max Patel je vědec, který žije již několik let na Pandoře. Dohlíží na projekt synchronizace mezi lidskou myslí s tělem Avatara. Také poskytuje technickou podporu celého Avatar týmu. Max patří do skupiny přidělené doktorce Grace Augustine, se kterou sdílí stejný názor na pandorskou faunu a přírodu.

Chtěl by jí tedy nechat naprosto nedotknutou a s cílem Parkera Selfridge a Milese Quaritche se naprosto neztotožňuje. Již několik let se snaží s doktorkou Augustine projekt zdržovat a držet Parkera na uzdě, ať na vesnici kmene Omaticaya neútočí. Vše se ale změní v den, kdy na planetu dorazí bývalý mariňák Jake Sully.


Díky jeho videonahrávkám je jasné, že se Na'vi nikdy svého území nevzdají. Plukovník Quaritch má tak volnou ruku k útoku, protože ví, že žádná mírová dohoda nebude. Max se přidá na stranu doktorky Augustine a Jakea. Samotného boje proti pozemšťanům se ale nezúčastní. Za jeho věrnost je ale Max odměněn a jako jeden z mála může na Pandoře zůstat.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Chemik z Počátku :-)

webmaster, grafik
3.6.2017 | 19:00:22

Pokračování

Jelikož si režisér James Cameron dává na pokračování záležet, nový Avatar dorazí do kin až v roce 2021. Sice je to dlouhá doba, ale od té doby nás čeká ještě spoustu dalších filmů z Pandory, které jsou již oficiálně potvrzené.

Nejlepší postavy

Reklama

Nejlepší film

Naše hodnocení

Recenze: Avatar

Recenze: Avatar

Nový film Jamese Camerona je tu. Sbírá nadšené divácké ohlasy stejně jako pochvaly kritiků. Filmoví fanoušci jsou z Avatara jednoduše nadšeni a film láme rekordy v kinech. Nyní je čas, aby i Edna zhodnotila tento velkofilm. Líbí se nám Avatar, nebo nás vůbec neoslovil?

Reklama

Galerie

Galerie

Okénko do historie

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Ač se první týden promítání kvůli nepříznivému počasí na východním pobřeží mohl prosinec zdát jako nešťastná volba, nyní se karta obrací. Nikdy se totiž do kina nechodí víc než o vánočních svátcích. A zvlášť, když tam na vás čeká epické dobrodružství od Jamese Camerona.

Narozeniny herců