Avatar Miles Quaritch

Miles Quaritch

Miles Quaritch

Šéf bezpečnosti výpravy na Pandoře a velitel útočných akcí. Není zastáncem diplomacie a nejradši by si vzal násilím, pro co přišel na Pandoru. Svého boje se následně dočká, když Jake zradí svůj lid.

Sezóny 1
2009 - 2009

Šéf bezpečnosti výpravy na Pandoře a velitel útočných akcí. Funguje v podstatě jako hlídací pes společnosti, která chce přeskočit pokusy o diplomatické styky s domorodci a začít co nejdřív těžit hodnotné minerály. Quaritch poznal nástrahy Pandory hned první den na planetě, kdy se s tým vydal na výpravu a vyvázl z ní s obrovskou jizvou přes celý obličej.

Plukovník Quaritch je voják každým coulem. Mrzutý, agresivní a Na´vie chápající pouze jako škodnou. Zároveň je ale také loajální svým lidem a umí se o ně postarat. A náramně mu hraje do karet, že Jake Sully, na rozdíl od svého zesnulého bratra, je bývalý mariňák. Zpočátku se tak jeho prostřednictvím snaží kmen domorodců infiltrovat. Když to ale nevyjde, nasadí na ně hrubou sílu.


Když Quaritch zjistí, že se Jake definitivně přidal na stranu domorodců, nechce plýtvat drahocenným časem na diplomacii. Shromáždí vojsko a zaútočí na vesnici Na'viů. Zpočátku sice hravě vyhraje, ale když se proti němu spojí veškeré klany a i fauna Pandory, Quaritch nemá šanci. Ve finálním střetu se ještě utká s Jakem a Neytiri, ale svou čest si nezachrání.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Jako záporák byl dobrej. Občas i zavtípkoval…

webmaster, grafik
3.6.2017 | 18:58:36

Pokračování

Jelikož si režisér James Cameron dává na pokračování záležet, nový Avatar dorazí do kin až v roce 2021. Sice je to dlouhá doba, ale od té doby nás čeká ještě spoustu dalších filmů z Pandory, které jsou již oficiálně potvrzené.

Nejlepší postavy

Reklama

Nejlepší film

Naše hodnocení

Recenze: Avatar

Recenze: Avatar

Nový film Jamese Camerona je tu. Sbírá nadšené divácké ohlasy stejně jako pochvaly kritiků. Filmoví fanoušci jsou z Avatara jednoduše nadšeni a film láme rekordy v kinech. Nyní je čas, aby i Edna zhodnotila tento velkofilm. Líbí se nám Avatar, nebo nás vůbec neoslovil?

Reklama

Galerie

Galerie

Okénko do historie

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Ač se první týden promítání kvůli nepříznivému počasí na východním pobřeží mohl prosinec zdát jako nešťastná volba, nyní se karta obrací. Nikdy se totiž do kina nechodí víc než o vánočních svátcích. A zvlášť, když tam na vás čeká epické dobrodružství od Jamese Camerona.

Narozeniny herců