Joel David Moore

Joel David Moore

Celé jméno: Joel David Moore
Místo narození: Portland, Oregon, USA
Známé projekty: Avatar, Král videoher, Dr. House

Datum narození: 25.9.1977 (46 let)

Zprvu seriálový herec Joel David Moore se narodil 25. září roku 1977 v Portlandu. Zahrál si v řadě známých seriálů, objevil se například v Kriminálce Las Vegas, Odpočívej v pokoji nebo v Dr. House. Poprvé na sebe výrazněji upozornil v komedii Vybíjená, kde si zahrál po boku Bena Stillera nebo Vince Vaughna.

Vybíjená měla úspěch a Joelovi se tak rázem otevřely dveře na slušnou filmovou kariéru. Objevil se v několika dalších komediích, za všechny jmenujme alespoň bláznivého Krále videoher. V roce 2007 si Joel dokonce potykal s řežií, a to když společně s Adamem Greenem přivedli na svět film Spiral. Joelova hvězda stále stoupá a v roce 2009 jsme ho uviděli v dalším velkém filmu – Avataru Jamese Camerona.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Men at Work Doug 2012 2013 2
Avatar Norm Spellman 2009 2022 2

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů