Avengers

Poslední novinky

 • Třetí Thor je sedmým nejvýdělečnějším filmem roku 2017

  Thor svou pouť v kinech pomalu zakončuje. Nyní se do kin dostávají další silné filmy a hromovládce jim musí uvolnit cestu. Přesto se filmu velice dařilo, dokázal se dostat přes hranici 800 milionů dolarů a stal se nejúspěšnějším sólovým filmem o bohovi hromu. Jste spokojení s výsledky?

  41 0
  16.12.2017 | 17:28tom99Diskuze (2)
 • Zpráva dne: Disney oficiálně koupil část studia Fox

  To, o čem se už nějaký ten pátek mluví, se dnes stalo skutečností. I když má Disney ve svém portfoliu hned několik zajímavých filmových sérií, studiu to nestačí a nyní pod svá křídla získal i studio Fox. Co to ovšem bude znamenat především pro filmy Marvel Cinematic Universe?

  29 16
  14.12.2017 | 17:31tom99Diskuze (54)
 • V Infinity War se rozloučíme hned s několika postavami

  Thanos se už připravuje na tým Avengers, který se tentokrát neobejde bez ztrát. A Kevin Feige připustil, že těch ztrát bude hned několik. Jedna velká etapa Marvel Studios končí. Navíc Thanos byl studiem prezentován jako jakýsi jejich Imperátor, takže je potřeba ukázat jeho skutečnou sílu.

  16 10
  11.12.2017 | 17:43tom99Diskuze (35)
 • Postřehy z traileru k Infinity War

  Trailer k Infinity War byl jedním z nejočekávanějších trailerů letošního roku. Právě tímto filmem bude oslaveno desetileté výročí celého univerza, takže si s ním tvůrci patřičně vyhráli. Co vše nám trailer řekl o nadcházející vřavě, která vypukne příští rok?

  32 0
  7.12.2017 | 15:00Blackhand47XDDiskuze (12)
 • Tržby: Thor už se přehoupl přes 800 milionů dolarů

  Máme další týden za námi a je čas, abychom se znovu podívali na tržby filmu Thor: Ragnarok. Snímku se v kinech stále daří, třetí Thor vydělal téměř dvojnásobně co první. Jak si ale vede vládce hromu oproti ostatním filmům od Marvel Studios, které měly premiéru tento rok?

  31 0
  5.12.2017 | 17:42tom99Diskuze (7)
 • Dočkají se Vision a Wanda dvojčat?

  Jedna z posledních zpráv ohledně Avengers 4 pohnula s většinou komiksových fanoušků. Filmaři totiž vyhlásili casting na dvouletá dvojčata, což může značit příchod jedné z nejslavnějších zápletek v historii týmu Avengers. Wanda a Vision budou mít děti a nedopadne to moc dobře.

  24 0
  3.12.2017 | 16:00Blackhand47XDDiskuze (11)
 • Captain Marvel nabírá obsazení pro jednotky Kree

  Jak je u Marvelu zvykem, Captain Marvel nám představí hvězdné obsazení. Kromě Brie Larson a Samuela L. Jacksona na plátně uvidíme také Jude Lawa a Bena Mendelsohna, kteří představí jedny z nejvýznamnějších jednotek Kree. O koho se jedná?

  27 0
  1.12.2017 | 13:45Blackhand47XDDiskuze (3)
 • Thanos proti všem v prvním traileru na Infinity War

  Trailer na největší událost příštího roku byl konečně vypuštěn. Avengers: Infinity War oslaví desetileté výročí celého univerza, které odstartoval Iron Man. Bitvy o záchranu celého vesmíru se zúčastní všichni vaši oblíbenci, jež se vydávají na cestu, z níž se možná nevrátí.

  116 0
  29.11.2017 | 16:18Blackhand47XDDiskuze (62)
 • Trailer na Infinty War nás čeká zítra, Marvel ale už láká videem teď

  Zítra nás čeká plnohodnotný oficiální trailer k očekávanému filmu Infinity War, ve kterém se sejdou téměř všichni hrdinové ze sólových filmů, aby zastavili Thanose v získání Kamenů nekonečna. Než vyjde trailer, podívejte se na video, které vás na něj určitě navnadí.

  45 2
  28.11.2017 | 23:05tom99Diskuze (9)
 • Oficiální fotky k Infinity War nám dávají ucelený pohled na hlavní postavy

  Film Avengers: Infinity War bude opravdu velkou událostí příštího roku. Čeká nás vyvrcholení několikaletého snažení a objeví se v něm většina hrdinů z předchozích filmů. Nevěříte tomu? Tak se podívejte do galerie a zjistíte, kolik hlavních postav nás ve filmu opravdu čeká.

  37 0
  28.11.2017 | 16:04tom99Diskuze (13)

Avengers
96/100 - 55×

Avengers

Vše ze světa seriálů, komiksů, ale především filmů superhrdinské týmovky Avengers ze stáje Marvel Studios.

USA | 2008 | Vysílá se
hrají
Robert Downey Jr. (Iron Man), Chris Evans (Captain America), Samuel L. Jackson (Nick Fury), Chris Hemsworth (Thor), Scarlett Johansson (Black Widow), John Slattery (Howard Stark), Don Cheadle (War Machine), Gwyneth Paltrow (Pepper Potts), Jon Favreau (Happy Hogan), Anthony Mackie (Falcon), Clark Gregg (Phil Coulson), Tom Hiddleston (Loki), Jeremy Renner (Hawkeye), Mark Ruffalo (Hulk), Sebastian Stan (Winter Soldier)

Aktuální film

Thor: Ragnarok

Název: Thor: Ragnarok
Premiéra: 26.10.2017
Režie: Taika Waititi
Scénář: Christopher Yost
Hudba: Mark Mothersbaugh
Hrají: Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Tom Hiddleston, Idris Elba, Anthony Hopkins, Cate Blanchett, Jeff Goldblum, Tessa Thompson, Karl Urban, Sam Neill, Benedict Cumberbatch, Jaimie Alexander, Lou Ferrigno, Ray Stevenson, John Cena, Tadanobu Asano a další
Stopáž: 130 minut 

VAŠE HODNOCENÍ
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU

Novinka: Filtrování seriálů

Hledejte nové seriály za pomoci filtrů

Po delší době jsme si pro vás připravili novinku, o kterou nás žádáte již delší dobu. Zavádíme filtrování do seriálové databáze, díky čemuž rychleji najdete seriál, který by vás mohl bavit.

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský Dobrodružný · Dokumentární · Drama Fantasy · Historický · Hororový · Hudební Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Parodie Politický · Právnický · Psychologický Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Sportovní · Talk show Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Reklama

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Postavy

Galerie

Galerie