Je ohrožena účast herce Mahershaly Aliho v Bladeovi?

Je ohrožena účast herce Mahershaly Aliho v Bladeovi?

Film Blade si prošel už řadou obtížných situací a teď tu máme další, která by byla velkým problémem pro vznik celého filmu. Mahershala Ali sice chce být novým Bladem, jenže teď je těsně před získáním nové role, která by mu v jeho herecké kariéře opět posunula dál.

2 4
12.6.2024

Ten čas neskutečně letí, ale Mahershala Ali je spojován s Marvel Cinematic Universe již od roku 2019, kdy byl během letního Comic-Conu v San Diegu oznámen celovečerní film Blade. V roce 2021 jsme se dočkali první větší ochutnávky, když jsme alespoň na malou chvíli slyšeli Bladeův hlas v potitulkové scéně filmu Eternals.

Jenže od té doby jsou s Bladem samé problémy – změna režiséra, nefungující scénář, údajně minimum akčních scén a námět filmu nebyl prý vůbec o Bladeovi. Veškerá práce tudíž započala zcela od začátku a důležitým bodem bylo to, že herce Mahershala Aliho to nijak neovlivnilo a u projektu nadále zůstal. Filmu věří a lovce upírů si chce zkrátka zahrát.

(Je ohrožena účast herce Mahershaly Aliho v Bladeovi? Foto: Disney+)

Nový Blade má dorazit do kin v listopadu 2025, jenže snímek se ještě nezačal ani natáčet. Dá se očekávat, že film bude bude mít menší rozpočet a většina scén bude snad natáčena v reálných kulisách, tudíž nebude zapotřebí tolik digitálních efektů jako u většiny MCU filmů. I tak ale tvůrce tíží čas. A navíc teď tu máme ještě jeden další problém, který může s celou situací pěkně zamávat.

Mahershala Ali se má stát novou posilou nového Jurského Parku od studia Universal. Nový film by se měl začít natáčet už teď v létě a dá se očekávat, že kamery se zastaví někdy během září či října. Aby Marvel Studios stihlo premiéru Bladea v listopadu 2025, Ali by musel naskočit do rozjetého vlaku a snímek by se měl nejlépe začít natáčet koncem tohoto roku. Pokud by i to nedopadlo, premiéra filmu by tak mohla být ohrožena.

Samozřejmě je tu také noční můra všech fanoušků, že by Ali projekt opustil a na place bychom museli přivítat zcela nového herce. To by po všech těch potížích se snímkem samotným by byl snad poslední hřebík do upíří rakve. To se ale snad nestane. Doufejme, že studio Disney má vše pečlivě naplánované a nyní pojede vše jako švýcarské hodinky.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /1

Kafka Tamura

Tam se hádají tak dlouho, jak moc progresivní to bude, až jim hlavní hvězdy utíkají. Ten dnešní Hollywood a Disney obzvlášť je opravdu neuvěřitelná komedie. :D Jen tak dál.

12.6.2024 | 17:00:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama