Seriály – komiksový


Edna ve své databázi více než tisícovky seriálů nabízí fanouškům aktuální novinky a české titulky k vybraným pořadům a oblíbeným televizním hitům. Najděte si svůj oblíbený.

Nejpopulárnější seriály | Nejlepší seriály | Doporučte mi seriál | Rozšířené hledání v seriálech


Žánr: Komiksový

  • Arrow

    Arrow

    Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

    Premiéra: 2012 / 15043× v Bedně
    fanweb
  • The Flash

    The Flash

    Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

    Premiéra: 2014 / 12475× v Bedně
    fanweb
  • Lucifer

    Lucifer

    Lucifer je jako Vládce pekel znuděný a nešťastný, a tak rezignuje na svůj titul a opustí pekelné království pro oslnivý lesk a odvázanost Los Angeles, kde si otevře klub. Náhodně se však nachomýtne k vraždě a ke spolupráci s policí se dostane, ani neví jak.

    Premiéra: 2015 / 11895× v Bedně
    fanweb
  • Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)

    Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)

    V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

    Premiéra: 2013 / 10210× v Bedně
    fanweb
  • Legends of Tomorrow

    Legends of Tomorrow

    Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

    Premiéra: 2016 / 6941× v Bedně
    fanweb
  • Daredevil

    Daredevil

    Matt Murdock byl jako malý chlapec oslepen, ale s jeho mimořádnými smysly bojuje proti nespravedlnosti ve dne jako právník a v noci jako superhrdina Daredevil v newyorském Hell's Kitchen.

    Premiéra: 2015 / 6689× v Bedně
  • Gotham

    Gotham

    Seriál Gotham je založen na čtyřdílné komiksové minisérii v hlavní roli s komisařem Jamesem Gordonem. Příběh vypráví osudy Jamese Gordona, Bruce Waynea a všech ostatních důležitých postav z Batmanova světa a odhaluje, proč se Gotham stal městem, kde musí zasahovat samozvaný strážce.

    Premiéra: 2014 / 6667× v Bedně
    fanweb
  • Supergirl

    Supergirl

    Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

    Premiéra: 2015 / 5101× v Bedně
    fanweb
  • The Defenders

    The Defenders

    Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

    Premiéra: 2017 / 4987× v Bedně
    fanweb
  • Avengers

    Avengers

    Vše ze světa seriálů, komiksů, ale především filmů superhrdinské týmovky Avengers ze stáje Marvel Studios.

    Premiéra: 2008 / 4706× v Bedně
    fanweb

Filtr seriálů