The Flash
88/100 - 561×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

The Flash

Ve městě Central City dojde k výbuchu urychlovače částic, který způsobí elektromagnetickou bouři. Tato bouře zasáhne celé Central City a to včetně Barryho Allena, mladého forenzního analytika. Barry je zasažen bleskem a upadá do kómatu, ze kterého se probouzí až po devíti měsících.

Každý člověk zasažený touto bouří získal speciální schopnosti, které jej částečně charakterizují. Barry po probuzení zjišťuje, že byl obdařen velkou sílou – je schopen běhat mnohokrát rychleji. Díky této schopnosti se spojí s týmem STAR Labs a společně s nimi chytá všechny metalidi, jak těmto lidem zasažených bouří říkají, kteří působí problémy. Postupem času si Barry začne říkat Flash.


Seriál The Flash by nikdy nevznikl bez seriálu Arrow, kde se postava Barryho Allena poprvé objevila. Díky tomu byla stanice CW schopna vytvořit DC Comics vesmír na své stanici. Seriál měl premiéru 7. října 2014 na stanici CW. Vytvořili jej tvůrci Andrew Kreisberg, Greg Berlanti a Geoff Johns.

(Nejrychlejší člověk na Zemi? Foto: CW/David Gallagher)

V hlavních rolích hrají

Upoutávka k seriálu The Flash

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
HellTsuku

Po čtvrté sérii stupnuto, díky postavě, známé jako Iris, která nejenže by měla být zrzavá, ale měla by jí hrát i herečka co hrát umí.

18.7.2023 | 16:52:11
CZEMarkus

1–3 série fajn, 4–5 nic moc a zbytek byl strašný až na pár dílů. 50%

28.5.2023 | 11:51:39
Bruce.Kent

Přišlo finále Flashe a s tím i zakončení celého Arrowverse. Nebudu teď mluvit o té tuně věcí co se mi na Flashovi nelíbily a čím jsem posledních pár sezón vyloženě pohrdal, ale o tom co pro mě seriálový Flash znamená. Už od první sezóny před skoro 10 lety jsem každý týden pečlivě vyhlížel každou epizodu s přímo urputným nadšením. Ze seriálového Flashe se v mém životě stala jedna z mála stálých konstant která se nikdy neměnila. Právě Flash mě přiměl milovat DC Comics o něco víc, právě Flash mě naučil že každý za něčím běží, ať už jste jací jste. Týden co týden jsem se vracel k dalším Barryho neuvěřitelným příběhům a sledoval nejrychlejšího muže na světě porážet jednoho nepřítele za druhým a poznávat nové přátele. I přes všechno to špatné mi Flash bude chybět.

26.5.2023 | 11:32:22
IR7

První, druhá a čtvrtá řada dobrý, ale kvalita šla hodně dolů, že jsem nedokoukal ani šestou řadu.

20.6.2022 | 22:35:18
Samko838337d

Všechny série byly hrozně dobré

14.12.2021 | 20:26:30
Naolec

S každou další sérii šla kvalita rapidně dolů a bohužel z mého pohledu se z toho stala totální sračka, kterou se již nevyplatí sledovat. Novou sérii jsem již ani nezačal.

2.6.2021 | 20:16:28
makishek

vzdala jsem to někde v polovině a zpětně nechápu, že jsem to vydržela tak dlouho :D

26.4.2021 | 14:17:30
safiradrak

DC Universe obecně řečeno moc nemusím, ale Flash mě zaujal. Jasně, jakožto věděckého pracovníka mě baví, jak tam na počkání vyrábí různé séra pro všemožné použití, ale v rámci zábavy jsem schopná takové sureality přehlédnout. Jak tady psalo hodně lidí předemnou, kvalita, zdá se, trochu s přibývajícícmi sériemi upadá. Pořád to sleduju, ale už to začíná být na můj vkus trochu moc chaotické a takové trochu nudné. Hodnotím hlavně za ty první dvě série.

14.4.2021 | 11:18:16
NocnyBes

Keď som začal pozerať seriál tak prvé série boli veľmi dobre pozerateľné. Potom čím ďaľej tak začal seriál pre mňa upadať, začalo to byť nudné.A aj keď ma niečo nebaví tak zo zaprením dopozerám už dokonca, nech mám seriál ,,z krku,, ale bohužial tento sa mi dopozerať nepodarilo.

10.2.2021 | 18:59:41
Wessi

Zdravím , právě jsem u 15 dílů v druhé sérii. Nemohu nikde najít 16 díl v češtině. Je flash již v českém jazyce nebo ještě ne ? Děkuji

28.11.2020 | 11:48:54

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama