The Flash
88/100 - 561×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Epizody - Sezóna 1

 • S01E01: Pilot

  S01E01: Pilot

  Barrymu bylo pouhých 11 let, když byla jeho matka podivně zabita a Barryho otec byl z vraždy obviněn. Barryho život se proměnil v tragédii, proto se jej ujal detektiv Joe West, otec jeho nejlepší kamarádky Iris, a vychoval jej. Po několika letech se z Barryho stal CSI vyšetřovatel, který je geniální, ale rozpačitý. Celý život se snaží odhalit pravého pachatele, který může za smrt jeho matky, ale nedaří se mu na nic přijít. V době, kdy je Barry u sebe doma, nastane výbuch urychlovače částic, který zasáhne celé město, včetně Barryho. Ten se probouzí až po devíti měsících a zjišťuje své nové schopnosti – jeho tělo se pohybuje rychleji. Nadšen svými novými schopnostmi, se za pomoci doktora Wellse a jeho týmu snaží více zdokonalit.

  7.10.2014
  4 790 000
  45 minut
 • S01E02: Fastest Man Alive

  S01E02: Fastest Man Alive

  Barry doprovází Iris na univerzitní shromáždění, které se koná na počest Simona Stagga. Akce je přerušena šesti násilníky, Barry se obléká do kostýmu a snaží se je zastavit. Během boje se mu sice podaří zachránit lidský život, ale zloděje nechytne, protože omdlí. Doktor Wells, Caitlin a Cisco zjišťují, co se s Barrym děje, zatímco Joe přijde za Barrym s tím, že nemůže brát do svých rukou zákon a zachraňovat životy. Barry si uvědomí, že ozbrojenců ve skutečnosti nebylo šest, protože za přepadením stál pouze jeden člověk, Danton Black, který má schopnost proměnit sebe sama na více lidí.

  14.10.2014
  4 270 000
  43 minut
 • S01E03: Things You Can't Outrun

  S01E03: Things You Can't Outrun

  Barry spolupracuje s týmem STAR Labs na chycení Kyla Nimbuse, silného nepřítele zasaženého urychlovačem částic. Během toho opět navštíví místo, kde vybuchl urychlovač částic, kde mimojiné zemřel Caitlinin snoubenec Ronnie. Joe se konečně rozhodne navštívit Henryho ve vězení, ale nastane zvrat, když se tam objeví Kyle a bude chtít Joeho potrestat za to, že jej před několika lety zavřel do vězení. Iris nadále skrývá svůj vztah s Eddiem před Joem.

  21.10.2014
  3 590 000
  43 minut
 • S01E04: Going Rogue

  S01E04: Going Rogue

  Flash zastaví bankovní loupež, ale lupiči uteču poté, co zastřelí stráže. Barry by je chytil, ale v tu chvíli se rozhodl zachránit nevinného muže. Joe ukazuje Barrymu rejstřík podezřelých lidí a Barry identifikuje Leonarda Snarta, který je vůdce skupiny. Snart odhalí svůj plán ukradení diamantu dynastie Kahndaq a poté se mu do rukou dostane ledová zbraň, kterou může porazit Flashe. Doktor Wells je vzteky bez sebe, když zjistí, že Cisco vyrobil ledovou zbraň, aniž by o tom někomu řekl. Flash a Captain Cold spolu svedou bitvu!

  28.10.2014
  3 530 000
  43 minut
 • S01E05: Plastique

  S01E05: Plastique

  Po výbuchu bomby v centru města Central City přijede armáda, kterou vede generál Eiling. Joe Barrymu řekne, že je překvapený příjezdem armády, proto navrhne, aby se STAR Labs podívala na to, proč přijeli. Wells informuje tým, že Eiling experimentoval na svých mužích a zkoušel z nich udělat supervojáky. Cisco to následně potvrdí tím, že členka Eilingovi armády, Bette Sans Souci, byla přímo u výbuchu bomby. Flash ji vystopuje a uvědomí si, že je metačlověk, který dokáže vyhodit věci do povětří pouhým dotekem.

  11.11.2014
  3 460 000
  43 minut
 • S01E06: The Flash Is Born

  S01E06: The Flash Is Born

  Flash čelí dalšímu metačlověku, jehož jméno je Tony, který je schopen měnit svou kůži na kov. Zatímco má doktor Wells a Caitlin starosti o Barryho bezpečí, Cisco přijde s nápadem, jak Tonyho dostat. Iris je stále odhodlaná ohledně Flashe, proto o něm píše svůj vlastní blog. Eddie je svědkem Tonyho proměny na kov a začne klást otázky, které Joe nechce zodpovídat. Joe přijde za doktorem Wellsem s prosbou o pomoc, aby spolu vyřešili vraždu Nory Allen.

  18.11.2014
  3 730 000
  43 minut
 • S01E07: Power Outage

  S01E07: Power Outage

  Flash čelí Blackoutovi, jenž je dalším metačlověkem, který ovládá elektřinu. Během jejich bitvy Blackout z Barryho vysaje veškerou energii, kvůli čemuž ztratí Barry rychlost. Doktor Wells, Caitlin a Cisco se tomu snaží přijít na kloub, ale v tom k nim vpadne Blackout, který se chce pomstít Wellsovi. Skupina vědců tak musí přijít na to, jak se s Blackoutem vypořádat, když jim Barry nemůže pomoci. Během toho přepadne Král hodin policejní stanici, kde drží rukojmí, mezi nimiž je i Iris a Joe.

  25.11.2014
  3 470 000
  43 minut
 • S01E08: Flash vs. Arrow

  S01E08: Flash vs. Arrow

  Barry je nadšený, když Oliver, Felicity a John přijíždí ze Starling City do Central City vyšetřovat případ, který zahrnuje smrtící bumerang. Barry požádá Olivera, aby mu pomohl zastavit Raye Bivola, po kterém Barry jde. Bivolo je další metačlověk, který dokáže přinutit ostatní lidi, aby přestali kontrolovat své emoce a tuto schopnost využívá k vykrádání bank. Spolupráce dvou hrdinů nedopadne dobře. Oliver řekne Barrymu, že se má ještě hodně co učit, ale Barry se rozhodne dokázat opak a pokusí se Bivola zastavit sám. Co čert nechce, Bivolo infikuje Barryho vztekem, proto Barry začne tak běsnit, že se všichni ocitají v nebezpečí a jediný Arrow jej může zastavit. Mezitím je Iris vzteky bez sebe, když se Eddie snaží získat bojovou jednotku, která by Flashe dokázala zastavit. Doktor Wells souhlasí s tím, že Arrow má na Barryho špatný vliv. Cisco a Caitlin se snaží dohodnout s týmem Arrowa ve STAR Labs.

  2.12.2014
  4 340 000
  43 minut
 • S01E09: The Man in the Yellow Suit

  S01E09: The Man in the Yellow Suit

  Barry slaví Vánoce s Joem a Iris, tedy tak, jak to dělají každý rok. Když dává Barry svůj dojemný dárek Iris, je přerušen Eddieho příjezdem. Poté Barry čelí tváří v tvář své nemesis, tedy muži, který zabil jeho matku. Záhy utíká pryč, proto Cisco a doktor Wells na něj začnou chystat past, na kterou potřebují návnadu, proto využijí doktorku Tinu McGee, která jim přišla pomoci z Mercury Labs. Joe se připojí k týmu a je odhodlaný dostat muže v žluté kombinéze, ale jeho život je ohrožen. Caitlin najde Ronnieho.

  9.12.2014
  4 660 000
  45 minut
 • S01E10: Revenge of the Rogues

  S01E10: Revenge of the Rogues

  Leonard Snart se vrací do Central City s novým horkokrevným parťákem Mickem Rorym, jemuž se přezdívá Heat Wave. Toto duo má v plánu ukrást několik miliónů dolarů, ale Leonard chce ještě k tomu nastražit past na Flashe. Snart a Rory unesou jednoho člena Flash týmu a Flash se s nimi musí utkat v boji rychlosti proti ledu a ohni. Barry se svěří Joemu, že si na Snarta nevěří. Během toho jde Barry svému týmu říct, že je odhodlaný zlepšit své schopnosti, aby se vyrovnal své nemesis. Iris se vyrovnává s tím, co jí Barry řekl. Cicso dělá pro policii Central City nový štít.

  20.1.2015
  3 870 000
  43 minut
 • S01E11: The Sound and the Fury

  S01E11: The Sound and the Fury

  Hartley Rathaway hledá svého bývalého učitele doktora Wellse, kterému se chce pomstít za výbuch urychlovače částic. Hartleyho samozřejmě také zasáhl urychlovač částic, proto získal vládu nad zvukovými vlnami, se kterými bude mít problémy jak doktor Wells, tak i Flash. Iris je najata Central City Picture News jako jejich nová reportérka. Bohužel jí její nový šéf dá do reportérského páru s veteránem Masonem Bridgem, který s ní nechce mít nic společného. Cicso vzpomíná na svůj první den ve STAR Labs, když poznal Caitlin a doktora Wellse. Joe požádá Eddieho o laskavost, aby Barrymu neříkal jednu tajnou věc.

  27.1.2015
  4 080 000
  43 minut
 • S01E12: Crazy For You

  S01E12: Crazy For You

  Caitlin se rozhodne, že ona a Barry musí zapomenout na Ronnieho a Iris a najít si nové lásky, proto jej pozve do místního karaoke baru. Caitlin nebude mít štěstí, ale Barry pozná Lindu Park, mladou sportovní reportérku Central City Picture News, kterou pozve na rande. Když o tom řekne Iris, tak je překvapen její reakcí. Cisco považuje Krysaře za nebezpečného, proto vyhledá Shawn, metaženu, která má schopnosti teleportace, kterou právě zavřel do vězení její přítel Clay.

  3.2.2015
  3 600 000
  43 minut
 • S01E13: The Nuclear Man

  S01E13: The Nuclear Man

  Poté, co Ronnie napadne jednoho fyzika, si Barry a jeho tým uvědomí, že je potřeba jít proti tomuto nebezpečnému metačlověkovi. Nejlepším způsobem, jak jej najít, bude zajít za profesorem Martinem Steinem, který pracoval na projektu FIRESTORM. Barry bojuje s tím, čemu se má více věnovat, jestli životu jako Flash nebo životu jako Barry. Joe požádá Cisca, aby mu pomohl znovu otevřít případ úmrtí Nory Allen. Generál Eiling se vrací do Central City.

  10.2.2015
  3 660 000
  43 minut
 • S01E14: Fallout

  S01E14: Fallout

  Po jaderném výbuchu, který rozdělí Ronnieho a profesora Steina, Barry a jeho tým věří, že oba dva jsou v bezpečí. Caitlin je nadšená, že má svého snoubence zpátky, proto se s ním pokouší pokračovat ve vztahu. Během toho se profesor Stein vrací domů za svou ženou. Nicméně generál Eiling se zaměří na Firestorma, proto se Ronnie a profesor Stein musí rozhodnout, zda jsou v bezpečí pospolu či odděleně. Mason Bridge říká Iris, že se ve STAR Labs děje něco divného, co má zůstat v tajnosti. Profesor Stein dá Barrymu některé důležité informace o cestování časem.

  17.2.2015
  4 010 000
  43 minut
 • S01E15: Out of Time

  S01E15: Out of Time

  Mark Madon se objeví jako The Weather Wizard v Central City, aby pomstil smrt svého bratra Clydea, proto se zaměří na Joea, který stojí za jeho smrtí. Když Mark napadne Barryho a Joea, tak Barry dokáže Joea a sebe zachránit, ale Mark uteče pryč. Když se tak stane, Barry říká Joemu, aby na metačlověka nechodil sám, ale Joe jej neposlechne. Cisco zjišťuje podivné věci o Reverse Flashovi, proto si začne klást otázku, zda měl Joe ohledně doktora Wellse pravdu. Barry a Linda skončí na nepříjemném dvojitém rande s Eddiem a Iris.

  17.3.2015
  3 690 000
  43 minut
 • S01E16: Rogue Time

  S01E16: Rogue Time

  Flash se dozví, že se do Central City vrátili Caprain Cold a Heat Wave. Tentokrát si Captain Cold vzal s sebou svou mladší sestru Lisu, která mu má pomoci s konání chaosu ve městě.

  24.3.2015
  3 330 000
  43 minut
 • S01E17: Tricksters

  S01E17: Tricksters

  Napodobitel vraha, který si říká Podvodník, pokládá bomby po Central City. Barry a Joe chtějí napodobitele dopadnout, proto navštíví původního Podvodníka, Jamese Jesseho, který je na 20 let zavřen ve vězení. Vše se ale brzy pokazí, Podvodníci se spolčí a unesou Henryho. Iris žádá Eddieho o pomoc s případem a ve flashbacích se dozvíme, jak přišel Harrison Wells na nápad s urychlovačem částic.

  31.3.2015
  3 670 000
  43 minut
 • S01E18: All-Star Team-Up

  S01E18: All-Star Team-Up

  Barry je překvapen, když do Central City přijíždí Felicity se svým přítelem Rayem Palmerem, který tam přiletí jako Atom. Tito dva přijeli kvůli STAR Labs, kde Ray potřebuje vylepšit svůj oblek. Naneštěstí se však objevuje nový padouch Brie Larvan, metažena, která vyšle své robotické včely na své bývalé spolupracovníky. Zároveň půjdou Barry, Felicity, Ray, Iris a Eddie na společnou večeři, která dopadne katastrofálně.

  14.4.2015
  3 670 000
  43 minut
 • S01E19: Who Is Harrison Wells?

  S01E19: Who Is Harrison Wells?

  Joe a Cisco míří do Starling City, aby dále mohli vyšetřovat dr. Wellse. Ve městě požádají o pomoc kapitána Lanceho a Cisco se potkává s Black Canary, která jej žádá o pomoc. V Central City se Barry musí vypořádat s dalším metačlověkem, Hannibalem Batesem, jenž má možnost se po doteku přeměnit na dotyčnou osobu. Tato schopnost bude zahrnovat Eddieho, Iris, Caitlin a dokonce i Flashe.

  21.4.2015
  3 750 000
  43 minut
 • S01E20: The Trap

  S01E20: The Trap

  Barry, Caitlin, Cisco a Joe připravují past na Wellse. Cisco používá sebe, čímž se vystaví do smrtelného nebezpečí. Eddie udělá ohledně Iris rozhodnutí, které Joeho nechá neklidným.

  28.4.2015
  3 930 000
  43 minut
 • S01E21: Grodd Lives

  S01E21: Grodd Lives

  Barry se musí vypořádat s nejnovější hrozbou Reverse Flashe. Situaci mu ztěžuje dr. Wells, který do města vypouští Grodda, aby od sebe odvrátil pozornost celého Flash týmu. Joe, Barry a Cisco sestupují do stok, kde chtějí Grodda najít, ale Grodd unese Joea a dostane se na povrch. Iris a Barry mají srdcervoucí rozhovor.

  5.5.2015
  3 620 000
  43 minut
 • S01E22: Rogue Air

  S01E22: Rogue Air

  Wells opět čelí celému Flash týmu, proto si Barry uvědomí, že potřebuje udělat zásadní krok, a tak požádá svého starého nepřítele Captaina Colda o pomoc. Joe a Cisco upozorní Barryho, že Captain Cold může zradit, což se i částečně stane, protože Captain Cold má své vlastní plány s ostatními metalidmi. Vše jde pomalu do kopru, ale Flashovi přijedou posily – Arrow a Firestorm.

  12.5.2015
  3 650 000
  43 minut
 • S01E23: Fast Enough

  S01E23: Fast Enough

  Wells ukazuje Barrymu životuměnící rozhodnutí. Dr. Martin Stein a Ronnie Raymond se vrací, aby pomohli STAR Labs týmu ve finálním boji.

  19.5.2015
  3 870 000
  45 minut

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama