The Flash
88/100 - 561×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Frost

Frost

Caitlinina vraždící druhá polovička, která se chce napravit.

Sezóny 7
2016 - 2023

Caitlin Snow původně neměla žádné metalidské schopnosti, ale ve chvíli, kdy rychlík Barry Allen zapříčinil událost nazvanou Flashpoint, Caitlin zjistila, že ovládá ledové schopnosti. Ty však ve skutečnosti nebyly její.

V její mysli se totiž zrodila druhá osobnost, která byla později pojmenovaná jako Killer Frost. Šlo o metalidskou kriminálnici, která chtěla žít svůj vlastní život, ale nechala se lehce ovlivnit padouchem Savitarem a přešla na jeho stranu.

Caitlin byla svou druhou osobností zhnusená, protože se jí příčil fakt, že chce páchat zlo. Později s ní však začala komunikovat a uvědomila si, že si s ní velmi rozumí. Díky tomu ji začala poznávat více a více a později ji dokonce pouštěla ke „kormidlu“, aby Killer Frost mohla také trochu žít.

Killer Frost se časem začala napravovat a přejmenovala se na Frost. Z kriminálnice se postupně stávala hrdinka, která ochraňovala město po boku rychlíka Flashe. Když však došlo k porážce dalšího padoucha, tentokrát Evy McCulloch, Caitlin začalo být špatně a jednoho rána se probrala vedle Frost. V tu chvíli začala Frost žít ve svém vlastním těle.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

Naprostý souhlas s Xavikem, Frost a Caitlin jsou nejlepší postavy.

webmaster
12.9.2021 | 10:04:31
Xavik

Společně s Caitlin nejlepší postava seriálu.

admin
23.7.2021 | 12:32:09

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama