The Flash
88/100 - 561×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

S02E20: Rupture

S02E20: Rupture

Zoom se vrací zpět na Zemi 1 se záměrem ovládnout Central City. Barry a Wells přijdou s velmi nebezpečným plánem, díky kterému se mají Zooma navždy zbavit. Barry si není jistý, zda moc riskuje, a proto své otce požádá o radu. Henry je zásadně proti tomu, aby Barry riskoval svůj život, ale Joe si myslí, že by to mohl zvládnout, proto se Barry ocitá v situaci, kdy čelí dvěma zcela různým názorům. Cisco je šokován padouchem Rupturem ze Země 2, který je dvojníkem jeho bratra Danteho. Rupture přišel na Zemi 1, aby se pomstil za smrt Reverba. Iris se rozhodne, že je konečně připravená říct Barrymu o svých citech k němu.

sk
3.5.2016
3 340 000
43 minut

Základní info:

Režie: Armen V. Kevorkian
Scénář: Kai Yu Wu, Lauren Certo
Hrají: Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Jesse L. Martin (Joe West), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Teddy Sears (Hunter Zolomon), Violett Beane (Jesse Wells), Nicholas Gonzalez (Dante Ramon), Patrick Sabongui (David Singh), John Wesley Shipp (Henry Allen), Fraser Aitcheson (kriminálník), Sonia Beeksma (reportérka), Chris Webb (kriminálník), … 

Trailer k dvacáté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že to byl fakt masakr jak Zoom připravoval utok a pak se zjevi a slibi něco a nakonec to poruši a to jak do Barryho pořad hučeli tak to bylo fakt perfektni každy měl svuj duvod ale nakonec ho přesvědčili a Cisco s hulkou byl fakt dobry a ten konec je fakt zajimavy, myslim si že Barry nezemřel.

redaktor
4.3.2020 | 22:16:44
Spiker

Skvostný díl. I před famózním závěrem. Reaper aka Rapture aka Ciscův bratr z E2 byl asi nejlepší side záporák a je škoda, že tu byl je na jeden díl. Akorát nechápu jednu věc, proč se vrátil Henry zrovna teď. Nicméně Garrick bylo jméno Henry matky za svobodna, to byla naprosto luxusní poznámka! A teď ty otázky. Bude Wally speedsterem? Co bude s Jesse? A co je sakra s Flashem? Kevin Smith to v dalším dílu objasní.

Koukám později, takže vím, že Flash není mrtvý, ale tahle myšlenka by byla hustá. Nicméně Henryho matka za svobodna byla Garrick-ová. Takže Henry je na E2 pravý Jay Garrick?

14.5.2016 | 16:38:36
CaptainDeadpool

luxus!

13.5.2016 | 13:27:04
Wintersolider

Docela slabý díl na to že ho zabil Zoom

11.5.2016 | 13:44:04
Goldy Allen

Skvělý díl. Cisco a jeho narážky (expecto patronum), skvělý záporák, Zoom se konečně pořádně předvedl a závěr taky super. A navíc dva noví speedsteři? :)

11.5.2016 | 9:31:41
JuRas

Rupture celkem slabej, ale Zoom to dobře shrnul :D . Konečně pořádná rychlost, chci vidět, jak ho s tou svou pidi (i se zařízením) Flash porazí… Na to, jak byl Zoom ze začátku trapnej, tak musím uznat, že nyní je hodně dobrej (na RF ale stále nemá)…

9.5.2016 | 22:11:31
Oju

prečo vždy tých cool villains zabijú? :( inak skvelý diel!

8.5.2016 | 16:18:02
Jarl Borg

Snaha virtuálně držet Flashe v ulicích, zajímavej záporák s kosou na steroidech a parádní závěr.

8.5.2016 | 12:45:10
Doon

Docela mě nudily scény s Henrym, protože ho nemám zrovna moc v lásce. Ale ten konec naprosto bomba. Hlavně jak Cisco „expecto patronum“. :D

7.5.2016 | 21:18:49
Bongman

parádní díl

7.5.2016 | 14:10:49

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama