Disney Movies

Poslední novinky

 • Hromada plakátů k filmu Mulan

  Přinášíme vám několik dalších plakátů, které vyšly k chystanému filmu Mulan. Bohužel už ale datum na nich uvedené neplatí, jelikož premiéra filmu je odsunuta a prozatím nebylo rozhodnuto, kdy film vtrhne do kin.

  6 0
  17.3.2020 | 11:36tominotominoDiskuze (1)
 • Premiéra Mulan se odsouvá

  Šířící se koronavirus zapříčinil, že mnoho světových zemí uzavřelo své sály v kinech, což má dopad i na blížící se premiéry různých filmů. Jedním z nich je i Mulan, která u nás měla do kin vtrhnout 26. března, avšak Disney se rozhodlo premiéru filmu odsunout. Konkrétní datum zatím není stanovené.

  7 1
  12.3.2020 | 23:23tominotominoDiskuze (0)
 • I obyčejná dívka se může stát legendou

  Společně s ústřední písní k filmu Mulan byla vydaná i nová upoutávka, která je podkreslená právě skladbou Loyal Brave True. Hlavní hrdinku Mulan čeká velká cesta, na jejímž začátku bude obyčejnou dívkou, avšak na jejím konci se stane legendou.

  5 0
  9.3.2020 | 18:47tominotominoDiskuze (0)
 • Poslechněte si ústřední song k filmu Mulan

  Remaky disneyovek jsou význačné i tím, že dostávají nějakou ústřední píseň. U nové Mulan je to song od Christiny Aguilery Loyal Brave True a není to poprvé, co má Christina něco společného s Mulan. Právě ona totiž nazpívala i píseň k původnímu animáku. Oba songy si můžete pustit uvnitř článku.

  7 0
  8.3.2020 | 11:44tominotominoDiskuze (0)
 • Chystá se prequel ke Krásce a zvířeti

  Film Kráska a zvíře patří mezi disneyovkami k těm nejvýdělečnějším, proto bylo jen otázkou času, než se připraví nějaké pokračování. To se však zatím nekoná, avšak film získává seriálový prequel, který bude sledovat příběh dvou postav z onoho filmu.

  0 13
  7.3.2020 | 22:27tominotominoDiskuze (0)
 • Plakáty šesti hlavních postav filmu Mulan

  Přinášíme vám šestici plakátů, na kterých jsou ty nejdůležitější postavy filmu Mulan, který do kin dorazí už na konci tohoto měsíce. Můžete na nich vidět Mulan, Bori Khana a jeho čarodějnickou spojenkyni, vojevůdce Tunga, čínského císaře a ještě Mulanina spojence v armádě jménem Chen Honghui.

  6 0
  2.3.2020 | 13:03tominotominoDiskuze (0)
 • Dvě nové upoutávky k Mulan

  Podívejte se na dva nové trailery k filmu Mulan. Čína čelí útoku nájezdníků ze severu, po jejichž boku bojuje čarodějnice a země tak musí sestavit armádu – z každé rodiny musí jít do boje jeden muž. Avšak jediným mužem v rodině Hua je nemocný otec a proto se ho jeho dcera Mulan rozhodne zastoupit.

  7 0
  3.2.2020 | 17:11tominotominoDiskuze (1)
 • Propagační plakáty k Mulan

  Další snímek ze série Disney remaků nás čeká na konci března a je jím Mulan. Nyní se můžete podívat na tři propagační plakáty, na kterých je hlavní hrdinka, která se bude muset vydat do boje, aby ochránila svou rodinu.

  8 0
  31.1.2020 | 18:02tominotominoDiskuze (0)
 • Mulan se vydává do války v novém traileru

  Už za tři měsíce se v kinech objeví snímek Mulan od Disneyho. V něm se hlavní hrdinka vydá místo svého otce v přestrojení za muže do války proti Bori Khanovi a mocné čarodějce. Hua Mulan se na své cestě učí využívat svou vnitřní sílu, díky které se stane velkou bojovnicí čínského národa.

  5 0
  26.12.2019 | 13:23tominotominoDiskuze (1)
 • Disney+ chystá spinoff Aladina

  V noci bylo oznámeno, že nová služba Disney+ připravuje spinoff k letošnímu filmu Aladin, který se zaměří na postavu prince Anderse s tváří herce Billyho Magnussena, který si tuto roli zopakuje.

  2 1
  8.12.2019 | 15:56tominotominoDiskuze (1)

Disney Movies
100/100 - 5×

Disney Movies

Filmová společnost Walta Disneyho má na svém kontě velké úspěchy jak s animovanými pohádkami, tak i hranými filmy. Díky tomu se studio rozhodlo oba žánry zkombinovat a vytvořit hrané remaky svých klasických pohádek, jako jsou Popelka, Kráska a zvíře či Kniha džunglí. A právě těmto filmům se tato stránka věnuje.

USA | 1996 | Vysílá se
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
hrají
Lesley Manville (Žmolka), Juno Temple (Plevelka), Imelda Staunton (Střelka), Sam Riley (Diaval), Elle Fanning (Růženka), Angelina Jolie (Zloba), Giancarlo Esposito (Akéla), Idris Elba (Šer Chán), Ben Kingsley (Baghíra), Bill Murray (Balú), Sharlto Copley (král Stefan), Brenton Thwaites (Filip (I)), Scarlett Johansson (), Lupita Nyong'o (Rakša), Christopher Walken (král Ludvík)

Aktuální TV film

Lady a Tramp

Premiéra: 12.11.2019
Režie: Charlie Bean
Scénář: Andrew Bujalski
Hudba: Geoff Zanelli
Hrají: Tessa Thompson, Justin Theroux, Kiersey Clemons, Thomas Mann, Janelle Monáe, Ashley Jensen, Yvette Nicole Brown, Sam Elliott, Benedict Wong, Arturo Castro, Adrian Martinez, Ken Jeong, F. Murray Abraham a další

PROFIL FILMU
NAŠE RECENZE
VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER
PLAKÁTY

Aktuální film v kinech

Zloba: Královna všeho zlého

Premiéra: 17.10.2019
Režie: Joachim Rønning
Scénář: L. Woolverton, M. Fitzerman-Blue, N. Harpster
Hudba: Geoff Zanelli
Hrají: Angelina Jolie, Elle Fanning, Michelle Pfeiffer, Harris Dickinson, Sam Riley, Chiwetel Ejiofor, Imelda Staunton, Juno Temple, Lesley Manville, Robert Lindsay, Ed Skrein, Jenn Murray, David Gyasi a další

PROFIL FILMU
NAŠE RECENZE
VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER
PLAKÁTY

Reklama

Nepřehlédněte

Jaké hrané disneyovky nás čekají do konce roku 2020?

Jaké hrané disneyovky nás čekají do konce roku 2020?

Studio Disney má rozplánovanou nejen sérii Avengers, ale také hrané adaptace svých klasických pohádek. Nedávno v kinech začal Lví král a během následujícího roku a půl nás čekají minimálně další čtyři filmy. Které to budou?

Seznam filmů

Reklama

Nejoblíbenější filmy

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás