Disney Movies
90/100 - 16×

Disney Movies

Filmová společnost Walta Disneyho má na svém kontě velké úspěchy jak s animovanými pohádkami, tak i hranými filmy. Díky tomu se studio rozhodlo oba žánry zkombinovat a vytvořit hrané remaky svých klasických pohádek, jako jsou Popelka, Kráska a zvíře či Kniha džunglí. A právě těmto filmům a také těm animovaným se tato stránka věnuje.

USA | 1996 | Vysílá se
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
hrají
Emma Stone (Cruella de Vil), Emma Thompson (Baronka Von Hellmanová), Joel Fry (Jasper), Paul Walter Hauser (Horác), Kirby Howell-Baptiste (Anita Zlatíčko), Mark Strong (John), John McCrea (Artie), Kayvan Novak (Roger), Mena Massoud (Aladin), Naomi Scott (Jasmína), Will Smith (Džin), Marwan Kenzari (Jafar), Nasim Pedrad (Dália)

Poslední novinky

 • Stránka plná barevných emocí

  Zanedlouho si animák V hlavě 2 odbude i svou premiéru v českých kinech a proto jsme se rozhodli pozměnit vzhled naší stránky k filmům od Disneyho. Ten opět připravil @Blackhand47XD, kterému moc děkujeme. Jak se vám nová podoba líbí?

  4 0
  9.7.2024 | 10:02tominotominoDiskuze (0)
 • Emoce na propagačních plakátech

  Dnes má v amerických kinech premiéru dvojka V hlavě, čeští diváci si na snímek v kinech musejí ale ještě měsíc počkat. Jako útěchu tu pro vás máme k prohlédnutí propagační plakáty, na nichž se nacházejí všechny emoce, které bude mít Riley v hlavě tentokrát.

  5 0
  14.6.2024 | 18:50tominotominoDiskuze (0)
 • Druhá Moana je velice očekávaná, což dokazuje počet zhlédnutí prvního traileru

  Pokud bychom soudili dle počtu zhlédnutí trailerů, můžeme hádat, že letošní rok bude pro animované disneyovky úspěšný a výdělečný. Nadcházející V hlavě 2 totiž měl ten vůbec nejsledovanější trailer animované disneyovky, avšak už jej předčila první upoutávka k listopadové Moaně 2.

  4 0
  6.6.2024 | 19:20tominotominoDiskuze (0)
 • Hlava plná emocí v závěrečném traileru k V hlavě 2

  U nás bude mít animák V hlavě 2 premiéru sice až v polovině července, nicméně v USA tomu tak bude již v polovině června a proto tu máme závěrečný trailer. Riley už není žádná malá holčička, ale teenagerka se spoustou nových emocí, což se projeví i v její hlavě.

  4 0
  5.6.2024 | 18:49tominotominoDiskuze (0)

  Thumbnail Play icon
 • První upoutávka k druhé Moaně je tady

  Poté, co Moana vyslyšela volání svých předků, se musí společně s Mauim vydat do dalekých moří Oceánie a do nebezpečných, dávno ztracených vod za dobrodružstvím, jaké ještě nezažila. Podívejte se na první upoutávku k druhé Moaně, kterou uvidíme letos v listopadu.

  8 0
  30.5.2024 | 20:14tominotominoDiskuze (0)
 • Mufasa: Lví král se představuje v první upoutávce

  Prequel k filmu Lví král, který se zaměří na postavu Simbova otce Mufasy, uvidíme v kinech sice až v prosinci, ale už nyní Disney vydal první upoutávku. Ve filmu se dozvíme, jak se z opuštěného lvíčete stalo nejmocnější zvíře africké savany, které změnilo životy všech okolo sebe.

  7 0
  29.4.2024 | 18:57tominotominoDiskuze (2)
 • Nahlédněte do hlavy teenagerky v novém traileru

  V polovině června, u nás pak v polovině července, dorazí do kin pokračování animáku V hlavě, ve kterém se společně s emocemi, jako jsou Radost, Smutek či Vztek, tentokrát podíváme do hlavy náctileté Riley. Tento věk však vyvolává i několik nových emocí, které potřebují v hlavě trochu místa.

  4 0
  21.4.2024 | 17:01tominotominoDiskuze (0)
 • Rok 2024 představí jen pár disneyovek, ale zato jde o velmi očekávané snímky

  Po letech, kdy Disney vydávalo animáky a hrané disneyovky jednu za druhou, se letos Disney trochu uskromní a raději než na kvantitu vsadí na kvalitu. V aktuálním roce se můžeme těšit na tři filmová pokračování úspěšných značek.

  6 0
  10.2.2024 | 13:19tominotominoDiskuze (1)
 • Přáli jsme si nový design a přání se vyplnilo

  Před pár dny měl v našich kinech premiéru nový animák Přání od Disneyho a při té příležitosti jsme se rozhodli pozměnit podobu naší stránky. Tu nyní zdobí hlavní aktéři tohoto filmu. Kouzelný design vytvořil @Blackhand47XD, kterému za něj moc děkujeme. A jak se líbí vám?

  6 0
  4.12.2023 | 23:07tominotominoDiskuze (0)
 • Wish se představuje na plakátech

  Zítra bude mít v USA premiéru nový animák Přání, na který si my v našich kinech musíme počkat až do posledního listopadu. Proto tu pro vás máme k prohlédnutí vydané plakáty, které zdobí hlavní hrdinka Asha, král Magnifico, kozlík Valentino a Hvězda přání.

  3 0
  21.11.2023 | 23:31tominotominoDiskuze (0)

Aktuální animák

V hlavě 2

Premiéra: 14.6.2024
Režie: Kelsey Mann
Scénář: Meg LeFauve, Dave Holstein
Hudba: Andrea Datzman
Hrají: Amy Poehler, Phyllis Smith, Lewis Black, Liza Lapira, Tony Hale, Maya Hawke, Ayo Edebiri, Adèle Exarchopoulos, Paul Walter Hauser, Kensington Tallman, Diane Lane, Kyle MacLachlan, Lilimar Hernandez, Sumayyah Nuriddin-Green, Grace Lu, Yong Yea,…

VAŠE HODNOCENÍ
TRAILERY: 1, 2, 3
PLAKÁTY

Aktuální hraný film

Strašidelný dům

Premiéra: 27.7.2023
Režie: Justin Simien
Scénář: Katie Dippold
Hudba: Kris Bowers
Hrají: LaKeith Stanfield, Tiffany Haddish, Owen Wilson, Danny DeVito, Rosario Dawson, Chase W. Dillon, Jamie Lee Curtis, Jared Leto, Winona Ryder, Dan Levy, Charity Jordan,…

VAŠE HODNOCENÍ
TRAILERY
PLAKÁTY

Reklama

Nepřehlédněte

Rok 2024 představí jen pár disneyovek, ale zato jde o velmi očekávané snímky

Rok 2024 představí jen pár disneyovek, ale zato jde o velmi očekávané snímky

Po letech, kdy Disney vydávalo animáky a hrané disneyovky jednu za druhou, se letos Disney trochu uskromní a raději než na kvantitu vsadí na kvalitu. V aktuálním roce se můžeme těšit na tři filmová pokračování úspěšných značek.

Nejlepší filmy

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama