Disney Movies

Poslední novinky

 • Plakáty k animáku Encanto

  Dnes odstartuje v USA nový animák od studia Disney Encanto o kouzelném domě, v němž žije rodina, jejíž členové oplývají nějakou nadpřirozenou silou. Tedy všichni kromě Mirabel. Podívejte se na všechny hlavní hrdiny na vydaných plakátech a profil filmu už naleznete i v naší databázi.

  7 0
  24.11.2021 | 18:30tominotominoDiskuze (0)
 • Trailery k nadcházejícím třem animákům

  Do června 2022 nám studia Walt Disney a Pixar naservírují tři animované filmy. Ještě v listopadu se můžeme těšit na Encanto a v novém roce na film Turning Red o dívce, která se mění v pandu, a na Lightyear o slavném astronautu Buzzi Rakeťákovi. Podívejte se na jejich trailery.

  6 0
  17.11.2021 | 15:16tominotominoDiskuze (0)
 • Rodina Madrigalova z domu Encanto

  Listopadový animák Encanto představuje svůj propagační plakát, na kterém můžeme vidět kouzelný dům Encanto a rodinu Madrigalovu, která jej obývá. Ústřední postavě Mirabel propůjčí hlas herečka Stephanie Beatriz, kterou můžete znát ze seriálu Brooklyn NIne-Nine.

  6 0
  7.9.2021 | 20:09tominotominoDiskuze (0)
 • Ohodnoťte postavy z filmu Aladin

  Naši databázi postav z filmů od Disneyho opět rozšiřujeme, protože jsme si pro vás připravili profily jedenácti postav z filmu Aladin. Tak je všechny neváhejte v jejich profilech ohodnotit.

  8 0
  2.9.2021 | 23:40tominotominoDiskuze (0)
 • Encanto představuje rodinu Madrigalovu

  V listopadu nás Disney zavede s animákem Encanto do kolumbijských hor, kde žije rodina Madrigalova na jednom podivuhodném a kouzelném místě. Každý v rodině má díky tomu nějaký dar, tedy až na Mirabel, která je naprosto obyčejná.

  6 0
  24.8.2021 | 10:57tominotominoDiskuze (2)
 • Disney se vydává do džungle

  Před pár dny byl v kinech uveden film Jungle Cruise, jehož profil k ohodnocení už naleznete i na naší stránce. S tím se samozřejmě pojí i patřičná změna designu, o jehož novou podobu se opět postaral náš @Blackhand47XD. Jak se vám líbí?

  15 1
 • Plakáty k filmu Jungle Cruise

  Po dlouhém odkládání zítra konečně dojde ke dni, kdy se do kin přiřítí film Jungle Cruise s Dwaynem Johnsonem a Emily Blunt v hlavních rolích. V přiložené galerii se můžete podívat na spoustu propagačních plakátů, ať už jde o skupinové či individuální.

  10 0
  28.7.2021 | 18:22tominotominoDiskuze (0)
 • Vydejte se na expedici do džungle s novým trailerem

  Na konci července se budeme moct vydat do kin na nový film Jungle Cruise, česky překládán jako Expedice: Džungle. V něm se Dwayne Johnson jako kapitán lodi a Emily Blunt jako archeoložka vydají na dobrodružnou cestu skrze amazonskou džungli, která je plná nástrah a nebezpečí.

  8 0
  16.7.2021 | 18:48tominotominoDiskuze (0)
 • Plakáty k novému animovanému snímku Luca

  Už zítra se v našich kinech začne promítat nový animák Luca a o den později se v zahraničí představí na službě Disney+. Pokud máte rádi prostředí italské Riviéry a animáky studia Pixar, nenechte si tento film ujít. V galerii se můžete podívat na vydané plakáty.

  9 0
  16.6.2021 | 18:16tominotominoDiskuze (1)
 • Cruella a Duše míří na plátna českých kin

  Zítra, to je 10. června, se u nás otevírají sály kin, které nabídnou spoustu nových filmů. A hned při otevření nám kromě jiných představí i film Cruella a animák Duše. Tak pokud jste ještě ani jeden neviděli, můžete tak učinit přímo v kině.

  10 0
  9.6.2021 | 18:44tominotominoDiskuze (1)

Disney Movies
93/100 - 14×

Disney Movies

Filmová společnost Walta Disneyho má na svém kontě velké úspěchy jak s animovanými pohádkami, tak i hranými filmy. Díky tomu se studio rozhodlo oba žánry zkombinovat a vytvořit hrané remaky svých klasických pohádek, jako jsou Popelka, Kráska a zvíře či Kniha džunglí. A právě těmto filmům a také těm animovaným se tato stránka věnuje.

USA | 1996 | Vysílá se
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
hrají
Mena Massoud (Aladin), Naomi Scott (Jasmína), Will Smith (Džin), Marwan Kenzari (Jafar), Nasim Pedrad (Dália), Navid Negahban (Sultán), Billy Magnussen (princ Anders), Numan Acar (Hákim), Alan Tudyk (Jágo), Frank Welker (Abu), Frank Welker (Rádža), Angelina Jolie (Zloba), Elle Fanning (Růženka), Sam Riley (Diaval), Sharlto Copley (král Stefan)

Aktuální hraný film

Expedice: Džungle

Premiéra v ČR: 29.7.2021
Premiéra v US: 30.7.2021
Režie: Jaume Collet-Serra
Scénář: Glenn Ficarra, John Requa, Michael Green
Hudba: James Newton Howard
Hrají: Dwayne Johnson, Emily Blunt, Jack Whitehall, Édgar Ramírez, Jesse Plemons, Paul Giamatti, Veronica Falcón, Dani Rovira, Quim Gutiérrez, Andy Nyman,…

VAŠE HODNOCENÍ
TRAILERY: 1, 2
PLAKÁTY

Aktuální animák

Encanto

Premiéra ČR: 25.11.2021
Premiéra USA: 24.11.2021
Režie: Jared Bush, Byron Howard, Charise Castro Smith
Scénář: Jared Bush, Charise Castro Smith
Hudba: Germaine Franco, Lin-Manuel Miranda
Hrají: Stephanie Beatriz, John Leguizamo, María Cecilia Botero, Diane Guerrero, Jessica Darrow, Angie Cepeda, Wilmer Valderrama, Carolina Gaitán, Mauro Castillo, Adassa, Rhenzy Feliz, Ravi-Cabot Conyers, Maluma, Alan Tudyk,…

VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER: 1, 2
PLAKÁTY: 12

Reklama

Nepřehlédněte

Které hrané i animované disneyovky uvidíme v nejbližších dvou letech?

Které hrané i animované disneyovky uvidíme v nejbližších dvou letech?

Studio Disney nás každým rokem zásobuje spoustou filmů a jinak tomu nebude ani v následujících dvou letech. Kromě marvelovek a filmů ze světa Star Wars se můžeme těšit i na několik nových hraných a animovaných disneyovek, z nichž některé spatříme na službě Disney+ a některé na plátnech kin.

Nejlepší filmy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás