Disney Movies

Poslední novinky

 • Mulan začne bojovat v září, ale má to háček

  Konečně jsme se dočkali pevného data premiéry filmu Mulan v našich kinech, avšak ne celý svět se může radovat, protože některé země si budou muset vystačit s pouhým uvedením na Disney+.

  4 1
  7.8.2020 | 19:14tominotominoDiskuze (1)
 • Kdy uvidíme Mulan v kinech? To zatím nevíme

  Hraný remake filmu Mulan to letos vůbec nemá snadné, protože se kvůli koronavirové situace už několikrát jeho premiéra odkládala. A nyní se ruší i srpnový termín. Navíc ani nevíme, kdy se filmu nakonec dočkáme.

  1 3
  26.7.2020 | 17:45tominotominoDiskuze (0)
 • Premiéra Mulan se opět přesouvá

  Film Mulan to letos nemá vůbec lehké, neboť se kvůli dění ve světě musí její premiéra pořád přesunovat na jiné termíny. Nyní se i červencová premiéra posouvá o měsíc na 21. srpna, kdy už by se snad měly otevřít nejdůležitější kina v New Yorku, Los Angeles a Číně.

  2 4
  27.6.2020 | 12:30tominotominoDiskuze (0)
 • Nová premiéra pro Mulan je stanovena

  Nové zpracování legendy o Mulan mělo v kinech začít už před dvěma týdny, avšak kvůli uzavření kin musel být film odložen na pozdější termín. A nyní už studio Disney stanovilo, kdy Mulan uvidíme.

  3 0
  6.4.2020 | 17:06tominotominoDiskuze (0)
 • Hromada plakátů k filmu Mulan

  Přinášíme vám několik dalších plakátů, které vyšly k chystanému filmu Mulan. Bohužel už ale datum na nich uvedené neplatí, jelikož premiéra filmu je odsunuta a prozatím nebylo rozhodnuto, kdy film vtrhne do kin.

  6 0
  17.3.2020 | 11:36tominotominoDiskuze (1)
 • Premiéra Mulan se odsouvá

  Šířící se koronavirus zapříčinil, že mnoho světových zemí uzavřelo své sály v kinech, což má dopad i na blížící se premiéry různých filmů. Jedním z nich je i Mulan, která u nás měla do kin vtrhnout 26. března, avšak Disney se rozhodlo premiéru filmu odsunout. Konkrétní datum zatím není stanovené.

  7 1
  12.3.2020 | 23:23tominotominoDiskuze (0)
 • I obyčejná dívka se může stát legendou

  Společně s ústřední písní k filmu Mulan byla vydaná i nová upoutávka, která je podkreslená právě skladbou Loyal Brave True. Hlavní hrdinku Mulan čeká velká cesta, na jejímž začátku bude obyčejnou dívkou, avšak na jejím konci se stane legendou.

  5 0
  9.3.2020 | 18:47tominotominoDiskuze (0)
 • Poslechněte si ústřední song k filmu Mulan

  Remaky disneyovek jsou význačné i tím, že dostávají nějakou ústřední píseň. U nové Mulan je to song od Christiny Aguilery Loyal Brave True a není to poprvé, co má Christina něco společného s Mulan. Právě ona totiž nazpívala i píseň k původnímu animáku. Oba songy si můžete pustit uvnitř článku.

  7 0
  8.3.2020 | 11:44tominotominoDiskuze (0)
 • Chystá se prequel ke Krásce a zvířeti

  Film Kráska a zvíře patří mezi disneyovkami k těm nejvýdělečnějším, proto bylo jen otázkou času, než se připraví nějaké pokračování. To se však zatím nekoná, avšak film získává seriálový prequel, který bude sledovat příběh dvou postav z onoho filmu.

  0 13
  7.3.2020 | 22:27tominotominoDiskuze (0)
 • Plakáty šesti hlavních postav filmu Mulan

  Přinášíme vám šestici plakátů, na kterých jsou ty nejdůležitější postavy filmu Mulan, který do kin dorazí už na konci tohoto měsíce. Můžete na nich vidět Mulan, Bori Khana a jeho čarodějnickou spojenkyni, vojevůdce Tunga, čínského císaře a ještě Mulanina spojence v armádě jménem Chen Honghui.

  6 0
  2.3.2020 | 13:03tominotominoDiskuze (0)

Disney Movies
93/100 - 6×

Disney Movies

Filmová společnost Walta Disneyho má na svém kontě velké úspěchy jak s animovanými pohádkami, tak i hranými filmy. Díky tomu se studio rozhodlo oba žánry zkombinovat a vytvořit hrané remaky svých klasických pohádek, jako jsou Popelka, Kráska a zvíře či Kniha džunglí. A právě těmto filmům se tato stránka věnuje.

USA | 1996 | Vysílá se
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
hrají
Angelina Jolie (Zloba), Elle Fanning (Růženka), Sam Riley (Diaval), Sharlto Copley (král Stefan), Brenton Thwaites (Filip (I)), Imelda Staunton (Střelka), Juno Temple (Plevelka), Lesley Manville (Žmolka), Neel Sethi (Mauglí), Idris Elba (Šer Chán), Ben Kingsley (Baghíra), Bill Murray (Balú), Scarlett Johansson (), Lupita Nyong'o (Rakša), Giancarlo Esposito (Akéla)

Aktuální TV film

Lady a Tramp

Premiéra: 12.11.2019
Režie: Charlie Bean
Scénář: Andrew Bujalski
Hudba: Geoff Zanelli
Hrají: Tessa Thompson, Justin Theroux, Kiersey Clemons, Thomas Mann, Janelle Monáe, Ashley Jensen, Yvette Nicole Brown, Sam Elliott, Benedict Wong, Arturo Castro, Adrian Martinez, Ken Jeong, F. Murray Abraham a další

PROFIL FILMU
NAŠE RECENZE
VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER
PLAKÁTY

Aktuální film v kinech

Zloba: Královna všeho zlého

Premiéra: 17.10.2019
Režie: Joachim Rønning
Scénář: L. Woolverton, M. Fitzerman-Blue, N. Harpster
Hudba: Geoff Zanelli
Hrají: Angelina Jolie, Elle Fanning, Michelle Pfeiffer, Harris Dickinson, Sam Riley, Chiwetel Ejiofor, Imelda Staunton, Juno Temple, Lesley Manville, Robert Lindsay, Ed Skrein, Jenn Murray, David Gyasi a další

PROFIL FILMU
NAŠE RECENZE
VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER
PLAKÁTY

Reklama

Nepřehlédněte

Chystá se prequel ke Krásce a zvířeti

Chystá se prequel ke Krásce a zvířeti

Film Kráska a zvíře patří mezi disneyovkami k těm nejvýdělečnějším, proto bylo jen otázkou času, než se připraví nějaké pokračování. To se však zatím nekoná, avšak film získává seriálový prequel, který bude sledovat příběh dvou postav z onoho filmu.

Seznam filmů

Reklama

Nejoblíbenější filmy

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás