Disney Movies

Poslední novinky

 • Co říkají kritici na novou verzi Lady a Trampa?

  Už zítra bude spuštěna služba Disney+, která do světa vypustí nové zpracování klasické pohádky Lady and the Tramp. Filmoví kritici už měli možnost snímek zhlédnout a jak lze z jejich vyjádření vyčíst, dojmy z filmu mají smíšené. Co tedy můžete od filmu očekávat?

  3 0
  11.11.2019 | 19:54tominotominoDiskuze (0)
 • Lady a Tramp se vydávají za dobrodružstvím v novém traileru

  Další disneyovkou v pořadí je Lady a Tramp, které se ale místo v kinech dočkáme na nové stanici Disney+, jenž bude spuštěna 12. listopadu. V tento den se budete moct podívat právě i na Lady a Trampa, kteří se spolu vydají za dobrodružstvím.

  5 0
  2.11.2019 | 15:37tominotominoDiskuze (0)
 • Poslechněte si ústřední píseň Zloby: Královny všeho zlého

  Krátce před premiérou filmu Zloba: Královna všeho zlého byl vydán oficiální song, jenž tento film doprovází. Jedná se o píseň od zpěvačky Bebe Rexha, která nese název You Can't Stop The Girl. Uvnitř článku si ji můžete poslechnout a podělit se s ostatními, jak se vám líbí.

  1 0
  26.10.2019 | 15:10tominotominoDiskuze (1)
 • Zlobě se v kinech zatím moc nedaří

  Je to téměř týden, co je druhý díl Zloby v kinech. Ačkoliv film sklízí pozitivní ohlasy u diváků, v kinech se mu tak moc nedaří. Zvládne se film ještě vzpamatovat a vydělat potřebné dolary?

  3 1
  24.10.2019 | 18:32tominotominoDiskuze (0)
 • Zloba očarovala novou podobu stránky

  S příchodem snímku Zloba: Královna všeho zlého do kin se mění i podoba naší stránky. Za jejím vytvořením stojí @Blackhand47XD, kterému za nový vzhled moc děkujeme. Jak se vám tento kouzelný design líbí?

  9 0
  21.10.2019 | 20:03tominotominoDiskuze (1)
 • Jaké bylo pro herce se po tolika letech vrátit?

  Už dnes můžete zajít do kin na snímek Zloba: Královna všeho zlého. Uvnitř článku se můžete podívat na video, ve kterém zjistíte, jaké to bylo pro Angelinu Jolie, Elle Fanning a Sama Rileyho vrátit se k této fantasy pohádce.

  3 0
  17.10.2019 | 11:04tominotominoDiskuze (0)
 • Zcela nový plakát ke snímku Zloba: Královna všeho zlého

  Druhý díl Maleficent se těší velké propagaci, neboť byl opět vydán další plakát. Jak můžete vidět, tento je velmi bohatý a můžete na něm vidět úplně všechny postavy, které sehrají ve filmu nějakou zásadnější roli. Jak se vám plakát líbí?

  2 0
  13.10.2019 | 14:47tominotominoDiskuze (1)
 • Herci sdílí své názory na postavu Zloby

  Máme pro vás video, ve kterém herci z filmu Zloba: Královna všeho zlého komentují postavu Zloby a její představitelku Angelinu Jolie, která podle nich dodává své postavě to potřebné charisma a sílu. Jaký názor na Zlobu v podání Angeliny máte vy?

  4 2
  18.9.2019 | 12:20tominotominoDiskuze (0)
 • Pár postav ze Zloby se dočkalo nových plakátů

  Královna Zloba vletí do našich kin 17. října, avšak nebude sama, protože jí společnost bude dělat spoustu dalších postav. Některé z nich se dočkaly nových plakátů, na které se můžete podívat v galerii.

  4 1
  14.9.2019 | 12:02tominotominoDiskuze (0)
 • Lví král očima redaktorů Edny

  Snímek Lví Král od Disneyho je v kinech už nějakou dobu, ale stále máte možnost na něj zajít. Jestliže se zdráháte do kina zajít, můžete si přečíst naši recenzi, kde se snažíme vyzdvihnout to nejpodstatnější o filmu, a pak se rozhodnout, zda vám to za koupi lístků stojí.

  3 0
  11.9.2019 | 18:26tominotominoDiskuze (1)

Disney Movies
100/100 - 5×

Disney Movies

Filmová společnost Walta Disneyho má na svém kontě velké úspěchy jak s animovanými pohádkami, tak i hranými filmy. Díky tomu se studio rozhodlo oba žánry zkombinovat a vytvořit hrané remaky svých klasických pohádek, jako jsou Popelka, Kráska a zvíře či Kniha džunglí. A právě těmto filmům se tato stránka věnuje.

USA | 1996 | Vysílá se
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
hrají
Neel Sethi (Mauglí), Idris Elba (Šer Chán), Ben Kingsley (Baghíra), Bill Murray (Balú), Scarlett Johansson (), Lupita Nyong'o (Rakša), Giancarlo Esposito (Akéla), Christopher Walken (král Ludvík)

Aktuální TV film

Lady a Tramp

Premiéra: 12.11.2019
Režie: Charlie Bean
Scénář: Andrew Bujalski
Hudba: Geoff Zanelli
Hrají: Tessa Thompson, Justin Theroux, Kiersey Clemons, Thomas Mann, Janelle Monáe, Ashley Jensen, Yvette Nicole Brown, Sam Elliott, Benedict Wong, Arturo Castro, Adrian Martinez, Ken Jeong, F. Murray Abraham a další

PROFIL FILMU
NAŠE RECENZE
VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER
PLAKÁTY

Aktuální film v kinech

Zloba: Královna všeho zlého

Premiéra: 17.10.2019
Režie: Joachim Rønning
Scénář: L. Woolverton, M. Fitzerman-Blue, N. Harpster
Hudba: Geoff Zanelli
Hrají: Angelina Jolie, Elle Fanning, Michelle Pfeiffer, Harris Dickinson, Sam Riley, Chiwetel Ejiofor, Imelda Staunton, Juno Temple, Lesley Manville, Robert Lindsay, Ed Skrein, Jenn Murray, David Gyasi a další

PROFIL FILMU
NAŠE RECENZE
VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER
PLAKÁTY

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Nepřehlédněte

Jaké hrané disneyovky nás čekají do konce roku 2020?

Jaké hrané disneyovky nás čekají do konce roku 2020?

Studio Disney má rozplánovanou nejen sérii Avengers, ale také hrané adaptace svých klasických pohádek. Nedávno v kinech začal Lví král a během následujícího roku a půl nás čekají minimálně další čtyři filmy. Které to budou?

Reklama

Seznam filmů

Nejoblíbenější filmy

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás