Disney Movies

Poslední novinky

 • Plakáty k novému animovanému snímku Luca

  Už zítra se v našich kinech začne promítat nový animák Luca a o den později se v zahraničí představí na službě Disney+. Pokud máte rádi prostředí italské Riviéry a animáky studia Pixar, nenechte si tento film ujít. V galerii se můžete podívat na vydané plakáty.

  7 0
  16.6.2021 | 18:16tominotominoDiskuze (0)
 • Cruella a Duše míří na plátna českých kin

  Zítra, to je 10. června, se u nás otevírají sály kin, které nabídnou spoustu nových filmů. A hned při otevření nám kromě jiných představí i film Cruella a animák Duše. Tak pokud jste ještě ani jeden neviděli, můžete tak učinit přímo v kině.

  8 0
  9.6.2021 | 18:44tominotominoDiskuze (1)
 • Cruellina černá a bílá pohltily Ednu

  V pátek si odbyl svou premiéru snímek Cruella, který vypráví origin této záporačky z filmů o dalmatinech. Proto jsme i samozřejmě převlékli náš web do nového hávu, který je v typických Cruelliných barvách. Vytvořil ho @Blackhand47XD, kterému za něj děkujeme. Jak se tento design líbí vám?

  9 0
  30.5.2021 | 19:54tominotominoDiskuze (0)
 • Móda a hudba sehraje v Cruelle velkou roli

  Přinášíme vám pár videí, ve kterém herci a tvůrčí tým sdělují, na co se ve filmu Cruella můžeme těšit. Především nám představí hudební a módní stránku filmu, která bude nedílnou součástí světa Cruelly de Vil.

  6 0
  27.5.2021 | 18:40tominotominoDiskuze (0)
 • O ústřední píseň ke Cruelle se postarala Florence and the Machine

  Jak je u hraných disneyovek zvykem, každá má i svou ústřední píseň a jinak tomu není ani u Cruelly. Tu si vzala na starost britská kapela Florence and the Machine a píseň nese jméno Call me Cruella. V článku si ji můžete poslechnout.

  4 0
  26.5.2021 | 22:11tominotominoDiskuze (0)
 • Připravte se na příchod Cruelly v nových trailerech

  Už tento pátek vypustí Disney do kin a na streamovací službu film Cruella s Emmou Stone v hlavní roli. Ta nám představí období mládí Creully ze sedmdesátých let, kdy se Cruella jen snažila uspět v módní světě, ale okolnosti ji nakonec dohnaly k temnější straně.

  4 1
  25.5.2021 | 18:42tominotominoDiskuze (0)
 • Nové propagační plakáty k filmu Cruella

  Už za deset dní bude mít na Disney+ premiéru film Cruella, který vypráví o mládí legendární záporačky, jež se vyžívá v kožiších ze štěňátek. Ve svém mládí to však byla jen dívka se snem o slávě v módním světě. V přiložené galerii se můžete podívat na nové plakáty k filmu i pěti hlavním postavám.

  5 0
  18.5.2021 | 11:25tominotominoDiskuze (0)
 • Nový animák Luca nás zavede na italskou Riviéru

  V červnu se můžeme těšit na nový animák Luca od studií Disney a Pixar, ve kterém se vydáme na italskou Riviéru. Příběh sleduje dva chlapce, kteří poznávají radosti místního života, avšak skrývají jedno tajemství – jsou vodními příšerkami. A jestli na to lidi přijdou, může to ohrozit jejich životy.

  4 0
  17.5.2021 | 12:39tominotominoDiskuze (1)
 • Duše si odnáší dva Oscary

  Dnes v brzkých ranních hodinách proběhlo předávání Oscarů a nominací se dočkal i animovaný film Duše. Ten si nakonec z ceremoniálu odnáší dvě sošky.

  11 0
  26.4.2021 | 18:07tominotominoDiskuze (1)
 • Přesouváme se do Kumandry

  Předevčírem studio Disney vypustilo nový animák Raya a drak a my si proto připravili nový design naší stránky, který nás zavede do deštného lesa v Kumandře. O novou podobu se postaral @Blackhand47XD, kterému moc děkujeme. Hlavička má tři různé varianty, tak si naši stránku párkrát proklikejte.

  8 0
  7.3.2021 | 22:46tominotominoDiskuze (0)

Disney Movies
92/100 - 12×

Disney Movies

Filmová společnost Walta Disneyho má na svém kontě velké úspěchy jak s animovanými pohádkami, tak i hranými filmy. Díky tomu se studio rozhodlo oba žánry zkombinovat a vytvořit hrané remaky svých klasických pohádek, jako jsou Popelka, Kráska a zvíře či Kniha džunglí. A právě těmto filmům a také těm animovaným se tato stránka věnuje.

USA | 1996 | Vysílá se
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
hrají
Angelina Jolie (Zloba), Elle Fanning (Růženka), Sam Riley (Diaval), Sharlto Copley (král Stefan), Brenton Thwaites (Filip (I)), Imelda Staunton (Střelka), Juno Temple (Plevelka), Lesley Manville (Žmolka), Neel Sethi (Mauglí), Idris Elba (Šer Chán), Ben Kingsley (Baghíra), Bill Murray (Balú), Scarlett Johansson (), Lupita Nyong'o (Rakša), Giancarlo Esposito (Akéla)

Aktuální hraný film

Cruella

Premiéra v ČR: 14.6.2021
Premiéra v US: 28.5.2021
Režie: Craig Gillespie
Scénář: Kelly Marcel, Steve Zissis, Tony McNamara
Hudba: Nicholas Britell
Hrají: Emma Stone, Emma Thompson, Joel Fry, Paul Walter Hauser, Kirby Howell-Baptiste, Emily Beecham, Mark Strong, Tipper Seifert-Cleveland,…

VAŠE HODNOCENÍ
TRAILERY: 1, 2
PLAKÁTY: 12

Aktuální animák

Raya a drak

Premiéra v ČR: 15.7.2021
Premiéra v USA: 5.3.2021
Režie: Don Hall, Carlos López Estrada
Scénář: Qui Nguyen, Adele Lim
Hudba: James Newton Howard
Hrají: Kelly Marie Tran, Awkwafina, Gemma Chan, Daniel Dae Kim, Sandra Oh, Benedict Wong, Izaac Wang, Thalia Tran, Alan Tudyk, Lucille Soong, Patti Harrison, Ross Butler,…

VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER: 1, 2
PLAKÁTY

Reklama

Nepřehlédněte

Které hrané i animované disneyovky uvidíme v nejbližších dvou letech?

Které hrané i animované disneyovky uvidíme v nejbližších dvou letech?

Studio Disney nás každým rokem zásobuje spoustou filmů a jinak tomu nebude ani v následujících dvou letech. Kromě marvelovek a filmů ze světa Star Wars se můžeme těšit i na několik nových hraných a animovaných disneyovek, z nichž některé spatříme na službě Disney+ a některé na plátnech kin.

Nejlepší filmy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás