Disney Movies Novinky

Novinky

 • Ohodnoťte postavy z filmu Aladin

  Naši databázi postav z filmů od Disneyho opět rozšiřujeme, protože jsme si pro vás připravili profily jedenácti postav z filmu Aladin. Tak je všechny neváhejte v jejich profilech ohodnotit.

  8 0
  2.9.2021 | 23:40tominotominoDiskuze (0)
 • Disney se vydává do džungle

  Před pár dny byl v kinech uveden film Jungle Cruise, jehož profil k ohodnocení už naleznete i na naší stránce. S tím se samozřejmě pojí i patřičná změna designu, o jehož novou podobu se opět postaral náš @Blackhand47XD. Jak se vám líbí?

  15 1
 • Cruella a Duše míří na plátna českých kin

  Zítra, to je 10. června, se u nás otevírají sály kin, které nabídnou spoustu nových filmů. A hned při otevření nám kromě jiných představí i film Cruella a animák Duše. Tak pokud jste ještě ani jeden neviděli, můžete tak učinit přímo v kině.

  10 0
  9.6.2021 | 18:44tominotominoDiskuze (1)
 • Cruellina černá a bílá pohltily Ednu

  V pátek si odbyl svou premiéru snímek Cruella, který vypráví origin této záporačky z filmů o dalmatinech. Proto jsme i samozřejmě převlékli náš web do nového hávu, který je v typických Cruelliných barvách. Vytvořil ho @Blackhand47XD, kterému za něj děkujeme. Jak se tento design líbí vám?

  10 0
  30.5.2021 | 19:54tominotominoDiskuze (0)
 • Duše si odnáší dva Oscary

  Dnes v brzkých ranních hodinách proběhlo předávání Oscarů a nominací se dočkal i animovaný film Duše. Ten si nakonec z ceremoniálu odnáší dvě sošky.

  11 0
  26.4.2021 | 18:07tominotominoDiskuze (1)
 • Přesouváme se do Kumandry

  Předevčírem studio Disney vypustilo nový animák Raya a drak a my si proto připravili nový design naší stránky, který nás zavede do deštného lesa v Kumandře. O novou podobu se postaral @Blackhand47XD, kterému moc děkujeme. Hlavička má tři různé varianty, tak si naši stránku párkrát proklikejte.

  8 0
  7.3.2021 | 22:46tominotominoDiskuze (0)
 • Raya a drak je ode dneška k dostání na Disney+

  V českých kinech si na animák Raya a drak budeme muset počkat ještě minimálně do dubna, avšak už nyní tento film vypustila služba Disney+. Po zhlédnutí nezapomeňte přijít na naše stránky, kde tento film můžete ohodnotit.

  9 0
  5.3.2021 | 17:04tominotominoDiskuze (0)
 • Několik animáků se dočká pokračování v podobě seriálů

  Kromě nových připravovaných animovaných filmů se studio Disney rozhodlo vytvořit k několika animákům pokračování v seriálové podobě, kterých se dočkáme na streamovací službě Disney+ v následujících třech letech. O jaké projekty jde?

  6 1
  3.3.2021 | 14:57tominotominoDiskuze (2)
 • Film Duše obdržel dva Zlaté glóby

  V prosinci se na Disney+ představil animovaný film Duše, který sklidil velkou chválu u kritiků i fanoušků. Není proto ani divu, že se mu při předávání cen Zlatých glóbů podařilo vybojovat dvě sošky. Nyní už můžete tento film ohodnotit i v našem seznamu filmů.

  6 0
  2.3.2021 | 16:08tominotominoDiskuze (1)
 • Které hrané i animované disneyovky uvidíme v nejbližších dvou letech?

  Studio Disney nás každým rokem zásobuje spoustou filmů a jinak tomu nebude ani v následujících dvou letech. Kromě marvelovek a filmů ze světa Star Wars se můžeme těšit i na několik nových hraných a animovaných disneyovek, z nichž některé spatříme na službě Disney+ a některé na plátnech kin.

  8 0
  28.2.2021 | 17:22tominotominoDiskuze (6)

Aktuální hraný film

Expedice: Džungle

Premiéra v ČR: 29.7.2021
Premiéra v US: 30.7.2021
Režie: Jaume Collet-Serra
Scénář: Glenn Ficarra, John Requa, Michael Green
Hudba: James Newton Howard
Hrají: Dwayne Johnson, Emily Blunt, Jack Whitehall, Édgar Ramírez, Jesse Plemons, Paul Giamatti, Veronica Falcón, Dani Rovira, Quim Gutiérrez, Andy Nyman,…

VAŠE HODNOCENÍ
TRAILERY: 1, 2
PLAKÁTY

Aktuální animák

Encanto

Premiéra ČR: 25.11.2021
Premiéra USA: 24.11.2021
Režie: Jared Bush, Byron Howard, Charise Castro Smith
Scénář: Jared Bush, Charise Castro Smith
Hudba: Germaine Franco, Lin-Manuel Miranda
Hrají: Stephanie Beatriz, John Leguizamo, María Cecilia Botero, Diane Guerrero, Jessica Darrow, Angie Cepeda, Wilmer Valderrama, Carolina Gaitán, Mauro Castillo, Adassa, Rhenzy Feliz, Ravi-Cabot Conyers, Maluma, Alan Tudyk,…

VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER: 1, 2
PLAKÁTY: 12

Reklama

Nepřehlédněte

Které hrané i animované disneyovky uvidíme v nejbližších dvou letech?

Které hrané i animované disneyovky uvidíme v nejbližších dvou letech?

Studio Disney nás každým rokem zásobuje spoustou filmů a jinak tomu nebude ani v následujících dvou letech. Kromě marvelovek a filmů ze světa Star Wars se můžeme těšit i na několik nových hraných a animovaných disneyovek, z nichž některé spatříme na službě Disney+ a některé na plátnech kin.

Nejlepší filmy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás