Disney Movies
90/100 - 16×

Disney Movies

Filmová společnost Walta Disneyho má na svém kontě velké úspěchy jak s animovanými pohádkami, tak i hranými filmy. Díky tomu se studio rozhodlo oba žánry zkombinovat a vytvořit hrané remaky svých klasických pohádek, jako jsou Popelka, Kráska a zvíře či Kniha džunglí. A právě těmto filmům a také těm animovaným se tato stránka věnuje.

USA | 1996 | Vysílá se
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
hrají
Emma Stone (Cruella de Vil), Emma Thompson (Baronka Von Hellmanová), Joel Fry (Jasper), Paul Walter Hauser (Horác), Kirby Howell-Baptiste (Anita Zlatíčko), Mark Strong (John), John McCrea (Artie), Kayvan Novak (Roger), Mena Massoud (Aladin), Naomi Scott (Jasmína), Will Smith (Džin), Marwan Kenzari (Jafar), Nasim Pedrad (Dália)

Baronka Von Hellmanová

Baronka Von Hellmanová

Ředitelka prestižního módního domu v Londýně a proslulá návrhářka, která se stane Estellinou šéfovou.

Sezóny 1
2021 - 2021

Informace

Jméno: Baronka Von Hellmanová
Druh: člověk
Pohlaví: žena
Barva vlasů: tmavě hnědá
Autor postavy: původní filmová postava
Představitelka: Emma Thompson
Česká dabérka: Zuzana Slavíková


FilmyBaronka je:

  • manželkou zesnulého Barona Von Hellmana
  • biologickou matkou Estelly

O Baronce:

Baronka je proslulá módní návrhářka, jejímž sídlem je Barončin dům módy v Londýně. Svou silnou pozici si za každou cenu drží a chrání a nehodlá nechat místo na výsluní nějaké jiné osobnosti z módního světa. Její zaměstnanci i lidé z branže k ní chovají velký respekt a stala se jakousi ikonou módy. Od svých zaměstnanců očekává jen ty nejlepší výsledky a kdo nesplňuje její nároky, má smůlu. Právě velký potenciál objeví u mladé Estelly a rozhodne se ji zaměstnat. Časem se z Estelly stane její nejlepší pracovnice, ale zároveň se objeví nová komplikace. Baronka totiž získá novou soupeřku na módním poli – Cruellu. Mezi těmito dvěma ženami se tak schyluje k čím dál větší rivalitě, ze které jen jedna může vyjít jako vítězka.Zajímavost:

Ačkoliv je Baronka původní postavou vytvořenou speciálně pro film, její inspiraci můžeme nalézt u Malevoly de Vil, Cruelliny matky z animovaného seriálu 101 dalmatinů.

Foto: Disney

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální animák

Divnosvět

Premiéra ČR: 24.11.2022
Premiéra US: 23.11.2022
Režie: Don Hall
Scénář: Qui Nguyen
Hudba: Henry Jackman
Hrají: Jake Gyllenhaal, Dennis Quaid, Jaboukie Young-White, Gabrielle Union, Lucy Liu, Karan Soni, Alan Tudyk, Adelina Anthony, Abraham Benrubi, Jonathan Melo, Nik Dodani, Francesca Reale,…

VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER: 1, 2
PLAKÁTY

Aktuální hraný film

Pinocchio

Premiéra: 8.9.2022
Režie: Robert Zemeckis
Scénář: R. Zemeckis, S. Farnaby, Ch. Weitz
Hudba: Alan Silvestri
Hrají: Benjamin Evan Ainsworth, Tom Hanks, Joseph Gordon-Levitt, Cynthia Erivo, Keegan-Michael Key, Lorraine Bracco, Luke Evans, Giuseppe Battiston, Kyanne Lamaya, Jaquita Ta'le, Lewin Lloyd,…

VAŠE HODNOCENÍ
TRAILERY: 1, 2
PLAKÁTY

Reklama

Nepřehlédněte

Disney představilo na D23 Expo nadcházející pohádky

Disney představilo na D23 Expo nadcházející pohádky

Na akci D23 Expo nám společnost Disney nabídla spoustu filmových a seriálových novinek, ať už od studií Marvel, Lucasfilm, Pixar či Disney. A právě nové projekty od těch dvou posledních zmíněných pro vás nyní shrnujeme.

Nejlepší filmy

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama