Disney Movies
90/100 - 16×

Disney Movies

Filmová společnost Walta Disneyho má na svém kontě velké úspěchy jak s animovanými pohádkami, tak i hranými filmy. Díky tomu se studio rozhodlo oba žánry zkombinovat a vytvořit hrané remaky svých klasických pohádek, jako jsou Popelka, Kráska a zvíře či Kniha džunglí. A právě těmto filmům a také těm animovaným se tato stránka věnuje.

USA | 1996 | Vysílá se
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
hrají
Emma Stone (Cruella de Vil), Emma Thompson (Baronka Von Hellmanová), Joel Fry (Jasper), Paul Walter Hauser (Horác), Kirby Howell-Baptiste (Anita Zlatíčko), Mark Strong (John), John McCrea (Artie), Kayvan Novak (Roger), Mena Massoud (Aladin), Naomi Scott (Jasmína), Will Smith (Džin), Marwan Kenzari (Jafar), Nasim Pedrad (Dália)

Filmy

 • Strašidelný dům

  Strašidelný dům

  Další z Disney filmů, který je inspirovaný stejnojmennou atrakcí v zábavním parku Disneyland. Film nás zavádí do strašidelného domu, ze kterého se partička lovců duchů snaží vyhnat nevítaná strašidla.

  2023
 • Mezi živly

  Mezi živly

  Film nás zavádí do Města živlů, kde vedle sebe žijí živly ohně, vody, země a vzduchu, které se mají držet svých určených živlů. Avšak když se spolu seznámí ohnivá dívka a vodní mladík, zjišťují, že toho mají spoustu společného.

  2023
 • Malá mořská víla

  Malá mořská víla

  Příběh pojednává o zvídavé mořské víle jménem Ariel, která chce poznat, jaký je svět na souši. Díky tomu pozná pohledného prince Erika a jelikož jí srdce říká, aby o něj nepřišla, vyhledá pomoc u čarodějnice, která jí může umožnit život na souši.

  2023
 • Petr Pan & Wendy

  Petr Pan & Wendy

  Wendy Darlingová, dívka, která se bojí opustit domov, se setkává s Petrem Panem, chlapcem, který odmítá vyrůst a společně putují do kouzelné Země Nezemě.

  2023
 • Divnosvět

  Divnosvět

  Legendární průzkumnická rodina Cladeových se vydává do neprobádaného a divného světa, kde čelí nejen neznámému prostředí, ale i mnoha prapodivným a všežravým tvorům.

  2022
 • Pinocchio

  Pinocchio

  Nová hraná a CGI verze milovaného příběhu o dřevěné loutce, která zažívá vzrušující dobrodružství ve snaze stát se skutečným chlapcem.

  2022
 • Rakeťák

  Rakeťák

  Prequel k filmové sérii Toy Story, který představí skutečného astronauta Buzze Rakeťáka, podle nějž vznikla proslulá stejnojmenná hračka. Buzzovi a jeho posádce se podaří přistát na jedné nehostinné planetě, kterou musejí prozkoumat a nalézt cestu zpátky domů.

  2022
 • Rychlá rota

  Rychlá rota

  Chip a Dale už nejsou hvězdami televizního seriálu. Místo toho žijí mezi kreslenými postavičkami a lidmi v současném Los Angeles, ale nemilá událost je přiměje se opět vžít do rolí detektivů Rychlé roty.

  2022
 • Proměna

  Proměna

  Příběh o třináctileté dívence, která se zničehonic začne samovolně přeměňovat na velikou červenou pandu. Záhy zjišťuje, že jde o rodinnou kletbu a je jen jeden způsob, jak ji prolomit.

  2022
 • Encanto

  Encanto

  Příběh o neobyčejné rodině Madrigalových, která žije v kouzelném domě Encanto v kolumbijských horách. Každý člen rodiny oplývá nějakou nadpřirozenou silou kromě jediné dívky jménem Mirabel.

  2021

Aktuální hraný film

Strašidelný dům

Premiéra: 27.7.2023
Režie: Justin Simien
Scénář: Katie Dippold
Hudba: Kris Bowers
Hrají: LaKeith Stanfield, Tiffany Haddish, Owen Wilson, Danny DeVito, Rosario Dawson, Chase W. Dillon, Jamie Lee Curtis, Jared Leto, Winona Ryder, Dan Levy, Charity Jordan,…

VAŠE HODNOCENÍ
TRAILERY
PLAKÁTY

Aktuální animák

Mezi živly

Premiéra: 16.6.2023
Režie: Peter Sohn
Scénář: John Hoberg, Kat Likkel, Brenda Hsueh
Hudba: Thomas Newman
Hrají: Leah Lewis, Mamoudou Athie, Ronnie del Carmen, Shila Ommi, Wendi McLendon-Covey, Catherine O'Hara, Mason Wertheimer, Ronobir Lahiri, Wilma Bonet, Joe Pera, Matt Yang King,…

VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER
PLAKÁTY

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nepřehlédněte

Disney ohlašuje pokračování oblíbených animáků

Disney ohlašuje pokračování oblíbených animáků

V posledních letech se animákům od Disneyho zrovna moc nedařilo. Proto zkouší studio novou taktiku a ohlašuje pokračování tří nesmírně populárních animovaných značek, u nichž je naděje, že opět přinesou ohromné výdělky.

Nejlepší filmy

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama