Disney Movies
90/100 - 16×

Disney Movies

Filmová společnost Walta Disneyho má na svém kontě velké úspěchy jak s animovanými pohádkami, tak i hranými filmy. Díky tomu se studio rozhodlo oba žánry zkombinovat a vytvořit hrané remaky svých klasických pohádek, jako jsou Popelka, Kráska a zvíře či Kniha džunglí. A právě těmto filmům a také těm animovaným se tato stránka věnuje.

USA | 1996 | Vysílá se
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
hrají
Emma Stone (Cruella de Vil), Emma Thompson (Baronka Von Hellmanová), Joel Fry (Jasper), Paul Walter Hauser (Horác), Kirby Howell-Baptiste (Anita Zlatíčko), Mark Strong (John), John McCrea (Artie), Kayvan Novak (Roger), Mena Massoud (Aladin), Naomi Scott (Jasmína), Will Smith (Džin), Marwan Kenzari (Jafar), Nasim Pedrad (Dália)

Filmy

 • Divnosvět

  Divnosvět

  Legendární průzkumnická rodina Cladeových se vydává do neprobádaného a divného světa, kde čelí nejen neznámému prostředí, ale i mnoha prapodivným a všežravým tvorům.

  2022
 • Pinocchio

  Pinocchio

  Nová hraná a CGI verze milovaného příběhu o dřevěné loutce, která zažívá vzrušující dobrodružství ve snaze stát se skutečným chlapcem.

  2022
 • Rakeťák

  Rakeťák

  Prequel k filmové sérii Toy Story, který představí skutečného astronauta Buzze Rakeťáka, podle nějž vznikla proslulá stejnojmenná hračka. Buzzovi a jeho posádce se podaří přistát na jedné nehostinné planetě, kterou musejí prozkoumat a nalézt cestu zpátky domů.

  2022
 • Rychlá rota

  Rychlá rota

  Chip a Dale už nejsou hvězdami televizního seriálu. Místo toho žijí mezi kreslenými postavičkami a lidmi v současném Los Angeles, ale nemilá událost je přiměje se opět vžít do rolí detektivů Rychlé roty.

  2022
 • Proměna

  Proměna

  Příběh o třináctileté dívence, která se zničehonic začne samovolně přeměňovat na velikou červenou pandu. Záhy zjišťuje, že jde o rodinnou kletbu a je jen jeden způsob, jak ji prolomit.

  2022
 • Encanto

  Encanto

  Příběh o neobyčejné rodině Madrigalových, která žije v kouzelném domě Encanto v kolumbijských horách. Každý člen rodiny oplývá nějakou nadpřirozenou silou kromě jediné dívky jménem Mirabel.

  2021
 • Expedice: Džungle

  Expedice: Džungle

  Doktorka se vydává s pomocí kapitána lodi na dobrodružnou a nebezpečnou cestu po po řece Amazonce, aby nalezla prastarý strom s léčivou mocí, která by mohla změnit budoucnost medicíny.

  2021
 • Luca

  Luca

  Příběh z prostředí italské Riviéry o dospívajícím chlapci, který zažívá nezapomenutelné letní prázdniny. Avšak má přísně střežené tajemství – je totiž vodním příšerákem.

  2021
 • Cruella

  Cruella

  Origin o legendární záporačce Cruelle de Vil, která je posedlá kožichy z dalmatinů. Ve svém mládí však byla jiná. Byla obyčejnou dívkou s velkým snem stát se opěvovanou módní návrhářkou. Ale zdá se, že její život není tomuto snu nakloněn. Jakou cenu je ochotná za svůj sen zaplatit?

  2021
 • Raya a drak

  Raya a drak

  V zemi Kumandra se válečnice Raya vydává na nebezpečnou cestu, aby vystopovala posledního draka, který může zastavit zlověstné nestvůry ohrožující její zemi jednou provždy.

  2021
1

Aktuální animák

Divnosvět

Premiéra ČR: 24.11.2022
Premiéra US: 23.11.2022
Režie: Don Hall
Scénář: Qui Nguyen
Hudba: Henry Jackman
Hrají: Jake Gyllenhaal, Dennis Quaid, Jaboukie Young-White, Gabrielle Union, Lucy Liu, Karan Soni, Alan Tudyk, Adelina Anthony, Abraham Benrubi, Jonathan Melo, Nik Dodani, Francesca Reale,…

VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER: 1, 2
PLAKÁTY

Aktuální hraný film

Pinocchio

Premiéra: 8.9.2022
Režie: Robert Zemeckis
Scénář: R. Zemeckis, S. Farnaby, Ch. Weitz
Hudba: Alan Silvestri
Hrají: Benjamin Evan Ainsworth, Tom Hanks, Joseph Gordon-Levitt, Cynthia Erivo, Keegan-Michael Key, Lorraine Bracco, Luke Evans, Giuseppe Battiston, Kyanne Lamaya, Jaquita Ta'le, Lewin Lloyd,…

VAŠE HODNOCENÍ
TRAILERY: 1, 2
PLAKÁTY

Reklama

Nepřehlédněte

Disney představilo na D23 Expo nadcházející pohádky

Disney představilo na D23 Expo nadcházející pohádky

Na akci D23 Expo nám společnost Disney nabídla spoustu filmových a seriálových novinek, ať už od studií Marvel, Lucasfilm, Pixar či Disney. A právě nové projekty od těch dvou posledních zmíněných pro vás nyní shrnujeme.

Nejlepší filmy

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama