Disney Movies Filmy

Filmy

 • Encanto

  Encanto

  Příběh o neobyčejné rodině Madrigalových, která žije v kouzelném domě Encanto v kolumbijských horách. Každý člen rodiny oplývá nějakou nadpřirozenou silou kromě jediné dívky jménem Mirabel.

  2021
 • Expedice: Džungle

  Expedice: Džungle

  Doktorka se vydává s pomocí kapitána lodi na dobrodružnou a nebezpečnou cestu po po řece Amazonce, aby nalezla prastarý strom s léčivou mocí, která by mohla změnit budoucnost medicíny.

  2021
 • Luca

  Luca

  Příběh z prostředí italské Riviéry o dospívajícím chlapci, který zažívá nezapomenutelné letní prázdniny. Avšak má přísně střežené tajemství – je totiž vodním příšerákem.

  2021
 • Cruella

  Cruella

  Origin o legendární záporačce Cruelle de Vil, která je posedlá kožichy z dalmatinů. Ve svém mládí však byla jiná. Byla obyčejnou dívkou s velkým snem stát se opěvovanou módní návrhářkou. Ale zdá se, že její život není tomuto snu nakloněn. Jakou cenu je ochotná za svůj sen zaplatit?

  2021
 • Raya a drak

  Raya a drak

  V zemi Kumandra se válečnice Raya vydává na nebezpečnou cestu, aby vystopovala posledního draka, který může zastavit zlověstné nestvůry ohrožující její zemi jednou provždy.

  2021
 • Duše

  Duše

  Učitel hudební výchovy dostane životní šanci hrát v proslulém jazzovém klubu. Kvůli jednomu chybnému kroku se ale jeho duše dostane do Neznáma před, kde čerstvě narozené duše získávají své vlastnosti.

  2020
 • Mulan

  Mulan

  Příběh o čínské bojovnici Mulan, která jde místo svého otce v přestrojení za muže do armády. Tím pro ni začíná epická cesta, na jejímž konci se z ní stane velká bojovnice čínského národa.

  2020
 • Lady a Tramp

  Lady a Tramp

  Existuje romantika i mezi zvířaty? Příběh dvou psů Lady a Trampa dokazuje, že ano. Když se vyšlechtěný kokršpaněl Lady seznámí s podvraťákem Trampem, zažije zcela jiný život plný dobrodružství. Film můžete sledovat na nové stanici Disney+.

  2019
 • Zloba: Královna všeho zlého

  Zloba: Královna všeho zlého

  Pokračování příběhu o královně Zlobě, ve kterém se dějově posuneme o pět let dopředu. Zasnoubení princezny Růženky a prince Filipa způsobí více škody než užitku, jelikož tím započne Velká válka mezi lidmi a kouzelnými bytostmi.

  2019
 • Lví král

  Lví král

  V jedné africké savaně se narodí budoucí panovník všech tvorů – lev Simba, z kterého jsou všichni nadšení. Avšak jeho strýc Scar sám touží po trůnu, kvůli čemuž střádá plány na zbavení se Simby a zmocnění se zvířecího trůnu. Simba se ale snaží získat zpět to, co mělo být po právu jeho.

  2019
1

Aktuální hraný film

Expedice: Džungle

Premiéra v ČR: 29.7.2021
Premiéra v US: 30.7.2021
Režie: Jaume Collet-Serra
Scénář: Glenn Ficarra, John Requa, Michael Green
Hudba: James Newton Howard
Hrají: Dwayne Johnson, Emily Blunt, Jack Whitehall, Édgar Ramírez, Jesse Plemons, Paul Giamatti, Veronica Falcón, Dani Rovira, Quim Gutiérrez, Andy Nyman,…

VAŠE HODNOCENÍ
TRAILERY: 1, 2
PLAKÁTY

Aktuální animák

Encanto

Premiéra ČR: 25.11.2021
Premiéra USA: 24.11.2021
Režie: Jared Bush, Byron Howard, Charise Castro Smith
Scénář: Jared Bush, Charise Castro Smith
Hudba: Germaine Franco, Lin-Manuel Miranda
Hrají: Stephanie Beatriz, John Leguizamo, María Cecilia Botero, Diane Guerrero, Jessica Darrow, Angie Cepeda, Wilmer Valderrama, Carolina Gaitán, Mauro Castillo, Adassa, Rhenzy Feliz, Ravi-Cabot Conyers, Maluma, Alan Tudyk,…

VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER: 1, 2
PLAKÁTY: 12

Reklama

Nepřehlédněte

Které hrané i animované disneyovky uvidíme v nejbližších dvou letech?

Které hrané i animované disneyovky uvidíme v nejbližších dvou letech?

Studio Disney nás každým rokem zásobuje spoustou filmů a jinak tomu nebude ani v následujících dvou letech. Kromě marvelovek a filmů ze světa Star Wars se můžeme těšit i na několik nových hraných a animovaných disneyovek, z nichž některé spatříme na službě Disney+ a některé na plátnech kin.

Nejlepší filmy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás